Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

 

cenk ju :**** i dzieci pilnujesz przy okazji :popcorn:

 

 

Powiedzmy jednego :rolleyes:

Maja ma już swój świat, świat Justina Biebera :sick: Siedzi w pokoju,a raczej leży na poduszce z jego wizerunkiem, słucha jego muzy, ryczy :eek:, czyta jego biografie, zerkając w między czasie na szafę która cała jest obklejona w jego plakatach :mad: Ubrana w bluzę i buty które nosi Justin, oznaczona jakąś fioletową , obwiązaną na ręce wstążką :eek: I tak każde popołudnie:eek:

Czuję się nie potrzebna :eek::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To samo sobie pomyślałam :D

MOże wyrośnie z JB :cool:

Ale zaczną się randki, znikanie z domu, wyjazdy na koncerty, no przeciez juz prawie dorosła bedzie! :lol2:

 

Dziewczynki, dziękuję wam bardzo za pocieszenie :mad: Ja myślałam ze tu wsparcie dostanę, a one mnie tu randkami i babcią straszą :mad:

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pocieszyć Cię chciałam :lol2: CIesz, że póki co w domu siedzi i masz na nią oko :D Samo wzdychanie do JB jej nie szkodzi ;)

Mam nadzieję, ze nie szkodzi....w moim laptopie też zmieniła tapetę , zgadnijcie kto na mnie patrzy :lol2:

:lol2::lol2::lol2:

:p

:lol2::lol2::lol2::lol2: Rany przepraszam, ale uśmiałam się do łez, biografię:rotfl:

zawsze myślałam, że biografię to można czytac micka jaggera, ozzy osbourne'a nie wiem papieża lub przynajmniej bartoszewskiego:D

ale ja to chyba bardzo starej daty jestem.

 

a co będzie jak będzie miała 14 lat-luzik może wskoczy w glany, czarny płaszcz i będzie słuchała Metallica:lol2:

 

:lol2:

To ja już wolę te glany i Metallice :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classic ja też Backstreet Boys N'sync i Kelly Family - o rany jak ja marzyłam aby z nimi występować :rotfl: ostatecznie jestem fanką lat 60, 70 i 80 :yes: ale lubię też pop (ale to zawsze chwilowo i to co podoba mi się w jednym roku w drugim już mi się nie podoba) :D

 

Marta nikt Cię nie kopie, tylko uczula co byś miała oczy wkoło głowy. Lepiej wcześniej usiąść i pogadać o antykoncepcji niż życie marnować na starcie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w tym wieku każdy miał jakies fascynacje , u mnie było Kelly Family chociaz nigdy nie byłam fanką płacząco - rozpaczajacą na widok swojego idola :cool: Marta ja w wieku 13-14 lat chodziłam na wszystkie k koncerty w mieście darmowe typu Juwenalia itp i aż jestem teraz zdziwiona ze moja mama mnie puszczała na takie imprezy dla dorosłych :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie nadążam za Wami, jeszcze co chwila mam klienta:sick:

 

Marta no nie pocieszę Cię chyba, moja Ania to inna bajka, moje dziecko nie ma żadnych idoli, nawet ją podpytywałam o tego Bibera czy jak mu tam, ale ona zaczęła się śmiać, słucha owszem jakiejś muzyki, ale to taki pop ogólnie, w aucie jak z nią jedziemy to zawsze leci RMF MAX do znudzenia, moje dziecko to w ogóle taki odmieniec ale w pozytywnym słowa znaczeniu, dziewczyny w promieniu kilku kilometrów nie widziałyście grzeczniejszego dziecka, mam nadzieję że jej się to nie odmieni, kontakt z nią mam non stop, wszystko mi wygada, chociaz ostatnio troszkę zaczęła mieć tajemnic ze swoja psiapsiułką, mam nadzieję że nie bedę zdziwiona jakąś nagłą zmianą, ale na dzień dzisiejszy to jakoś wydaje mi się to niemożliwe:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...