Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

odpowiednie przygotowanie?????? kurcze gdyby chcieli to by takie zajęcia prowadzili, każda nauczycielka praiwe ma rodzinę a i też seks uprawia, więc siłą rzeczy przygotowanie ma, tylko nie chce się im albo się wstydzą:yes:

u mnie takie zajęcia prowadziła katechetka i tylko o naturalnych metodach mówiła oraz o seksie po ślubie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzis ciągle mi się wiesza komputer:bash:

 

Nauczyciele się wstydzą? Ale czego, przecież oni maja przygotowanie tak? Ja miałam w szkole średniej /od razu zaznaczam,że chodziłam do technikum budowlanego, 3 dziewczyny i reszta chłopa/ i moja polonistka, super babka jak strzeliła nam wykład z przystosowania do życia w rodzinie to wszyscy siedzieli i kopary mieli otwarte, ale wszyscy słuchali jej że hej:eek:

 

Powiem Wam, że owszem rodzic tez musi uświadamiać własne dziecko, ale nieraz to dziecko jest tak zawstydzone sytuacją, że lepiej żeby porozmawiała na ten temat osoba dalsza, np. bardzo dobra ciocia z dziewczyną, lub wujek z chłopakiem, to się sprawdza:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero koszmar aby takie zajęcia prowadziła katechetka

to ja trochę w obronie katechetów i duchownych w tym temacie, bo jestem zdania, że to kwestia podejścia do tematu.

u mnie w podstawówce (!) w ramach religii ksiądz gadał na ten temat (pamiętam, że to nie on przygotowywał nas do bierzmowania, więc musiała to być 6 lub 7 klasa) i powiem szczerze - po raz pierwszy ktoś poruszając kwestie seksu (bo przecież mieliśmy godzinę wychowawczą i biologię) potraktował nas jak partnerów do rozmowy. i mimo że konkluzją tych kilku spotkań była zachęta do seksu po ślubie i naturalnych metod planowania rodziny, ten ksiądz nie unikał merytorycznych odpowiedzi na pytania o antykoncepcję, homoseksualizm i inne -izmy, które to on nam odszyfrował, choroby i leczenie, emocje związane z intymnością i co tam jeszcze nastolatkom chodziło po głowie. mega szacun.

 

niestety zdaję sobie sprawę, że to wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogłabyś się podzielić proszę doświadczeniem z użytkowania swoich hokerów (te z 1 strony bo nie wiem czy nie macie np. zmienionych)

Ja sobie wypatrzyłam identyczne właśnie na allegro i ciekawa jestem czy są wygodne i czy to czysta biel. A z ciekawości jeśli to nie tajemnica to dużo daliście? w sklepie czy też przez neta. Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...