Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asiu a co to za płytki są na tej 3 inspiracji z moją ulubioną miedzianą lampą? :D

 

No niestety:( akurat dla tego zdjęcia to nawet źródła nie mam, nie mówiąc już o płytkach:cry:

 

Te które Narendil wkleiła też są bardzo ładne:yes: tylko u nas w PL jakaś posucha w temacie płytek innych niż prostokątne:bash:

 

Kiedyś z ciekawości zapytałam się o cenę płytek typu koniczynka w art de vivre, to cena mnie zabiła:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :bye:

 

Wróciłam do pierwszej strony żeby zobaczyć kuchnię w całej okazałości - i oczywiście takowego zdjęcia nie ma :p.

 

Powtórzę za dziewczynami, wypukłe płytki raczej nie będa pasowały :no:.

Ale płaska cegiełka jak najbardziej :yes:

 

A myślałaś o czarnych płytkach?(może troszku patrze przez pryzmat swojej kuchni :rolleyes:)

 

Wyczarujesz wizki z takimi wersjami? :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus,

a może pamietasz (a jak nie to dopytasz szanownego małzonka) co ile macie rozłożone rurki w podłogówce. Aktualnie mam takie własnie dylematy a bedziemy miec taki uklad jak Wy tzn 100 podłogowki na panelach i gres/płytki w kuchni, łazience, wiatrołapie itp. Tez ogrzewanie gazowe i pamiętam, ze pisałaś, że jesteście zadowoleni z ogrzewania. Będę wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus,

a może pamietasz (a jak nie to dopytasz szanownego małzonka) co ile macie rozłożone rurki w podłogówce. Aktualnie mam takie własnie dylematy a bedziemy miec taki uklad jak Wy tzn 100 podłogowki na panelach i gres/płytki w kuchni, łazience, wiatrołapie itp. Tez ogrzewanie gazowe i pamiętam, ze pisałaś, że jesteście zadowoleni z ogrzewania. Będę wdzięczna za pomoc.

 

Migotko musisz wezwać hydraulika (sprawdzonego) który sam oceni jaki rozstaw u was zastosować ;) Nie ma jednej recepty, wszystko zależy od domu, przeważnie w granicach 10-15, ale ani za gęsto ani za rzadko nie jest dobrze, musi być optymalnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni te kwadraty? :cool: tak agresive by się zrobiło :D

 

ja nie dość, że hartowanej szyby raczej szybko się nie doczekam (3 tys. :bash: ) a dwa, że wyrobił mi się styl w który chcę iść i wiem, że chcę bardziej gęsto niż ascetycznie ;)

 

Te maluchy ułożylibyśmy bezfugowo :cool:

 

agresywnie no co ty, boskie są:yes::yes::yes::yes: ,dla mnie zajebiscie eleganckie a to pierwsze skojarzenie na myśl o twoim domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straśśśśśśśnie te od Zienia mi się podobają :yes:

 

http://www.zienhome.pl/uploads/images/Gallery/Ceramika/London/London05.jpg

 

Świetne te płytki :o

 

Oj nie, nie umiem takich realistycznych wizek robić :(

 

 

Jak to nie :o - moja łazienka właśnie taką była :)

I płytki idealnie rozplanowane :rolleyes:

 

Aguś myślałam o czarnych ale, nie wiem jeszcze czy w salonie ta czerń zostanie na fotelach :cool: i wolałabym coś delikutaśnego ;)

 

Wrzuć zdjęcie kuchni w całej okazałości :)

Łatwiej będzie pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni low ju, mimo, że trochę na wyrost prawisz komplementy ale strasznie mi miło :o :*

 

Aguś a takie zdjęcie?

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P6245140_popr.jpg - wygląda jakby był burdel, przez te niedoróbki :sick: ale po mojej premii bierzemy się za rolety (tj ja się biorę) :yes:

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P6245141_popr.jpg

P.S. Karton z winami wymiata :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus- kuchnia w całej okazalości PRZEPIĘKNA:yes: osobiście widziłabym u Ciebie bile, płaskie plytki lub delikatną mozaikę lub iine plytki w bardzo delikatny wzor, a raczej fakturę- wiem bardzo pomoglam:lol2: jedno co wiem na pewno (chyba) że coś matowego lub o takim lekko satynowym polyski, bo wydaje mi sie , że blyszczace bylyby zbyt duz konkurencja dla forniru (on jest na wysoki połysk prawda?)

 

a plan na rolety już masz? może to wlaśnie roletami uzyskasz taki efekt jak chcesz czyli przemiesznia faktur, lekkiego eklektyzmu jak dobrze zrozumialam..

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...