Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zizi mój młody dostał takie łyżki - i pamiątkowe i użyteczne od chrzestnej + kasa

http://p.alejka.pl/i2/p_new/19/14/zestaw-sztuccow-dla-dzieci-gerlach-a-petit_0_b.jpg gerlach

 

fajny prezent :)

moim zdaniem lepszy niż jakiś bujacze co za 2 lata na all wyląduje (takie prezenty też miał).

fajny prezent te łyżeczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile, ale chyba droższe jak 200 zł ;)

 

Ja daję tyle ile mogę i ile uważam za rozsądnie. My od jednej pary do której idziemy na wesele w czerwcu dostaliśmy bardzo mało, ale to jest raczej część rodziny której się nie przelewa, więc dla mnie ważniejsza jest obecność niż sama zawartość koperty. My im damy tyle na ile możemy sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus i tak powinno być - mam takie samo podejście mimo, że zostałam dużo razy obgadana przez to:yes:

 

ja nie mam lamp tzn 2, stół do wymiany, w salonie karlstad do zajechania na razie.... sypialnia 3 lata temu kupiona ale venge i mi się nie widzi... hmm ehhh:) i reszta jest - jeszcze sobię mam zamiar takie odbiegające od całości biuro urządzić w romantycznym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszłam do wniosku, że musze leczyć mój zakupoholizm

wczoraj kupiłam 2x caprice sandaly i botki na koturnie...

tydz temu tez buty.... chyba powinnam oddawać kasę mężusiowi bo ze mnie marna gospodyni:mad:

 

może to śmieszne, ale serio mam z tym problem - a Wy nie?

 

ja tez tak mam, tyle że zamiast butów rośliny kupuję:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda zaś kupiłaś buty:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

 

ja w sumie tez ale tanie klapki:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

hmm ja ci nie pomogę bo od kiedy mieszkam w domu to zdecydowanie wolę coś do niego niż dla siebie, aczkolwiek wczoraj byłam w tk i nie kupiłam nic do domu:D

 

ja na okazje zawsze daję kasę, bo i ja wole jak dostaję kasę, jeśli idę na chrzciny i jetem chrzestną to daję około 600 zł , jeśli nie jestem (nie byłam w takiej sytuacji:lol2::lol2::lol2::lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni ja też odkąd mieszkam w domu wole kasę na duperele do domu wydać, niż na buty czy szmaty. Teraz na tapecie jest ogród, wiec inwestuje w rośliny:) Zresztą ja mam zboczenie pt. second hand i jak coś potrzebuję z ubrań na gwałt , to ide do moich ulubionych i się obkupuję na zaś:) Ostatnio kupiłam za 80 zł marynarkę z Zary, która w sklepie za 199zł wisi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus,

ależ Ty pięęęęęękne sowy szyjesz!!!!!!!!!!!!

Przyjmujesz zamówienia? Jeśli tak, podaj koszt na pw.

 

Mam pytanie dot. lustra od P. Agnieszki - jak się je czyści, tj. czy w łączeniu lustra z fazowaną ramą z czasem nie będzie się zbierał kurz, który trudno byłoby doczyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...