Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni jedziesz praktycznie cały czas autostradami :) U nas A4, potem A1 i na Czechy->Austria -> Słowenia (tu autostrade omijaliśmy bo drogo) i wjazd do Chorwacji :cool: Nam podróż z Gl do samego Splitu zajęła ok 12h nocą :yes:

 

MagdaB. z plaża piaszczystą będzie problem, w większości kamieniste, ale znajdą się też "żwirkowe" ;)

 

A i jest jeden plus plaż kaministych :D Nie przynosimy tony piachu do domku czy hotelu :lol2:

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno ze Chorwacja też ok, i jak ktoś mi zafunduje to pakuje sie dzis :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

ale u nas całkiem, całkiem jeśli chodzi o drogę, ostatnim razem wyjechałam o 4.30 rano, do łodzi prawie autostrada, gorzej łódź - toruń, a od torunia autostrada, byłam o 10 rano byłam w Gdyni a o 11 w juracie, sama byłam w szoku, a jak będzie autostrada od łodzi do torunia to 5 godzin i morze:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u nas całkiem, całkiem jeśli chodzi o drogę, ostatnim razem wyjechałam o 4.30 rano, do łodzi prawie autostrada, gorzej łódź - toruń, a od torunia autostrada, byłam o 10 rano byłam w Gdyni a o 11 w juracie, sama byłam w szoku, a jak będzie autostrada od łodzi do torunia to 5 godzin i morze:D:D:D:D:D

 

No wlasnie u nas tych autostrad jeszcze troche brakuje.. :yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z plażą? bo coś mi się obiło o uszy, że piaszczysta to tylko dla wybranych.

Chyba, że coś polecicie co ma łagodne zejście do morza i plażę piaskową.

 

Plaz piaskowych to jak na lekarstwo, jednak piekna pogoda i widoki rekompensują to:D a łagodne zejścia sa w wielu miejscowościach, my jedzimy bez rezerwacji, zatrzymujemy sie w miejscowości i ide sprawdzac czy jest łagodne zejscie do wody / nie umiem pływac wiec musi zebym mogła wejśc do wody :mad:/ Jesli jest i jest ok , zostajemy i szukamy mieszkanka :yes:

 

Dobrze, ze sa jeszcze tacy, co i Baltyk doceniaja :mad: :lol2::lol2:

 

ja uwielbiam bałtyk, ale mam takie szczęście ze jak jade to pogoda jest :mad:

Nawet mieliśmy plan przeprowadzić sie nad moze, gdzie w okolice Gdyni. Byłam juz po kilku rozmowach, nawet prace miałam załatwioną ale P. nie dogadał swojej i zostaliśmy. uż nawet mieszkanko było upatrzone do wynajęcia na poczatek :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga fajna masz rację - mój mąż jest non stop w delegacjach i dla niego droga na mazury albo nad bałtyk to dla mnie jak do Katowic.

 

My byliśmy rok temu w Barczewie - hotel spa przyjazny rodzinie - super ceny, super ośrodek - i można dzieci oddać do opieki i się relaksować.

 

http://www.zalesiemazury.pl/ polecam szczególnie wyjazd z dziećmi

 

Ivy a jakie ceny orientacyjne za przyzwoite mieszkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamiku nie obraź sie,:hug: bo tak jak pisalam Bałtyk na pewno ma swój urok, przede wszystkim ten piasek, ale jak byłaś to sama wiesz, że Chorwacje warto zobaczyć:yes:

 

Dziewczyny w Chorwacji takich plaż jak u nas nie zobaczycie, czyli piaszczystych z łagodniutkim zejściem, ale za to temperatura tej wody w Adriatyku jest nieporównywalna, nawet maluchy się w niej taplaja, a nie tylko nóżki zamaczają;), krajobraz rewelacja /podobnie jak we Włoszech/, cieplutko i no w ogóle warto zobaczyć i kropka:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...