Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus jako, że czytam często Twój wątek to się wypowiem. Kolor musisz wybrać taki jak się Tobie podoba, bo na forum faktycznie sporo białych. Mi się ciemne też podobają, ale u siebie mam białe i jestem mega zadowolona. Nawet mąż się przekonał jak zoabczył. Są jakoś tam klejone i nie ma raczej co się obawiać, że po 5 latach coś się z nimi stanie. Cena bardzo przyzwoita jak za drewniane - drzewo bukowe - bo wyszły taniej niż moderny, a na ich wzór były robione. To czy coś się z drzwiami drewnianym stanie czy nie to raczej kwestia wykonania, doboru drzewa itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham cię:D:D:D:D:D:D

 

:rotfl:

 

a propo sosnowych zwyklaków z Leroya - kuzynka ma takie bejcowane w domku drewnianym na dworze - od 2007 roku i nic im się nie dzieje:) a warunki atmosferyczne są chyba dużo gorsze niż domowe:mad:

 

ja mam białe zwyklaki Fiordy i są ok:) za tą cene to wręcz rewelka heheh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim oprócz dziecka nic nie zaszkodzi ( a podrapał w 2 miejscach cwaniak) ale u siebie w bawialni:mad: a mam tą wersję chyba najtańszą - nawet nie wiem:)

 

mój mąż by to podsumował tak "przeżywasz drzwi jak mrówka okres" :cool:

to w formie żartu a nie uwagi jakiejś:D :hug:

 

pierwsza myśl najlepsza - w imię tego zamawiaj co wymyśliłaś i niech termin biegnie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou :welcome:

Justynka, powinnaś sobie strzelić takie drzwi, które bardziej Ci się podobają - coby Cię potem nie drażniły

kolor lakieru pewnie masz dobrany, więc raczej go nie zmienisz na inny brązowy - może jedynie rodzaj lakieru można dobrać żeby lepiej wyglądały?

najlepiej sobie znaleźć gotowe brązowe, które Ci się podobają, pokazać wykonawcy i dopytać czy Twoje też takie będą :D

gorzej, jak jeszcze takich brązowych, które Ci się podobają nie widziałaś - wtedy w ciemno bierz białe :D

 

Tosiu, nie chcę się tu rządzić u Venuski, wkleję link do mojego projektu

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-kalateach-4/m4d592a9018438,2598

mam nadzieję że mnie Venuska nie opier...... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotko SSO dotyczy otworów zewnętrznych przez które może hulać wiatr :) nie wewnętrzne w domu :p

 

Dostaniemy pomalowane :yes:

 

Drzwi będą brązowe

 

a mnie się brązowe ni cholerki nie podobają :(

Ja tylko Justyś jednego nie rozumiem...może niekumata dziś jestem ale Będziesz miała drzwi, które z góry zakładasz, że kolorystycznie nie będą Ci się podobały???

ja w takim razie nie odpuściłabym białych...

moje mają 3 lata drewniane w 100%, takie jakie chciałam, jak trzeba będzie odświeżyć albo odnowić bo dzieciaki zniszczą to facet przyjeżdża ściąga zabiera do swojego warsztatu i przywozi pomalowane. My mieszkamy 2 lata z małymi dziećmi i drzwi wyglądają idealnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...