Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Narendil, ale to jest chyba zrozumiałe - że pieniądze są po to żeby je wydawać :D:D:D - to jest moja dewiza życiowa

do niczego innego nie są potrzebne, albo właściwie poza tym jednym są bezwartościowe ;)

 

Jasne :D :D :D

Ale można je wydawać z głową, a nie reagować jak mój mąż.

Mówię, ze coś mi się podoba, to słyszę kup sobie.

Mnie się podoba wiele rzeczy. Zbyt wiele. Gdzie ja je miałabym trzymać?

 

:lol2:

 

Narendil pijesz do mojej brązowej tapety? nikt nie powiedział, że tylko szarość to jedyna słuszna słuszność ;) ja drugi raz wybrałabym tak samo.

Skąd taki pomysł :rotfl:

Przecież to jasne, że miałam na myśli tapetę takiej jednej siostry znajomej kuzynki męża mieszkającą w Australii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra :jawdrop: super zagłówek i tapeta :D :lol:

 

ale kapa :rotfl: matko bosko

 

szafeczki też masz tymczasowe prawda? :)

 

Kicia boska :D zauważam, że szylkret na długowłosych mi się podoba, na krótkowłosych uważam za paskudne.

 

Venusku dziękować, wiedzialam, że Ci się moja kapa spodoba:lol2::lol2::yes: tylko widzisz problem jest taki, że to jest naprawdę porządna rzecz .. no wiesz - wielblądzia welna pokryta jedwabiem itd .. i szkoda mi się z nią rozstać:yes:oglądam w sklepie inne (pasujące) ale jakość już nie ta .. i tak sobie leży :D

 

co do szfeczek oczywiście , że są tymczasowe, stoją tu w końcu dopiero 15 lat :rotfl: - a serio (no tamto też bylo) to podpowiesz jakie bys tu widziała? reszta ścian jaśniutka -taki b. jasny beżyk..

 

a co do szylkreta.. mojego uwielbiam.. wszystkie inne też :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie jak u Magdy - każdy swoją kasę ma - z tym że ja swoją na waciki :D

oooooooo jest bratnia dusza!!!!

jak ja Cię rozumiem - buziakihttp://emotikona.pl/emotikony/pic/16icon_kiss.gif ehhhh i ja mam na FM sis http://emotikona.pl/emotikony/pic/0LOL.gif :lol2:

 

Venus co do leasingu - zastanawiam się czy jak się ma kredyt hipoteczny wpisany w "CV" to jeszcze jakiś bank da cokolwiek na kreskę ?

Edytowane przez Magda_lena85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra z chęcią ale aż kipię ze złości po awanturze z mężem dot. szkła w kuchni :mad:

 

Narendil żarty wskazane jak najbardziej, drażliwa dziś jestem ale o byciu obiektywnym zdanie podtrzymuję :yes:

 

Magda musiałam robić na zamówienie, bo te w IKEA były za wielkie i za drogie a ja potrzebowałam żeby się rozkładały :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus oby, oby bo nie nazbieram nawet na opony zimowe jak tak dalej pójdzie:D muszę się zagłębić w tym temacie - bo jeżdżę starym gratem, sama ok - ale z dzieckiem strach

 

Isa - grunt, że hasło życia mamy te same:) ( dot wydawania) .

Jeszcze i nam się odmieni i będziemy sknerowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda doskonale rozumiem :yes: u mnie jak wracaliśmy z pogrzebu ojca pompa poszła w aucie, część i robocizna 4 k a sprzedaliśmy za 7 k :mad: no ale taki już urok 13-lata :yes: i pewnego dnia szłam na pociąg z mężem i mówię : a gdyby tak leasing? uszczęśliwiłam tym 4 rodziny :lol: nasze auto poszło do wujka (1), my mamy w leasingu (2), teściów auto poszło do mojej mamy (3), teściowie też sobie wzięli leasing (4) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę właśnie o czarnych tylko nie wiem czarne blyszczące czarne matowe czy czane czarne:lol2: sorry ja z kolei mam dziś chyba glupawkę.. jak bys miala ochotę jeszcze chwilę pomyśleć a może masz jakieś łobrazki .. nie musi być już .. stoją w końcu 15 lat to jeszcze trochę mogą

 

ps dziewczynki odwiedzające dziennik Venuski pomożcie plisss:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil żarty wskazane jak najbardziej, drażliwa dziś jestem ale o byciu obiektywnym zdanie podtrzymuję :yes:

Mnie na drażliwość pomaga sprzątanie. Jak się namacham, to już mi się nic nie chce :hug:

Nie wiem, może to pogoda. Zauważyłam, że sporo osób jest rozdrażnionych.

 

Justyna obiektywizm też sobie cenię.

I wydaje mi się, że jestem obiektywna. No dobra, staram się być.

Nie napisałam, że brzydko czy źle, bo brązowo.

Po prostu masz tapetę, która jest całkowicie poza moją gamą kolorystyczną.

 

A, i szary nie jest jedynym słusznym kolorem :p

Są jeszcze biele i czernie :rotfl:

I turkusy. Ale takie zszarzałe :p

 

W "Dobrym wnętrzu" znalazłam taką tapetę:KLIK

95-11059.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...