Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pytanie do Venus, ale że się przyplątałam to powiem, że tak można zamówić w innych rozmiarach. Wtedy jest różnica w cenie, ciut drożej bo niestandardowy rozmiar. Ja mam lustro od Pani Agnieszki i mnie się podoba jego wykonanie, nie mam żadnych "ale". Na razie stoi w kąciku i czeka na powieszenie. Nie ma to jak forum nakręci biznes :D Sporo osób chyba zamówiło już te lustra :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł :bye:

 

Milenko dzięki za odpowiedź, a forum ma moc. Ja polecam, bo wiem ile osób szuka takiego lustra w nieco niższej cenie :D a poza tym p. Agnieszka była uczciwa wobec mnie, zarezerwowała mi lustro na 14 dni (nie było jej w Wawie więc musiałam tyle czekać) i sama się odezwała jak wróciła, że już jest i może mi jeszcze dać mały rabat, a szczerze spodziewałam się że odczytam coś w stylu: tyle ludzi pytało że muszę podnieść cenę :p a tutaj tak nie było :no:

 

Moja mama za miesiąc ma tapetowanie pokoju i cekolowanie sufitu :wiggle: Już stoi stół i krzesła ghosty :wiggle: najważniejsze że mama zadowolona, ja jeszcze nie widziałam ale wiem że jest super :cool:

 

--------------------------

 

Wczoraj mój mąż odebrał mnie i towarzystwo z integracji po 24, na 1 byliśmy w domu bo zahaczyliśmy jeszcze o centrum żeby inni mieli łatwy dojazd :yes:

 

Impreza średnia, aczkolwiek ja z koleżanką ją rozkręciłam. Byłam w fazie że albo zaraz usnę albo idę tańczyć skoro nikt nie tańczy bo alkoholu nie wypalę :lol2: Dęsiłyśmy z 10 min zanim dołączyły koleżanki z naszego działu, a później już była normalna zabawa. DJ porażka :sick: miał przejawy normalności, ale ogólnie słabo, no ale wiadomo bawi się też w samym towarzystwie :yes: Było dobre jedzenie, pogoda średnia, w pewnym momencie strasznie zmokłam ale miałam ramoneskę więc się nie przeziębiłam.

 

Uznałam, że w nocy zostawiamy kotkom chrupki bo nas obudzą o 4 rano na jedzenie i spaliśmy...do 10 :cool: później byliśmy w Wola Parku - chciałam kupić buty ale nie było :no: i pled na łóżko w H&Y - kupiłam :D Pojechaliśmy też do IKEA po prześcieradło i białą pościel i mam :yes: tylko po powrocie uświadomiłam sobie że zapomniałam całkowicie o nożach :lol: Ten pled ma chyba jakieś usypiające właściwości, bo położyliśmy się pod nim o 17-stej żeby kotki się oswoiły (głównie dla nich kupiony, żeby się po nim tarzały a nie po pościeli) i spaliśmy do 20 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Venusko :)

Proszę pled obfocić , a co :popcorn:

 

Ja się już lustra nie mogę doczekać :D mam je mieć w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie we wtorek :D

Boję się go otwierać po ostatnich przejściach lustrzanych ;) ale Pani Agnieszka powiedziała,że w razie "W" to ona zalatwia wszytsko z firmą ubezpieczeniową :yes: czyli ulga że są jeszcze tacy sprzedwcy ....

 

Justyś jak Ty tyle spałaś w dzień to będziesz w nocy szaleć :lol2: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Venusko:wiggle: czyli imprezka w miarę udana, no ja też wczoraj imprezowałam, było suuuper, dziś odsyipałam do 11.28, ale jak wstałm od razu na FM przygnałam, bo moi jeszcze śpią a ja nadrabiam:yes:

 

Ja też poproszę zdjęcie pledu, na początku jak czytałam to nie dokońca chyba jeszcze się przebudziłam, bo doczytałam że z H&M i chwilę się zastanawiałam czy oni mają dział domowy:o ale za chwilkę doczytałam, to chyba efekty nocnej imprezki:lol2:

 

Pozdrawiam Ciebie i dziewczyny weekendowo:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł :)

 

Pled jak pled, dla kotów więc za drogi nie mógł być. Ja narzut na łóżko w sypialni w której się śpi nie uznaję (oszalałabym z tym ciągłym poprawianiem przy dwóch brykających kotach), ale w gościnnym uważam za wręcz koniecznie :yes:

 

Pled wyszedł blado na zdjęciach, jest w kolorze dobrze rozbielonej kawy z mlekiem i ładnie się odcina przy białej pościeli :yes: Mąż się krzywił, że pościel taka zwykła :lol: marzyłam o tej z MG z monogramem, ale ta cena przy kotach które drapią w kołdrę żebyśmy się obudzili odpada :lol:

 

Brakuje oczywiście listew przypodłogowych :o ale jesteśmy co raz bliżej do celu :yes: i oczywiście poduszek dekoracyjnych. Wczoraj w H&Y mało nie skusiłam się na poduszki które tuż po wyjściu ze sklepu uznałam za nieładne - miałam fazę kupowania :rotfl: poczekam na takie które mnie urzekną :yes: Zegar w sypialni chyba zostanie, bo tak mi się podoba że do salonu kupię jakiś inny :lol:

 

Karola mam nadzieję, że nie będzie żadnych akcji z lustrem :D

 

Pasik helloł :hug:

 

Anakris to też nieźle zabalowałaś :hug:

 

Mój mąż kończy dziś 33 lata :yes: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna najlepsze życzenia dla Twojego męża:)

 

Sypialnia bardzo ładna, ja też mam to samo łożko i szafeczki nocne tylko wzięłam czarno-brązowe i jak dla mnie jest jak w grobie /oczywiście u mnie/, dlatego całą sypialnię będę wymieniała, bo mimo żę kupiłam jaśniuteńkie zasłony i pled z HY, które zresztą bardzo lubię to najbardziej nielubiane przeze mnie meble w moim domku to te w naszej sypialni, co mnie podkusiło na takie czarne meble:sick:

 

A jakie planujesz listwy, białe czy inne? Zegar fajny, bardzo mi się podoba:yes:, planujesz coś na ściany tzn. obrazy ewentualnie coś innego?, bo ja włśsnie też się zastanawiam czy coś wieszać oprócz lustra tego od pani Agnieszki czy gołe ściany będą lepsze?

O pościeli z MG to i ja marzyłam, może kiedyś ale ta cena, nie wiesz jakiej jest firmy ta pościel, może mozna ją gdzieś indziej nabyć taniej?

 

Miłej niedzieli i świętowania:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakris ja bym się na te czarne nie zdecydowała :no: no ale sama wiesz jak jest. Listwy mamy na cały dom, leżakują w salonie od roku, wszędzie białe kanciaste 8 cm ;)

 

Ja z dodatkami nie zamierzam przesadzać w tej sypialni, bo tapetę na ścianie od garderoby mam bardzo ciemną + zasłony. Coś delikatnego kiedyś owszem, ale chyba dopiero jak tv będziemy mieć, nie chcę przesadzić.

 

U nas sypialnia też do wymiany, kupowałam to na co akurat mogliśmy sobie pozwolić i żeby w miarę wyglądało :yes: później do gościnnego ten komplet zamierzam przenieść:yes:

 

Nie wiem kto jest producentem tej pościeli :no: ale jakoś i szukać nie zamierzam, bo będę się tylko na koty denerwować, a po co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar przenieść te meble do gościnnego, ale wcześniej chyba się zorintuję czy ktoś by mi ich nie przemalował, nie wiem czy jest jakaś możliwość zmiany tego koloru, dopytam się u stolarza:) ja chciałam bardzo szybko kupić cokolwiek do sypialni i wtedy myślałam, że te mebelki są tylko jasne i ciemne, jasne nam nie pasowały i wzięłam ciemne /sama się oszukiwałam/ że one aż tak ciemne nie są, ale niestety:sick:

 

Ja na jedej ścianie też mam tapetę i mysle, że pozostane chyba tylko na tym lustrze, które mam nadzieję że kiedyś sie doczeka swej inauguracji sypialnianej;)

Pozdrawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...