Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Hej Venus pocieszę Cię.

 

Ostatnio byłam z córką i moją mamą nad morzem. Chciałyśmy wrócić z plaży busikiem-ciuchcią (by mała miała atrakcję). Bilety kosztowały 1 zł dziecko, 2 zł młodzież 3 zł dorosły. Zgadnij ile ja za swój bilet zapłaciłam?? 2 zł ;) chłop chyba uznał że mała to moja siostra. Mam 28 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a mnie pani poprosiła o dowód jak fajeczki kupowałam ;)))))

lokalizacja była imprezowa, mejkap całkiem wyjściowy ale najwyraźniej brak tapety z pawim okiem i zaslonieta pupa odejmuje mi 10 lat i plasuje mnie w gronie pruderyjnych, niesmialych 16latek. z dzika ochota podalam pani dowodzik, z jeszcze większa obserwowalam jak liczyła mój poważny wiek hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus- widziałam fotkę i też inaczej sobie Ciebie wyobrażałam a to tylko z powodu twojego avatara, chyba jesteś oazą spokoju, łagodności,fajna dziewczyna z Ciebie,taka subtelna. Fajny blondasek z chrześniaka męża- całkiem jak mój 3 latek:)

Co do mojej kuchni to myślę i to bardzo nad twoimi hokerami,mi się podobają,ale mężowi nie za bardzo,zresztą on sam nie wie jakie miały by być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zwątpiłam...od dawna wiem jakie doniczki chcę..Lechuza kanciaste

 

http://www.hydroponika.pl/_moje_galeria/firma/blach_2_w.jpg

 

Zmierzyłam dziś jaką wysokość potrzebuję 75 cm byłoby ok, bo niższe nie dadzą oczekiwanego efektu...cena? 700 zł za doniczkę! tak za jedną doniczkę. Czy macie jakieś alternatywne (tańsze) duże modernistyczne donice? 400 zł za samą doniczkę to dla mnie pogrom, ale jakoś bym uciułała...ale 700? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak a ja sie tez nie załapałam na fotki! nununu! nie ładnie! prosze wczesniej napisac zapowiedz! "jutro o po 22-giej beda zdjecia";-)))

 

A patera boska!!!!

 

Dzieci to wiadomo, zawsze kochane;-)) (szczególnie na zdjeciach hihi)

 

A doniczki??! matko ile???? 700????? nie nie, nie na moje nerwy od rana.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, donice wielkie w kolorze albo inox/stal satyna/biel połysk/ szary mat/ szary połysk. Jedynie małe potrzebuję w antracycie...co prawda znalazłam jakieś zamienniki ich ale największy rozmiar to niestety tylko 53 cm, a ja potrzebuję najmniej 70.

 

Aniu 700 za donice to za dużo nawet na moje nerwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...