Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Beatko będzie dobrze :D Ja w poprzedniej pracy miałam do pielęgnacji Fikus Benjamin, nigdy więcej tego dziadostwa. Kwiat był o tyle ważny że posadzony przy zakładaniu firmy (12 lat temu), spore drzewo już z niego. Ciągle gubił liście, w ogóle jak ja przyszłam to chorował. Tak się o niego troszczyłam że podczas remontu bałam się czy nie zaszkodzi mu przesunięcie go o 2 m na środek pokoju - i co? gubił liście złośnik jeden... ;)

 

Storczyki przy nim to chyba bułka z masłem...a są takie piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

benjamina oddałam do centrum ogrodniczego "na leczenie".

postawili dziada na nogi w 3 miesiące ale obecnie mieszka u rodziców, bo skurczybyk urusł na ponad 3m, a u mnie za nisko. u rodziców cierpi z powodu podłogówki, ale ja na niego nie mam już siły.

 

za to mój storczyk jest turbo-magiczny. podlewam go może 1x w miesiącu (wstawiam do zlewu na kwadrans), a trzyma kwiatki po 5 miesięcy i kwitnie mi właśnie po raz 4 ;) ale chyba coś w tym jest - na północnym oknie mieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zaintrygowana tymi żywymi storczykami :D w sumie to mam nadzieję, że ten sztuczny nie będzie pasować i zasadzę tam żywy :D

 

good choice :yes:

 

A ja swoje trzymam w wilgoci (wbrew zasadom), jak dawałam im mniej wody - liście więdły, marniały, coś się działo z korzeniami. Teraz im nie żałuję i kwitną w zasadzie non

stop

 

edit:

venus, mogę pokazać Ci coś na zachętę

Daj znać kiedy mam skasować

To gatunek botaniczny (penang girl) Tak ślicznie pachnie. Zakwitł mi tydzień temu

 

http://images50.fotosik.pl/1054/c0eb737e8962a35emed.jpg

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulcia właśnie najchętniej zamówilibyśmy usługę kompleks, czyli łóżko i ścianka u jednego wykonawcy + toaletka do tego...zobaczymy czy uda nam się znaleźć jak nie to będziemy oddzielnie robić, ścianka i łóżko.

 

Madzia wiedziałam że Ci się spodoba, w końcu u was też podobnie tylko z jasnym pikowaniem ma być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...