Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no mąż też dzisiaj podlewał - ścianki fundamentowe są lane z betonu

na razie mieszkamy w mieście, działeczka jest poza, w okolicy są lasy, poza tym spokój - my sobie z mężem chyba specjalnie szukamy na budowie pracy żeby jak najwięcej czasu tam spedzić :D podejrzewam że jak będzie SSZ to będziemy tam w weekend nocować - na betonie w śpiworze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, lampa bardzo dobrze wpisała się w gościnny :)

Isa, my mamy tak samo, wczoraj sprzątaliśmy cały dzień, tzn. małż kosił chaszcze (bo raczej trudno nazwać to trawą), a ja przenosiłam kawałki dachówek, cegieł, itp. w jedno miejsce, by w przyszłości zamówić kontener. Tak, jak piszesz najchętniej nie wyjeżdżalibyśmy z budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska, oglądnęłam sobie przed chwilką jeszcze raz Twoje fotki z 1 str

czy Ty w łazience u góry masz prysznic bez oslony? jak się użytkuje - chodzi mi o chlapanie

i jeszcze w pralni zauważylam żelazko na blacie - czy na tym prasujesz, nie masz deski?

ja chcialam wlaśnie taki blat do prasowania, ale się zastanawialam czy nie musi być jakis specjalny żeby się nie przypalil

co do budowlańców to są dopiero tydzien, ale już się pewnie przyzwyczaili, że ich wyręczamy - na szczęście oni są tylko do SSZ czyli jakieś 3 miesiące

przy nastepnej ekipie będziemy mądrzejsi :yes: chociaż Ci wydają mi się oki, tzn pod wzgledem solidności, no i znają się na robocie, a na tym nam najbardziej zależalo (pewnie jak każdemu :cool:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko jestem, rany ile ja się napatrzyłam na te frezy zanim wybrałam moje drzwi :bash:.

 

Opaska na 1 widzę bez frezów? - chyba zostawiam głos na 1, bo w dwójce opaska mi nie gra ze środkiem.

Jestem zmęczona kopaniem w ogródku, więc mam tępe myślenie - przyjdę jeszcze jutro spojrzeć trzeźwym wyspanym okiem.............

 

:hug:

 

 

I widze że się muszę cofnąć bo jakieś nowości były :popcorn:

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus troszkę kiepskie zdjęcia tych frezów- chyba przez lampę, światło się odbija i nie bardzo widzę :confused: A wy które wolicie??? Pewnie już macie swoje typy :D

 

edit: założyłam okulary, przyjrzałam się jeszcze raz i stawiam na 2 (podobne do moich :D)

Edytowane przez Nesska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isa zgadzam się z Justyną, nie wyręczajcie ekip w sprzątaniu, nasza ekipa od stanu surowego zostawiła mega porządek, wszystko zamiecione, również dekarze, jedynie zrobili odrębną kupkę pociętych dachówek z tyłu domu, więc przeniosłam ją na przód. Wyjątek dotychczas stanowił ociepleniowiec, który pozostawił resztki w promieniu najbliższych działek, gdy ocieplał lukarny, reszty domu ocieplać już chyba jednak nie będzie.

 

Justyna, frezy zdecydowanie nr 2.

Karnisze ylyganckie, będą świetnie pasować w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 2, choc oba średnio u mnie widać, rozumiem, że drzwi będą w kolorze białym :D

a co do deski to warto zainwestoawć. ja ostatnio zanabyłam VIVA EXPRESS PREMIUM+ i sobie bardzo chwalę. Dla mnie ustawiłam wysoko więc nie muszę się schylać, super opcją jest wbudowane gniazdko-przedłużać i antenka do podtrzymywania kabla. i jest suuuper szeroka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że lubię prostotę ,to ja bym zrobiła fuzję :D

Czyli "opaskę" z nr 1 połączyłabym ,ze środkiem z nr 2 :yes:

 

 

 

Jak sie położyłam spać to stwierdziłam że taka opcja najlepiej by do Ciebie pasowała.

Środek od jedynki jest bardzo klasyczny i podobny do moich - dlatego pierwsza myśl była inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie wiem, nie wiem. Te drzwi jakieś brązowe ;) :hug:

 

Pytasz o frez na tym prostokącie (jak to to się nazywa?), o ramkę wokół niego czy o całość?

Jeśli o pierwszy, to bardzo mi się podoba opcja druga.

Jeśli o ramkę, to opcja pierwsza.

Można zrobić mix?

Jeśli nie, to numer dwa chyba bardziej.

 

Próbuję to sobie w brązie wyobrazić. Bo na taki kolor się zdecydowaliście, tak?

I chyba cały czas dwójka mi bardziej leży :D

Nie będzie zbyt ozdobnie, ale jednocześnie nie jest surowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko jestem, rany ile ja się napatrzyłam na te frezy zanim wybrałam moje drzwi :bash:.

 

Opaska na 1 widzę bez frezów? - chyba zostawiam głos na 1, bo w dwójce opaska mi nie gra ze środkiem.

Jestem zmęczona kopaniem w ogródku, więc mam tępe myślenie - przyjdę jeszcze jutro spojrzeć trzeźwym wyspanym okiem.............

 

:hug:

 

 

I widze że się muszę cofnąć bo jakieś nowości były :popcorn:

 

Buziaki

 

Dzięki ;) Ja nie mam siły na bieganie za frezami, wybieram coś z tego co jest :yes:

 

Isa 3 miesiące na SSZ?? To super szybko chcecie to zrobić.

Venuska fajowskie te karnisze. A co to masz za tkaninkę? Pokaż :yes: Frezy w moim guście 2, ale to maja być Twoje drzwi, więc to Tobie mają się podobać :D

 

Nie mam tkaniny jeszcze :no: w następnym miesiącu, w tym tyle wydatków że nie ogarniam :o

 

Venus troszkę kiepskie zdjęcia tych frezów- chyba przez lampę, światło się odbija i nie bardzo widzę :confused: A wy które wolicie??? Pewnie już macie swoje typy :D

 

edit: założyłam okulary, przyjrzałam się jeszcze raz i stawiam na 2 (podobne do moich :D)

 

:lol: Nie powiem które się nam podobają, bo wam zasugeruję dlaczego te a nie inne :cool: a ja potrzebuję świeżego spojrzenia, dziś postaram się zrobić lepsze zdjęcia, tamte są z telefonu na szybko i z lampą:bash:

 

Isa zgadzam się z Justyną, nie wyręczajcie ekip w sprzątaniu, nasza ekipa od stanu surowego zostawiła mega porządek, wszystko zamiecione, również dekarze, jedynie zrobili odrębną kupkę pociętych dachówek z tyłu domu, więc przeniosłam ją na przód. Wyjątek dotychczas stanowił ociepleniowiec, który pozostawił resztki w promieniu najbliższych działek, gdy ocieplał lukarny, reszty domu ocieplać już chyba jednak nie będzie.

 

Justyna, frezy zdecydowanie nr 2.

Karnisze ylyganckie, będą świetnie pasować w salonie

 

Karnisze już dawno wybrałam, ale jakoś mi się wydawało że 450 zł będą kosztować, wczoraj usiadłam żeby wydatki zaplanować a tu taka miła pomyłka w obliczeniach na moją korzyść :D

 

Venus a da się zamienić i pokazać obudowę ze środkiem??

 

Da się :yes:

 

Jako ,że lubię prostotę ,to ja bym zrobiła fuzję :D

Czyli "opaskę" z nr 1 połączyłabym ,ze środkiem z nr 2 :yes:

 

 

Edit:jeżeli nie wchodzi to w grę ,to nr 2 :yes:

 

okiejson :hug:

 

nr 2, choc oba średnio u mnie widać, rozumiem, że drzwi będą w kolorze białym :D

a co do deski to warto zainwestoawć. ja ostatnio zanabyłam VIVA EXPRESS PREMIUM+ i sobie bardzo chwalę. Dla mnie ustawiłam wysoko więc nie muszę się schylać, super opcją jest wbudowane gniazdko-przedłużać i antenka do podtrzymywania kabla. i jest suuuper szeroka !

 

Nicol pieronku nie ogarniasz :p drzwi będą brązowe

 

Jak sie położyłam spać to stwierdziłam że taka opcja najlepiej by do Ciebie pasowała.

Środek od jedynki jest bardzo klasyczny i podobny do moich - dlatego pierwsza myśl była inna ;)

 

Magia świeżego spojrzenia :lol2:

 

Hejka

 

Głosuję za 1 - wg mnie bardziej eleganckie niż 2.

Venus - zamawiałaś karnisz z all czy ze str firmowej? a i czy to inox?

bo jak tak będę czekała na real fotki:)

 

do kuchni też zamierzasz coś szyć?

 

Magda będę szyć do salonu i kuchni :yes: w salonie mam do uszycia 4 rolety rzymskie w tym jedną na 2,5 m :o i w kuchni 2 rzymskie :yes: Zamawiałam ze sklepu firmowego (online), kolor inox, na zdjęciu się błyszczy, ale szczerze czy to będzie mat czy poler to mi rybka już...serio mam już etap że mi tak chyba nie zależy :jawdrop:

 

Oj, nie wiem, nie wiem. Te drzwi jakieś brązowe ;) :hug:

 

Pytasz o frez na tym prostokącie (jak to to się nazywa?), o ramkę wokół niego czy o całość?

Jeśli o pierwszy, to bardzo mi się podoba opcja druga.

Jeśli o ramkę, to opcja pierwsza.

Można zrobić mix?

Jeśli nie, to numer dwa chyba bardziej.

 

Próbuję to sobie w brązie wyobrazić. Bo na taki kolor się zdecydowaliście, tak?

I chyba cały czas dwójka mi bardziej leży :D

Nie będzie zbyt ozdobnie, ale jednocześnie nie jest surowo.

 

:lol2: tak Aniu brąz :yes: czyli Twój ulubiony:rotfl:

 

----------------

 

Dziś pomalujemy drzwi, zrobimy mix, obfocimy i mam nadzieję, że nam pomożecie w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...