Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej, głosuję za 2 - w mojej ocenie ładna lekko ozdobna opaska z prostym środkiem znakomicie łączy w sobie to co chciałaś osiągnąć w swoim domu czyli lekkie połączenie nowoczesności z czym bardziej ozdobnym, klasycznym..:yes:

wydaje mi się też , że środki zpróbki nr 1 są zbyt ,, ciężkie", no ale może to takie przeczulenie bo sama mam takiepodobne frezy na starych drzwiach i nie wiedzieć dlaczego kojarzą mi się ze stylem zakopiańskim:cool: nie muszę dodawać, że chętnie bym je wymieniła, a i czyścić trudniej..

 

jeśli chodzi o mix opcji 1 i 2 jestem na nie ponieważ byłoby za prosto, za surowo doTwoich eliganckich wnętrz .. reasumując nr 2 i koniec:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isa 3 miesiące na SSZ?? To super szybko chcecie to zrobić.

Venuska fajowskie te karnisze. A co to masz za tkaninkę? Pokaż :yes: Frezy w moim guście 2, ale to maja być Twoje drzwi, więc to Tobie mają się podobać :D

 

Tosia, a co tam jest więcej do roboty :lol2: w tym tygodniu płyta, potem mury (pną się do góry) potem strop, zalanie, ściany piętra, więźba i dach :D:D:D

czy coś pominęłam? :rolleyes: - wygląda na super proste ;) biorąc pod uwagę naszą pomoc w weekendy to chyba dadzą radę :D

mnie to w ogóle muszą zapłacić jakąś dniówkę - tak sobie myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że na początku u mnie na kompie to ja nie widziałam dużej różnicy więc się nie oddzywałam żeby się nie ośmieszyć:lol2:

Teraz już widzę, chyba obraz mi się poprawił:D Też bym wzięła dwójkę, tak jak piszą dziewczyny nie są za bardzo nowoczesne ale nie przesadzone w stronę klasyki taki fajny mix:yes: Choć na napisała Marjelka dobrze byłoby też zobaczyć je pomalowane i wtedy radzić:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska, a ja myślałam że specjalnie nie masz osłonek u góry w prysznicu :lol2:

mnie się taki prysznic podobał, nawet przez chwilę się zastanawiałam, ale ja mam tak małą łazienkę w mieszkaniu, że pewnie teraz miałabym nachlapane w przedpokoju, albo i nawet na korytarzu

teraz łazienka w domku będzie dużo większa, ale nadal myślę że to nie jest funkcjonalne rozwiązanie

co do prasowania na takim blacie, to właśnie takie cóś chciałam zamiast deski ale pewnie musi byś specjalna płyta (?)

 

Co do drzwi to ja powiem jak będą pomalowane :D zawsze mam problem sobie coś wyobrazić, a często na "gotowo" podoba mi się to, które się nie zanosiło.

surowe ładniejsze 2 , ale może jak będą wyraźniejsze zdjęcia to okaże się inaczej

 

:hug:

Edytowane przez isa99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska, a ja myślałam że specjalnie nie masz osłonek u góry w prysznicu :lol2:

mnie się taki prysznic podobał, nawet przez chwilę się zastanawiałam, ale ja mam tak małą łazienkę w mieszkaniu, że pewnie teraz miałabym nachlapane w przedpokoju, albo i nawet na korytarzu

teraz łazienka w domku będzie dużo większa, ale nadal myślę że to nie jest funkcjonalne rozwiązanie

co do prasowania na takim blacie, to właśnie takie cóś chciałam zamiast deski ale pewnie musi byś specjalna płyta (?)

 

Co do drzwi to ja powiem jak będą pomalowane :D zawsze mam problem sobie coś wyobrazić, a często na "gotowo" podoba mi się to, które się nie zanosiło.

surowe ładniejsze 2 , ale może jak będą wyraźniejsze zdjęcia to okaże się inaczej

 

:hug:

 

Cześć Isa:bye:, ja w starym domku miałam takie rozwiązanie, że w garderobie prasowałam właśnie na takim stoliku i nie był zrobiony z czegoś nadzwyczajnego tylko ze zwykłej płyty, na to oczywiście miałam położony taki ogromny i gruby ręcznik, deskę wyciągałam tylko wtedy jak chciałam uprasować zasłony albo pościel i to mi się sprawdzało, byłam zadowolona:yes:

W nowym domku też sobie zrobiłam taki stolik, ale deskę mam większa i teraz prasuje tylko na desce bo mam stację pary i teraz na tym stoliku już mi nie było tak wygodnie, tak więc stacja stoi na stoliku a ja prasuje na desce i jest ok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...