Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i nie zawiesimy dziś karnisza na oknie tarasowym, niestety kable idą akurat tak jakbyśmy chcieli zrobić mocowanie więc wstrzymujemy akcję do jutra :yes: wolę się upewnić niż skopać elektrykę

 

Dokładnie przy oknie tarasowym u mnie by przewiercili kabel, chyba na dziesiętne milimetra się udało, ale korki wywaliło:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za trójką- nie będę się wyłamywać:yes:

Co do zasłon to same w sobie fajne, ale tak jakoś pokracznie wyglądają na zdjęciu przy podłodze, może ułożenie na dole Ci się rozwiało :lol2: :hug: I ja bym je chyba trochę skróciła:D tzn lubię jak zasłony leża na ziemi, ale jak jest tego więcej jak u Olu U. w sypialni, tam jest tego materiału sporo przy podłodze i fajnie wygląda:yes a u Ciebie nie bardzo mi się widzi bo ani długie ani krótkie:D Sorki, ale tak jakoś musiałam napisać:hug::hug: Chyba mnie zaraziłaś szczerością :lol2:

Najważniejsze, że Tobie się podoba :yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dzięki za głosy :hug:

 

Madziu nie gniewam się, natomiast dla mnie taka długość jest idealna. Nie lubię jak są za krótkie ani za długie, a właśnie dla mnie u Oli jest za długo :lol2: każdy ma jak lubi, ja lubię właśnie tak i specjalnie je skracałam :yes:

 

Madzia zresztą zobacz, że podobnie mam zasłony np w gościnnym :yes: taki mój stajl :D

 

Karolki oki :hug:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda w sprawie kinkietów oczywiście że kupiłam w dobrej cenie :yes: ale szukałam tej ceny ze 2 tygodnie :lol2:

 

Kupiłam na allegro w sklepie Lovely Home (mają też stronę www, jeżeli nie ma na stanie trzeba napisać a najlepiej zadzwonić bo kiepsko z odpowiedzią mailową u nich) 170 zł podstawa + 35 zł abażur kupiony w Bed&Breakfast. Dla porównania ta sama podstawa w B&B kosztuje chyba 410 zł :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakris zasłonki na pewno przepuszczają promienie słoneczne, nie będę mydlić oczu że za tę cenę (50 zł za komplet) są zaciemniające bo nie są :no: prezentują się nawet ok, chociaż po kupnie i przymiarce w komputerowym na próbę miałam wątpliwości i uznałam, że się nie przydadzą - a tu takie rozczarowanie :lol:

 

Ja ogólnie bardzo lubię zasłony które nie są całkowicie zaciemniające, ale salon mamy od południa i będzie trzeba tutaj na bank zrobić zaciemniające bo słońce tak w tv świeci że czasem nic nie widać :o

 

Bardzo nie podoba mi się też efekt tych zasłon po ściągnięciu taśmy - no dla mnie wyglądają fatalnie. Dlatego kupując karnisze wybrałam takie z szyną aby móc wpiąć agrafki do zasłon i ściągać równo wedle uznania :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł takie te wasze zasłony, 50 zł za komplet, muszę się im dokładniej przyjrzeć jak będę w ikea, ja uwielbiam jak co 2 miesiące mam co innego na oknie, kupuję a potem zamieniam, z jadalni do salonu, z salonu do jadalni, obecnie z jadalni wiszą u córki:lol2: a w jadalni nic a w salonie tylko firana bo z salonu do mojej sypialni zasłony poszły, o jezu, walnięta jestem jak to czytam:lol2::lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus będę mało orginalna i też powiem że jestemm za 3 :yes: Te pierwsze -"zakopiańskie" :D wydają mi się za "ciężkie" do Twoim eleganckich wnętrz :cool:

 

Reni mam tak samo z firankami :lol2: zmieniam za każdym razem jak myję okna, czyli średnio co 3 miesiące :cool: Kiedyś nawet częściej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżastinie :D ja zdania nie zmieniam i nadal obstawiam wcześniejszą 2, a teraźniejszą 3 :D

 

Zasłonki też chciałam pochwalić, bardzo u Ciebie pasują, a i długość jak dla mnie też ok. ;)

 

Jeszcze wrócę do gościnnego, jasna kanapa na tle tej tapety- rewelacja , a i lampecka tez cacy, mam taką samą :p kupiła ja se ostatnio do czytania i postawiła w bawialni, bo tam ma wygodny fotel i tam lubi z książką zalegać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana a wiesz jak ja uwielbiam przestawiać meble:yes::yes::yes::yes::yes: ale w domu wszystko tak dopasowane , ze nic nie mogę ruszyć, stół w jadalni stoi i nigdzie z nim nie pójdę nawet w odwrotną stronę bo te lampy mnie trzymają nad nim, w salonie z wypoczynkowym niet bo nigdzie indziej nie pasuje, stolik pod tv też ciągle na miejscu bo tv chamuje wszystko, na dole nic nie zmienię , ewentualnie u córki przestawiam tylko:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazelka zaburzyła rytm prac :lol2:

 

dokładnie :lol2: :rotfl:

 

Dżastinie :D ja zdania nie zmieniam i nadal obstawiam wcześniejszą 2, a teraźniejszą 3 :D

 

Zasłonki też chciałam pochwalić, bardzo u Ciebie pasują, a i długość jak dla mnie też ok. ;)

 

Jeszcze wrócę do gościnnego, jasna kanapa na tle tej tapety- rewelacja , a i lampecka tez cacy, mam taką samą :p kupiła ja se ostatnio do czytania i postawiła w bawialni, bo tam ma wygodny fotel i tam lubi z książką zalegać :lol2:

 

cenk ju :**** i dzieci pilnujesz przy okazji :popcorn:

 

kochana a wiesz jak ja uwielbiam przestawiać meble:yes::yes::yes::yes::yes: ale w domu wszystko tak dopasowane , ze nic nie mogę ruszyć, stół w jadalni stoi i nigdzie z nim nie pójdę nawet w odwrotną stronę bo te lampy mnie trzymają nad nim, w salonie z wypoczynkowym niet bo nigdzie indziej nie pasuje, stolik pod tv też ciągle na miejscu bo tv chamuje wszystko, na dole nic nie zmienię , ewentualnie u córki przestawiam tylko:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Ja też, mnie kręci samo ciąganie kanap. Ja na szczęście mogę postawić stół w 3 kombinacjach (również po skosie) i tak samo z wypoczynkiem :yes: dlatego czasem dla równowagi jak kotki obudzą mnie za wcześnie w weekend naparzam po całym salonie z meblami, a mąż sobie śpi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Venusku:hug: dziwczęta:bye:

 

Ja myć okna mogę, nawet ok, chociaz nie powiem że robię to bardzo często, ale firan prać nieznoszę, w samym salonie mam dwa okna po 3m i drzwi balkonowe i firany mam na przelotkach, to jest jakaś masakra to ściągnąć, uprać, wyprasować i znowu zawiesić, nie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...