Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny co do tych zakupów to ja miałam tak samo, no ale cóż mamy piękne domy a tak wystrojone nie musimy chodzić ubrane, mnie to najbardziej szkoda tych wakacyjnych wyjazdów, bo toszke pojeździliśmy, moja córka wspomina często że do przedszkola przynosiła cukierki z całego świata, no prawie:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ,że mi szkoda czasu na wakacje :jawdrop:.nie pieniędzy :no:,czasu :o.Ale myślę ,ze każdy kto kiedyś był na emigracji mnie rozumie ;).Po prostu ,jak w końcu mamy wolne/urlop to chcemy jechać tylko w jedno miejsce -do naszego domu w Pl :D

 

Olu ja Cie doskonale rozumie, bo chociaż ja nie na emigracji ale tak porzadnie to ja w domku nie moge pomieszkac, ciagle praca, mogłabym sobie urlop zafudować i posiedziec w domu, ale to nie przejdzie, bo przeciez ja w pracy niezastapiona;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że to może normalne nie jest :lol2:,ale to najszczersza prawda :yes:.Rok temu moi rodzice lecieli na Kanary i chcieli nam zafundować tydzień -i wiecie co -zostaliśmy w domu :lol2::lol2:,przy okazji doglądając również ich domek :lol2:

Wiem ,że to się zmieni jak wrócimy na stałe do Pl :yes:i wtedy pewnie zacznie nas ciągać po świecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewuszki :hug:

Ale sie tu wakacyjnie zrobiło :cool::cool::cool:

 

My w tym roku lecimy do Barcelony, tam wypożyczamy samochód i godzinę drogi na południe.... jedziemy na wybrzeże, gdzie mamy wynajęty mały domek, z małym basenem i blizutko plaży :D

To inny rodzaj wyjazdu, to nie hotel, nie all inc. ale ja to uwielbiam :yes: rezerwowalisy kilka miesięcy temu... wiadomo kosztem jest przelot, ale za sam dom ( 3sypialnie, salonik, kuchenka kompletnie wyposażona, 2 łazienki i swój mały ogród i basen, zapłaciliśmy chyba 1700zł :cool:

Lecimy we 3 a przy większej liczbie osób opłaca się jeszcze bardziej, bo w domku może być max 7 osób :yes:

 

Nas generalnie doliczjac lot do Barcelony, samochód na miejscu i pobyt tam nie wyjdzie to taniej, niż wczasy z biurem podróży ....

Ale mam totalna wolność, nie jestem "skazana na hotel".

Wokół domu... tzn. w granicach 5 km od domu który wynajelismy jest wiieeele cudownych plaż, piaszczystych i takich bardziej dzikich.... człowiek jest Panem sam sobie, jedzenie w tawernach... restauracyjkach... no dla mnie ma to swój klimat :yes:

 

Chociaż czasami na zorganizowane wyjazdy, z leżeniem na leżaczku i totalnym nic nie robieniem, gdzie wszytko podadzą, przyniosą też chętnie się piszę ;)

 

Generalnie polecam stronkę :

 

http://www.edom.pl/

 

Mozna wynajść, dom, mieszkanie w każdym miejscu na świecie :yes:

 

 

WĘGRY:

Całkiem fajnym miejscem na krótki wypad tak na 3-5 dni jest Hajduszoboszlo na Węgrzech.

Z Lubina to 520km, jedzie sie szybko :yes: znacznie szybciej jade tam niż nad nasze morze ;)

A pogoda jak w Grecji , ceny jak w Polsce ;) klimat gwarantowany, miesteczko urokliwe, mnóstwo fajnych restauracyjek, wielki kompleks kilkudziesięciu podgrzewanych basenów, z parkiem, wielkimi drzewami , zjeżdzalniami , knajpkami zlokalizowany na kilkudziesięciu hektarach... wieczorem koncerty, wesołe miasteczka dla dzieciakó dużo frajdy

Ja byłam tam z 10 razy, ale mówię, dla mnie tak na 3-4 dn, no max 5 bo się nudzi ;)

 

 

 

Jejku my kochamy podróze i podróże, wyjazdy to dla mnie największy luksus.... moge nie kupć nowych ciuchów, moge nie siedzieć u kometyczki.... ale podróże kocham!!! :yes:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

venus mnie tez kasy szkoda, bo sobie myślę tydzień czasu a tyle tysięcy,

ale jak widzę radość dzieci z pobytu na plaży i ich radość kiedy juz sie pakujemy to serce ściska

 

ot to taki właśnie moment ze łzą w oczach

 

podpisuje sie pod tym Reni, tak własnie jest, że najbardziej sie z tego cieszą dzieci a to dla nas matek polek, widok najcenniejszy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...