Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni wam również :hug: :yes:

 

Nicol :p :P :p :P :p sama se uszyję w razie emergency :p

 

To cała dostępna banda ;)

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/P4287565_900_zps34fe7914.jpg

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/P4287558_d_zpsa7792f7f.jpg - teraz to chyba widać, że mądra głowa, bo czapka na bogato :lol:

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/P4287563_d_zps856ac2b8.jpg - wypowiedzcie się pliz czy lepiej jak jest nitka niewidoczna i taka wciągnięta jak w tej maskotce czy jak nitka jest na wierzchu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;);) mam myśl od jakiegoś czasu, dotyczącą naszej kuchni ;) Wiem, wiem miało być szkło szare, później białe, następie białe kafle, białe szkło i w końcu wróciliśmy do punktu wyjścia czyli szarego szkła.

 

Intensywnie myślę jednak o wykafelkowaniu przestrzeni między blatem a szafkami górnymi :yes: no i chodzą mi po głowie i wyjść nie mogą białe mugaty, wydaje mi się że widziałam takie połączenia bardzo nowoczesnych kuchni z tymi płytkami, tylko ja oczywiście nie mam obrazków, wszystko w głowie :bash: a mąż nie zaakceptuje póki nie zobaczy. Czy wy macie takie zdjęcia? Rozważam jeszcze kafle w białą koniczynkę hamerykańską tylko gdzie takie dostać? :o

 

Jakieś to szkło, takie oklepane dla mnie, bez wyrazu - ale może skończyć się na szkle, jeszcze nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :)

 

Rere dzięki, wczoraj wyszperałam ten obrazek ;) i fakt nawet jak dla mnie za rzeźniczo, ale samo połączenie mugatów z nowoczesnymi krzesłami :yes: mam jeszcze niecny plan bardzo odległy co prawda żeby hokery kupić metalowe diamond (mężu :lol: :bye: ) :D

 

Lejdi oki to jestem spokojna, bo mąż mi powiedział, że w maskotach przyczepiłby się do tego wciąganej nitki, a mnie właśnie z taką podoba się najbardziej, jakoś nitka na wierzchu tak agresywnie mi się kojarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni wiedziałam, że zaraz mi napiszesz o kuchni Żony :lol2:

 

Mam wrażenie że wy patrzycie przez pryzmat albo nowoczesna albo klasyczna, a ja chcę pomieszać :cool: i się zastanawiam czy nie za dużo tego dobrego :eek: bardzo mnie ciągnie do tzw gęstych wnętrz (dużo faktur), chciałabym też dołożyć tapetę w koniczynkę lub romby na hollu górnym ;)

 

Zizi ramę zamawiałam w firmie która wykonywała kominek, to stal nierdzewna, robiona na wymiar do wkładu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...