Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni nie wyobrażam sobie bez okna - spuściłabym rolety i uciekła w nocy do mamy haha:)

a co się stało z oknem?

bo u mnie 1 szyba strzaskana:D

 

Nam zlodzieje strzaskali szybę trzy dni po wstawieniu okien. Masakra. Na szczęście producent ma bezplatną polisę dla klientów i wymieniono nam całe skrzydło na nowe właśnie. Ale przykrość była mimo, że dom jeszcze surowy, przed instalacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz brązowych - i zamawiasz brązowe???????????????:eek::eek:

To ja już nic nie rozumiem!

 

Ja od 10 lat mam białe, malowane - w domu będą oczywiście tylko i wyłącznie białe!!!

Nawet przy konfiguracji: dzieci z ciągle brudnymi łapkami i koty skaczące po drzwiach:D - to jest świetna opcja, łatwa w utrzymaniu!

 

A czemu Hazel nie robi białych drzwi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam okna przesuwne , pan serwisant z firmy STOLBUD WŁOSZCZOWA, wymyślił, ze nadał by mi się okapnik, szkoda tylko że jak go zamontował to okno sie nie przesuwało, wieczny fix:D:D:D:D:D:D, po ściągnięciu okapnika były dziury, teraz mi wymienia ramę na nową ale musiałam oddać do piątku okno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlot białe drzwi są dość kłopotliwe w obróbce i wielu producentów się ich boi, nie wiem jak jest z Hazelką ale wiem , że tak było jak my robiliśmy swoje - ja prawie 2 lata szukałam kogoś kto mi zrobi takie drzwi, bo jak mówiłam że chcę białe, drewniane to często słyszałam "my takich nie zrobimy"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie nad czym dumam ostatnio...

 

młody ma 2.5 roku - racjonalnie pasowałoby drugie mieć ( niania jest itp starsze do przedszkola)

ale jakoś nie czuję "instynktu" do drugiego...

 

ma/miała któraś tak? że na 2 zdecydowała się raczej racjonalnie?

 

Aneta, Reni - Wy jesteście już podwójne mamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe drzwi jakoś tam specjalnie się maluje odpowiednim przemysłowym lakierem . Nie mają prawa żółknąć, a jak piszą dziewczyny drewniane można odnowić. Moja babcia ma prawie 30 -letnie drzwi w domu. Były odnawiane ale nic naprawdę im nie jest i jakie wtedy były technologie ? Nie ma co porównywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie nad czym dumam ostatnio...

 

młody ma 2.5 roku - racjonalnie pasowałoby drugie mieć ( niania jest itp starsze do przedszkola)

ale jakoś nie czuję "instynktu" do drugiego...

 

ma/miała któraś tak? że na 2 zdecydowała się raczej racjonalnie?

 

Aneta, Reni - Wy jesteście już podwójne mamy:)

 

Magda jak się wahasz tzn. że podświadomie myślisz o tym, nie zastanawiaj się tak długo jak ja bo potem coraz gorzej:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...