Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszedl privek :yes:

My w tamtym roku na naszą majową rocznicę ślubu polecielismy sami na 4 dni do Barcelony, po raz pierwszy.... głównie byliśmy w Barcelonie ale wynajelismy tez samochód, zjeździliśmy troszke wybrzeża i powiedziliśy że za rok wracamy na tamte plaże, do tych ludzi i do tego klimatu :yes:

 

A nastepnym razem też śmigniemy samochodem, teraz Julci mi szkoda an tak długą podróz ;) ale za rok :cool:

 

Karolina ja tu juz kiedys opisywalam naszą wyprawe studencką do Barcelony polonezem, to była podróż zycia:lol2: i na pewno kiedys tam wrócimy dlatego kto wie, może te Twoje namiary sie przydadzą, dzieki :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my mamy z moim eM tak samo :D:D:D On sie zarazil ode mnie.. :lol2::lol2:

a im wiecej sie podrozuje, tym bardziej to wciaga.. :D

Ja juz doszlam do takiego etapu, ze nie moge jechac w jeno miejsce dwa razy, bo i tak zycia mi zabraknie na zwiedzenie wszystkiego, co chcialabym zwiedzic :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

No to mamy identycznie :yes: :D

My kiedyś podóżowaliśmy jeszcze wiecej :yes: ale przeleżana ciąża i maluszek troszeczkę nas wychamowały ;)

Nie mniej jednak my uważamy,ze z dzieckiem też można podróżować i tak Julka jak miała 4,5 miesiaca pojechała z nami na Węgry :yes: dzielnie zniosłą podóróż jako maluszek.

Jako1,5 roczny maluch była w Tunezji i jako jedyna na pokładzie samolotu podczas startu piszczeała ze szczęścia i krzyczała "jefce raz!!! " czyli jeszcze raz :lol2:

A ja dzięi kochanym rodzicom, czasami mogę im zostawić Julkę na kilka dni i sami byliśy np: w tej Barcelonie czy Turcji :cool:

Moze wyjdę na wyrodną matkę, ale my lubimy raz na jaaaaakiś czas pobyć we dwoje ;) mimo,ze wiekszość czasu i tak gadamy o Julcia jaka ona kochana, jaka wspaniała, ajak powiedziała to czy tamto :lol2:

 

W tym roku porzucamy w maju Julkę i na rocznice ślubu ( to taka nasza mała tradycja) śmigamy na 3 nocki tymrazem do Paryża :cool: juz się nei mogę doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam, tu - bo u Justyny ruch jak na marszałkowskiej :) czy macie jakiś pomysł, co się stało, że mi ENTER na forum nie działa!? nosz szlag mnie zaraz trafi (a żeby nie było klawiatura chodzi, bo już dziś pół książki wyprodukowała, więc to musi być jakieś idiotyczne kodowanie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu wakacyjnie:cool:

 

Ja zgadzam sie z Karola, ja nie wyobrazam sobie zebysmy nie pojechali na wakacje, nawet krotkie 3-4 dniowe. Zawsze staramy sie wygospodarowac czas i pieniazki na to. Wiadomo jak jest budowa i duzo rzeczy potrzebnych do domku to czasami trzeba wybrac. Ja uwielbiam sie opalac naszczescie moj M tez:D Podroze to dla nas odskocznia od codziennosci, teraz staramy sie z tego korzystac poki nie ma jeszcze dzieci. W tym roku mamy juz kilka wypraw zaplanowanych, najlepsze sa te spontaniczne, ja to uwielbiam i polecam:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny ( i podczytujące chłopaki :D )

 

Olejek pół godz przed myciem na suche włosy ( powinna starczyć jedna stołowa łyżka bo trzeba przeczesać, wmasować - nie mają ociekać ale ja daje 2-3 bo mam gęste i za ramiona) - ale od skóry zostawić z 5-10 nie nałożonego, wmasować i zostawić - później umyć szamponem i dać obojętnie jaką odżywkę ( bo ona zamyka te dobroci z olejka we włosach) - najlepszy efekt jak się robi regularnie :lol2: a który kupiłas? bo są 3 :D każdy tak samo dobry w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...