Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]185553[/ATTACH] Dobra prawda jest taka że nie chcę was dołować, bo ja w biuście mam tyle co wy X3 :lol2::lol2:

 

Luzik są takie których nie zdołujesz :lol2:

Będziesz na zlocie??? Możemy się mierzyć ;) :lol2:

Tosia śliczna dziewczyna z Ciebie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2: Karolka, no nawet bym się poświęciła, bo bym teraz miała dopiero 22 lata :D a nie 20 więcej

 

 

jaja sobie robisz ?????????? :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

boshe.... czy Twój mąż jest świadom jaki ma skarb w domu i na rękach Cię nosui od świtu do zmierzchu ???

BO POWINEN!!!!!! :yes:

 

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia, to odwrotnie niż u mnie, w kuchni średnio się czuję, gotować nie lubię a przede wszystkim zawsze się boję jak są goście że nikt nic nie tknie bo niejadalne :lol2:

jak byłam nastolatką to miałam nadwagę i strasznie chciałam schudnąć

a jak już mi się udało, to jak waga zaczęła lecieć to przy 171 cm wzrostu dobrnęła do 42 kg

teraz to ja grubas jestem, ale już nie eksperymentuję z wagą bo wiem że to może się źle skończyć

staram się trzymać stale tę samą, ale to trudne bo albo trochę w górę albo trochę w dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka poszłam do wanny i znowu nic nie widzę. Tylko córke Tosi czy coś, bo taka młodociana mocno.

 

Ja po urodzeniu syna starszego wazyłam 4 kg mniej niz przed ciażą. Potem jeszcze schudłam, i jak wychodziłam z nim na plac zabaw, to mysleli, ze ja siostra. Po drugim synu było na odwrót, nabierałam, nabierałam...tylko mi głos ''małolaty został. Jak ktos dzwoni to prosi dorosłego do telefonu.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Venuska!

Mam dwa pytania:D

Numer one

Czy to Twoje nowe lustro wygląda ładnie z boku? Mam jedną ścianę przy stole gdzie chciałabym coś powiesić i ona jest (ściana) tak pod kątem prostym jak się siedzi na kanapie (chyba trochę zawirowałam:lol2:) w każdym bądź razie lustro dla tej ściany musi być ładne z przodu i z boku - jeśli ma to sens:lol2:

Number two

Czy znasz może sprawdzone sklepy, gdzie można dostać lustro ale w złotej ramie -szukam dla teściowej:D

Wielkie dzięki za fatygę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lejdis:D

 

Venus ja do Ciebie z rana z "wnioskiem"

 

otóż mnie i Ciebie nie było tu wczoraj po 22 i nie widziałyśmy kilku fotek zatem wnoszę abyś jako Kierownik całego zamieszania zarządziła - aby dziś fotki pojawiły się ponownie :lol2:

 

z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie

Pozdrawiam,

Magda M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...