Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Prawda :yes:

Jak dla mnie jodełka to jest strzał w dychę. Wzór nie jest zobowiązujący, a doda trochę subtelności.

 

dla mnie co prawda pozostałe inspiracje szpitalem nie zajeżdżają, ale jodełka najbardziej mi pasuje :) Mugaty są jakoś... zbyt klasyczne chyba... Tylko do jodełki to by się przydały płaskie podłużne ale małe płytki chyba co? Twe kwadratowe wklęsłe też sa super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus jako, że nie mam swojego wątku może mnie nie przegonisz jak tutaj Was o coś zapytam, największy ruch na Twoim ostatnio chyba. :)

Dziewczyny w moim salonie na podłodze będą deski - dąb naturalny olejowany. W rogu jest narożny kominek, któego mamy zamiar po prostu używać , nie ma być dekoracyjny. Co pod samym kominkiem ? Każdy mi mówi, że deska tam pod kominkiem odpada ( żar, popiół w razie wypadnięcia ...). Ale co w takim razie, żeby pasowało, pojęcia nie mam, a decyzję muszę podjąć w tym tygodniu. Pomóżcie please :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropku i dziewczyny dziękuję wam serdecznie za pomoc :yes: :hug: gdybyście miały jakieś obrazki lub jakieś ciekawe pasujące płytki to błagam wklejajcie :yes:

 

Dropku baaaaardzo dziękuję, upewniłam się że jodełka to na pewno temat godny rozważenia na poważnie :yes:

 

Mąż przy okazji drzwi i listew przypodłogowych nie chce się zgodzić na tapetę na holu górnym :cry: a chciałam jakąś subtelną hamerykańską koniczynkę :( tam jest tak pusto, że patrzeć nie mogę, a konsola to kolejna zbieranina kurzu i potencjalny atak dla kotków (zwłaszcza Fiony która na bank będzie na nią wchodzić i modlić się pionowo do ściany)

 

Milena nie gniewam się ;) na płytki nie masz opcji? Ja jak zaczniemy używać kominka to położę szybę hartowaną :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko pamiętasz dyskusję jodełkową u Madzi?

Jej zapytaj o płytki bo ona drążyła temat dosłownie co do milimetrów :lol2:

 

A mnie się mała cegiełka podoba :p

 

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/17/8e/ef/178eef2ad99f5a79d0c2f553f2474f4e.jpg

 

 

Jak wkleiłaś całą kuchnię to zdecydowanie jestem za jasnymi/białymi płytkami - chyba czarne jednak niet :no:

Wzór tylko z płytek - bez kwiotków :no: :p ta jodełka ciekawa :yes:

 

Miłego dzionka :bye: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milena niestety nie mam, bo mam tendencję do nie zapisywania inspiracji :bash: a później tłumaczę coś mężowi a on mi mówi muszę to zobaczyć i co mam zrobić? :lol2: dlatego od marca regularnie zapisuję jak leci :cool:

 

Aguś do mnie na pewno jodełka przemówiła i cegiełka w wersji mini :yes: nie chcę czegoś nachalnego, bo nie wiadomo jak to będzie jeszcze przy okapie :cool:

 

Mąż się ze mnie śmieje, że jeszcze się nie urządziliśmy a ja już chcę zmieniać, a to nieprawda - ja dopieszczam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...