Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a u mnie jest słonecznie, przynajmniej jeszcze:wiggle:, za to jutro ma padać:( dziś panowie mieli siać trawę, ale ze względu na jutrzejsze burze i ulewy przekładamy sianie na sobotę,... wole nie ryzykować, że wsio mi wymyje... zresztą w zeszłym roku przerabialiśmy taka sytuacje, wiec nie chce mieć powtórki z rozrywki:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas też pochmurno, ale przynajmniej w sobotę jedziemy z mamą kupić tapety i lampę :wiggle: i stół może :popcorn: najgorsze że teraz na allegro ghosty są najtaniej po 265 a 2 tygodnie wcześniej były po 230 zł :bash: a mówiłam brać...chociaż ja kupowałam po 369 i 389 :lol: :o

 

w lumpach jeden t-shirt dla męża, ja oglądałam sukienki w normalnym sklepie, dostałam ślinotoku :cool: ale mąż mi powiedział, że jak schudnę kolejne 5 zamierzone kg to będzie za luźna no i nie kupiłam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł :bye: :hug:

 

Najpierw przepis na sałatkę z awokado :cool: wyszła pyszna

 

- paczka szpinaku (umyć, osuszyć, oderwać łodyżki bo twarde)

- oliwę z oliwek wymieszać z ulubionymi przyprawami do sałatek (u nas knorr włoski do sałatek)

- pokroić awokado na plasterki (ósemki)

- szynkę parmeńską z tłuszczykiem porwać niedbale (u nas szwarcwaldzka)

- przygotować ser kozi (u nas słony bałkański)

 

Liście szpinaku wymieszać z oliwą z przyprawami, ja rozłożyłam na dwa półmiski :cool: rozrzuciłam artystycznie szynkę i awokado na to pokruszyłam ser i dekoracyjnie porobiłam mazy krem balsamicznym jagodowym :D :yes: MNIAM! :D do tego podałam jeszcze gorącą bagietkę z masłem czosnkowym.

 

Najlepsze jajka były z sałatką :lol: pędząc po Lidlu na zakupach byłam tak zaaferowana składnikami na sałatkę, że biorąc awokado nie spojrzałam co biorę. Żyjąc w błogiej nieświadomości, że kupiłam coś innego na godzinę przed przyjściem gości wzięłam się do dzieła. Wyjmuję awokado a moja mama : :jawdrop: ale po co Tobie mango? ja patrzę i mówię o jezu :o kroimy próbujemy, nie wygląda jak awokado, nie smakuje jak awokado ale tym bardziej nie jak mango :no: myślę sobie chwyciłam to co miało plakietkę awokado, moja mama burza mózgu i też mówi że reklamowali w Lidlu jakąś inną odmianę awokado - podejrzewam że kupiłam właśnie to :lol: całe szczęście było boskie, a ja nie mogłam przestać podjadać zanim zjawili się goście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni kombinuję co by tu dodać lub zmienić w domu - a ja przecież jeszcze się nie wykończyłam :lol2:

 

Na holl górny bardzo chcę dodać tapetę w hamerykańską koniczynkę :cool: ale cło itp trochę mnie przeraża, a chyba w te lato korzystając z okazji priorytetem będzie podłączenie się do kanalizacji :yes:

 

Jedyne co ustaliłam to chyba to, że na płytki w kuchni jest za późno :( odkręcanie szafek odpada absolutnie, bo jakość jest taka że mogłyby już się nie nadawać :o znalazłam płytki w hamerykańską koniczynkę maluteńką - booooooooskie :cool: ale wymiar jak za komuny :( a ja łączeń zbyt wielu nie chcę. Pojawiła mi się myśl na nowoczesną albo klasyczną tapetę za szkłem hartowanym (może byłoby taniej niż hartowana i lakierowana szyba opti white) :yes: także dłubię sobie tak powoli ;)

 

Byliśmy też w Agata Meble i nareszcie kupiłam stojak na noże :wave: idealny vialli design (nic szczególnego) ale nie rzuca się w oczy, jest wygodny, wąski i super się wpasował. Najlepsze jest to, że mogę dokupić porządne noże bo wypełnienie tego bloku to jakieś włókno w które dowolnie można wsadzić nóż :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...