Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A wiecie ,że mi szkoda czasu na wakacje :jawdrop:.nie pieniędzy :no:,czasu :o.Ale myślę ,ze każdy kto kiedyś był na emigracji mnie rozumie ;).Po prostu ,jak w końcu mamy wolne/urlop to chcemy jechać tylko w jedno miejsce -do naszego domu w Pl :D

 

Ola, ale to dlatego, ze macie dom w PL, a nie w DE..

Ja tez troche siedzialam poza Polska i powiem szczerze, ze w inne miejsca ciagnelo mnie rownie mocno, co do PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku my kochamy podróze i podróże, wyjazdy to dla mnie największy luksus.... moge nie kupć nowych ciuchów, moge nie siedzieć u kometyczki.... ale podróże kocham!!! :yes:

 

No to my mamy z moim eM tak samo :D:D:D On sie zarazil ode mnie.. :lol2::lol2:

a im wiecej sie podrozuje, tym bardziej to wciaga.. :D

Ja juz doszlam do takiego etapu, ze nie moge jechac w jeno miejsce dwa razy, bo i tak zycia mi zabraknie na zwiedzenie wszystkiego, co chcialabym zwiedzic :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku też zmieniamy zwyczaje wakacyjne. Zawsze jeździliśmy w to samo ustronne miejsce nad nasze morze. Tam co roku spotykaliśmy się z tymi samymi znajomymi.

Ale nadszedł czas, żeby So sama gdzieś wyjechała. Więc rezerwujemy jej tematyczny obóz - Przyjaciele zwierząt. Obóz przeznaczony dla dziewczynek 7-10 lat. Będzie opiekowała się zwierzakami (krowy, konie, owce wraz z małymi), doiła krowy, uczyła się robić oscypki. No i najważniejsze -niedaleko nas, w górach. Jak co to tatuś pojedzie po nią :).

Nasze wakacje zawsze kosztowały grosze, więc tegoroczny obóz So jest kosztowny. Wobec tego my w tym roku spędzimy wakacje na tarasie (raczej w ogrodzie między krzakami będziemy pielić). Jedynie 4 dniowy przedłużony weekend w bieszczadach spędzimy w trójeczkę. Znalazłam niesamowicie klimatyczne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięta ktoś przepis na Venusowe kluski z łososiem?

 

 

w ogóle to w sobotę mam tą imprezę , co się nagotować na nią muszę ( nienawidzę) a najlepsze, że wczoraj poparzyłam całą prawą rękę .....uwaga, uwaga.. bo gotowałam 2 jajka :D piekło jak cholera - pantenol nie działał - dopiero soda oczyszczona zadziała.

Edytowane przez Magda_lena85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola daj namiar na ten Twój domek jak mozesz, może byc priv:)

mój m juz od kilku lat chce jechać do Hiszpanii, więc może, tylko on autem chce jechać ;)

 

 

Poszedl privek :yes:

My w tamtym roku na naszą majową rocznicę ślubu polecielismy sami na 4 dni do Barcelony, po raz pierwszy.... głównie byliśmy w Barcelonie ale wynajelismy tez samochód, zjeździliśmy troszke wybrzeża i powiedziliśy że za rok wracamy na tamte plaże, do tych ludzi i do tego klimatu :yes:

 

A nastepnym razem też śmigniemy samochodem, teraz Julci mi szkoda an tak długą podróz ;) ale za rok :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...