Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

nie żartuj, poważnie? to teraz proszę się przyznaj, gdzie i za ile wygrzebałaś kolejna super-ofertę :D a te Twoje fotele to takie super wygodne, ze w ciemno można polecić, czy takie se?

 

Mogę rozważyć, w sumie mam do wymiany meble z salonu za parę lat :) ale mogę przyśpieszyć jak dasz okazyjną cenę ;) gdzie je kupiłaś? Napisz coś o nich więcej może być na privv

 

I wyszło jak regularnie czytacie moje wypociny :p oczywiście, że fotele były w super cenie :yes:

 

Efi ciężko mi coś napisać bo nawet z mężem nie ustaliłam, że już w ten natychmiast.

 

Fotele są wygodne dla mnie bardzo :yes: ale nie jest to fotel miękki w który się zapadasz, natomiast z podnóżkiem jest mega wygodnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni tak :yes: z wiekiem :rotfl: (jak to w moim wieku brzmi, jeszcze 24 nie skończyłam) ciągnie mnie do klasyki, ale kuchni nowoczesnej na klasyczną bym nie zamieniła...jeszcze :rolleyes:

 

Też ostatnio swój czytałam od początku (kilka stron) i się śmiałam jakie miałam dylematy :lol2: odnośnie srebrnej konsoli, o Chryste teraz to bym musiała ją obowiązkowo wyrzucić na śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, Reni co to rozwodu, to jestem zdania że kryzys Warto przeczekać, a później samo się zaczyna układać :) Bo zazwyczaj to nie są Aż tak poważne problemy!

Mam wśród znajomych przypadki, którzy zdecydowali się pochopnie na rozwód, a później żałowali :(

 

Venus jestem tego samego zdania! :yes: A w żartach mówię do m., żeby pamiętał, że w razie W a raczej R.,

ja zostaję w domu z dziećmi, a on wychodzi z walizką :lol2: Wróć, nie mamy nawet porządnych walizek, w takim razie zostają mu torby z Ikei :lol2::lol2::lol2::lol2:

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze chłopa poznaje się dopiero przy rozwodzie czy też podziale majątku, wtedy wychodzi z kim byliśmy

 

mój zawsze powtarza, ze poszedł by z domu z honorem, zostawił mi dom i nigdy nie zrezygnawał z widzenia z dziećmi:yes::yes::yes:

 

ale jak bym zobaczyła jakaś pindę pod domem to mogłabym być zołza:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tak samo - ale tak naprawdę gadka jedno a w sądzie czasem "świnia" wychodzi z człowieka.

 

Chociaż nie wyobrażam sobie, że maż bierze dziecko na wakacje z ciocią...o nieeeeee

 

 

Reni - "wysiedziały" Ci się wkłady w kanapie? czy skórkowa nie ma wkładu i nie wymienia się? bo mi się "dupki" wyrobiły ale mam zwykłego w tkaninie

 

Venus - a gdzie te kanapy kupiłaś co masz aktualnie?

Edytowane przez Magda_lena85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...