Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Isa kombinuj już mi się to coraz bardziej podoba:hug:, chodzi mi własnie o tę opaskę wokół kominka, ja myslę coby zupełnie wysunąć do przodu tą obudowę i nie robić wtedy opaski /mam nadziję, żę to czytelnie tłumaczę/ ale półkę chyba dam z tego kamienia, bo jak inaczej to zabudować, do samej góry raczej nie chcę obudowywać kamieniem, za mdło i za cięzko chyba;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anakris, jeszcze można dać taką płytę z tawertynu - nie do samej góry ale cóś takiego jakby nałożyć na ten kominek - po bokach szersze niż w tej chwili sam komin, oczywiście pod spodem zostaje ten komin biały

no i koniecznie musisz zlikwidować te listwy przypodłogowe pod kominkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak własnie pomyslałam i w zasadzie tak miało być pierwotnie, ale ja muszę mieć też tą półkę pozimą /bo jak już wcześniej pisałam / podłogę mam zrobioną do tej obudowy a dorobienie desek z merbau nie wchodzi w grę, bo na pewno nie dobiorę kolorystycznie - merbau ciemnieje:bash:

Nie bedzie tego kamienia za dużo?

Ten mój kominek to taki koszmarek, nie jest to takie proste jak zacznie się w niego wgłębiać, podejrzewam że to większy koszmar jak drzwi dla Venuski;)

 

 

Justyna ja oczywiście żartowałam, Ty drzwi jeszcze nie masz i możesz sobie zrobić jakie chcesz a ja :bash: poprawiamie czegoś jest najgorsze i dlatego nadal nie mam kominka:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isa kochana jesteś:hug: męczysz się ze mną tu już pół wieczoru, ale powiem Ci że dało mi to do myślenia i już coraz bardziej mi się rozjasnia, ale przez to że ten kominek od początku jest moją piętą achillesową to wiesz sama jak jest chciałabym sama sobie ale nie tylko udowodnić że coś z niego bedzie;) co nie jest łatwe:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię wyzwania :D

zawsze się coś da zrobić - nawet z niczego

u Ciebie jest kilka rozwiązań, tylko trzeba sobie dokładnie wszystko przemyśleć - ja mam troche problemy z laptopem, bo wpycham papierek od krówki tam gdzie wchodzi kabelek z zasilaniem :rotfl: co chwilę mi się wyłącza - takie mam dziecko, wszystko psuje

z kolei w pracy w ogóle nie mogę zaisntalować picassa zeby wklejac zdjęcia i internet mi w pracy muli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Isa, Dzustaa dziękuję Wam bardzo, wiem że mozna coś jeszcze zrobić, ale tak jak już pisałam ja bym chciała żeby nie było to tak tylko byle jak bo wiadomo, że jakieś tam rozeznanie mam ale teraz po Waszych sugestiach przynajmniej wiem jak się do tego zabrać, mogłabym wziąć projektanta ale nie chce z całym domem sobie poradziłam to i z kominkiem też dam radę:yes: jeszcze z Wasza pomoca dziewczyny:hug:

 

Dzustaa już zgrałam to możesz wykasować, jeszcze raz dziękuję:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/6563035_1_644x461_kominki-kominek-obudowy-kominkowe-marki.jpg

 

ja wiem, ale mi chodzi o to co nad półką :yes:

z tego tawertynu różne cuda robią więc pewnie przykleić do Twojego kominka to się da

 

O taki ładny :yes:

 

Anakris no nie do drzwi nie ma co porównywać, ominęła Ciebie nasza akcja łazienka górna i przebijanie zapachu szamba :mad: kiedy to wszystko miałam w chałupie rozwalone i autentycznie twierdziłam, że dom to przekleństwo :lol2: poprawki są najgrosze :yes: my mieliśmy poprawki do końca czerwca zeszłego roku (m.in. dlatego na drzwi nam nie starczyło), ale zrobiłam awanturę że robimy choćby nie wiem ile to kosztowało bo mam dość rozpierduchy.

 

Dziewczyny przepraszam, nawet się wczoraj nie pożegnałam. Nie wysypiam się :( o 21.30 powiesiłam zasłonę w salonie którą uprzednio musiałam skrócić i obszyć (wyszła bardzo ładnie :D ). Dziś kolejne 3 mnie czekają, ale karnisz mamy na razie zawieszony jeden, bo ni cholerki poziomu nie mogliśmy złapać nad drzwiami tarasowymi. Mąż ma fotki frezów zgrane i obiecał w ciągu dnia podrzucić.

 

Po zbliżeniach na frezy nic nie wybierzecie ze mną, bo nie da się ocenić perspektywy. Latałam wczoraj z nimi jak szalona i przechodziłam niby przypadkiem i patrzyłam jak wyglądają. Frez na bank wiem który, ramiak jeszcze nie. Miał być te ozdobny z podwójnym uskokiem, ale rozważamy ten bardziej uproszczony bo wtedy bardziej widać frez :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia82 o rany, a żebym to ja pamiętała. Mieliśmy wszystko dobrze zrobione, ale gdzieś przy wierceniu któraś z ekip delikatnie się wkręciła w rurę i zrobiła malutką dziurę co pozwoliło na ulatnianie się super zapaszku :lol2: Kilka miesięcy kombinowaliśmy co z tym zrobić, właziliśmy na strych, wpuszczaliśmy kamerkę w rurę i obserwowaliśmy na kompie co się tam dzieje, nic nie było widać. W końcu wizja prucia łazienki i to ściany z dekorem :bash: no ale uznaliśmy że trudno jak trzeba to robimy. Mąż wymyślił jednak, że można od strychu włożyć nowy pion i połączyć z tą drugą rurą i w ten sposób problem z zlikwidował :wiggle: Rozpierducha była straszna, ale cieszę się że to już za nami.

 

Frez ten z nr 2, natomiast ramiak myślimy czy prosty czy ten ozdobny :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na piękno malowania :lol2: tylko na to jak uwidaczniają się frezy na ciemnym kolorze:

 

1) http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/P5217639_d_zps71f27720.jpg

 

2) http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/P5217638_d_zpsfc9feebb.jpg

 

i razem :)

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/P5217653_d_zpsf1845ed0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...