Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja tez nie cierpię jak facet ma krótkie spodenki , adidasy i białe skarpety po łydy masakra:mad::mad::mad::mad::mad:

 

mój mąż nigdy nie nosił spodenek bo nie miał odpowiednich butów, jak mnie poznał i zaproponowałam mu klapki to się bronił rok czasu, wkońcu w sklepie przymierzył i od 9 lat w lecie popierdala w japoneczkach i spodenkach:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy byłam w arenie i forum:)

a gdzie Badura blisko?

a w EC jest taki niby ecco, clarks i geox razem - byłaś może tam?

 

Venus - napisz te nazwy producentów butów plizzz

 

Reni - ja nienawidzę faciorów w skarpetach - moj na szczęscie chodzi w skarpetach tylko po domu

bo twierdzi, że mu zimno hahahah:) ale na dwór mu się nie zdażyło bo bym swoje powiedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko pisałam kiedyś, że u nas od takich prac mamy Pana Leszka który niedawno świętował 30-lecie swojego bezrobocia. Pracuje zawsze od rana do 12 w południe, wybija 12-sta, rzuca łopatę tam gdzie stoi i leci na piwko :lol2: żyć nie umierać :lol:

 

U nas ogrodowo bardzo, od dwóch dni gramy z mężem w badmintona :yes: ja wczoraj w przerwie wpadłam i prawie klęknęłam przed lodówką, wzięłam lód w ręce i rozsmarowałam po czole i rękach :rotfl: kotki też mają rozrywkę bo pilnują w wykuszu lotki która lata jak szalona, bo my oboje zawzięci, a ja się prędzej przewalę niż skuszę :lol2: a ze złości ścinam (lwica).

 

Buty: Baldowski, Zych&Staszewski, Ryłko, Kotyl :yes:

 

Ja mam takie spojrzenie na buty letnie: kupić co lato nowe. Szkoda mi na kilka pasków 300 zł, więc wolę japońce z H&M np za 79 zł od razu dwie pary w różnych kolorach (2 sezony śmigam zazwyczaj, ale w między czasie dokupuję świeże nieśmigane). Więc buty na lato zawsze mam nowe i modne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrzarsko to powiem wam, że od dawna boli mnie nasz sztuczny storczyk na hollu :lol2: chcę tam jakieś drzewo :cool: tylko że aktualnie to mamy inne wydatki niż zmiany tego co złe nie jest.

 

Przedwczoraj na recepcji u Klajenta piękny storczyk sztuczny stał, ładniejszy jak mój...ofc się zaśliniłam że prawie zapomniałam do kogo na to spotkanie przyszłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kozaki z tej firmy i były baaardzo wygodne:yes:, baleriny kupiłam pierwszy raz, mam je dopiero jakiś tydzień i jeszcze nie zdążyłam w nich dobrze pochodzić, ale wydają się nawet wygodne, na pewno to nie jest ecco ani clarks /szczególnie te drugie polecam jako mega wygodne, ecco też ale już wzory mniej trendy/, ale wzór tych HEGO'S mnie uwiódł, zakochałam sie, zresztą ja taka trochę zakupoholiczka jesli chodzi o buty i torebki:sick:, może teraz przy budowie to duuużo mniej kupuję, ale jednak jak mnie coś poniesie to od razu kilka par, nie liczyłam swojej kolekcji ale przy przeprowadzce jak nagle wyciagłam wszystkie to sama się zdziwiłam:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...