Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

400 za tapete to juz nie majątek, najdrożej wychodzi szkło. Cena z montażem na zwylym przezroczystym to 500 za mb, lakierowana szybą na opti white to 700 zł za mb.

 

o jakiej Wy szybie mówicie? kryształowej?

 

u mnie opti white czy lacobel ta sama cena - facet oficjalnie 300 zł m2 a mi zrobił 2 m2 za 150 zł:)

 

do łazienki robi szybę 1.2 szer wysokie 2 i lustro 2.5 x 1.20 i skasuje za całość 1500 zł - ofc z montażem i oporządzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki odpadają :no: nie dość, że jak znajdę płytki to albo rozmiar za mały (komunistyczny) albo cena powala i np na naszą kuchnię same płytki wyszłyby 5 k :lol2:

 

Magda ja temu szklarzowi ufam, nie jest tani, ale bardzo chwalony. Kilku osobom poleciłam i też są zadowolone. On jako nieliczny robi mega długie wymiary bez łączeń :yes: Poza tym jakie my tu mamy w Warszawce ceny, z czem do ludzi? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkupiłam dziś z ogłoszenia Gumtree lampę barometr z IKEA - zawsze mi się podobała ale wydawała mi się droga (nie sprawdzałam ceny) a ostatnio na rzeczach okazyjnych stała taka lekko potłuczona za 110 zł, patrzę przeceniona ze 160. Już się prawie awanturuję że biorę i koniec ale był widoczny odprysk na farbie w środku więc się nie zdecydowałam. Jak to ja, wrzuciłam sobie na gumtree hasło IKEA i wyskoczyła mi ta lampa za 90 zł.

 

Dziś ją kupiliśmy, jak zobaczyłam ten apartamentowiec to nie wiedziałam jak do niego wejść :rotfl: :mad: w końcu mówię do męża że to chyba tam to nie jest lokal tylko lobby. Wchodzimy i tak :jawdrop: lobby w palisandrze, szkle, połyskach lakierach no bajka :yes: później apartament babeczki :jawdrop: no myślałam że nie zniesę :lol: a do tego 3 kotki w tym jedna księżniczka 8 tygodniowa (dachowiec) malutka, chyba ma ze 20 cm a mordkę 4 cm :D

 

Wpadłam do domu, szybka przymiarka w salonie (tutaj to mamy oświetlenia że ho ho :D ) no i powędrowała do gościnnego tak jak chciałam. Od roku nie chciało mi się podłożyć zasłon. Jest po 20-stej a ja na stole ściągam zasłony i mówię że podkładać będę. Mąż się łapie za głowę i mówi że oszalałam o tej porze szyć...no ale się zmobilizowałam i podszyłam....bardzo mi się podoba :yes: (miałam już etap że nic mi się w tym pokoju nie podobało) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

mój robi i 5 m - chyba, że klientela go wkur to mówi, że się nie da - na brak zleceń nie narzeka.

Nie będe ukrywała, że mam cennik po znajomości:) a facio b. dokładny

 

naszło mnie wczoraj coś - mam na dole małą łazienkę białe kafke na 1/2 wys z mozaiką turkusowo-jakąś taką i mnie naszło ścianę pomalować na granatowo-szaro ( aktualnie białą) :D chyba skoczę do LM po farby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pracy nie mam - służbowy laptop - ale znalazłam fotki na FM nie pamietam nicka od kogo - wiec nie będę wrzucała bez nicka

 

szukam właśnie fryzury bo chcę iść się opitolić i znalazłam :)

http://static.fashionnow.pl/upload/xinha/URODA/fryzury/jenniferaniston_newbobhaircut_sideview.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...