Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ojej Venuska ale ślicznie u Ciebie :) zasłony super. Tak wam zazdraszczam dziewczyny tej Ikei że szok. Kocurków też zazdraszczam ;) ja chciałam mieć brytyjczyki dopóki nie zobaczyłam programu o rosyjskich niebieskich. Miłość od pierwszego wejrzenia! Tylko ich cena tą moją miłość studzi ;) Kurcze i tak by mi do mieszkania pasowały :rotfl:

Pomysł z chusta ciekawy :)

 

Naprzeciwko mnie rodzina ma owczarka. Wypuszczają go do ogródka i tak mi cały dzień ujada:bash: a jak nie on to dwa ogródki dalej maja takie małego kundelka który bardziej skrzeczy niż szczeka. I też tak potrafi cały dzień. Już ja wolę mruczącego kota. Zresztą koty nie mruczą cały czas ;)

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Venus, dziewczyny:bye:

 

Beata dziękuję za namiary, cena faktycznie przyzwoita tylko te wymiary, coś z nimi nie halo:mad:

 

Justynko mam prośbę możesz wieczorkiem pomierzyć te swoje hokery:hug:, bo te z all jakoś dziwnie niskie mi sie wydają, na zdjęciu wyglądają jak Twoje no ale wymiar to jak krzesło a nie hoker:eek:

 

Zmierzę, jak nie zapomnę :lol:

 

taki mam zamiar ;)

DObrze, że m. nie wybrał rudego maine coon'a :lol2::lol2::lol2:

 

helloł ach dziewczyny wy i te wasze koty, nigdy bym nie powiedziała że można mieć takiego fioła na punkcie kotów

 

zasłonki superowe i pięknie się prezentują twoje salony,elygancko że hej, chusta nie me klimaty

 

można, można :) dla mnie to jak dzieci

 

ale wiecie sama poszukuję szarego ,dostojnego psa co by mi do dachu pasował:rotfl::rotfl::rotfl:

 

:lol2: żeby ładnie się prezentował jak mapy google będę przejeżdżać? :lol2:

 

taaa ale pies to przynajmniej szczeka i pilnuje.

A kto... mruczy i wkurza.

Chyba bym cholery dostała...a dziecko bardzo cche

 

Magda myślę, że pojęcia nie masz o kotach :) Zabobonów wiele wokół nich krąży, a ja bym kota na psa nie zamieniła - nigdy :no:

 

Ojej Venuska ale ślicznie u Ciebie :) zasłony super. Tak wam zazdraszczam dziewczyny tej Ikei że szok. Kocurków też zazdraszczam ;) ja chciałam mieć brytyjczyki dopóki nie zobaczyłam programu o rosyjskich niebieskich. Miłość od pierwszego wejrzenia! Tylko ich cena tą moją miłość studzi ;) Kurcze i tak by mi do mieszkania pasowały :rotfl:

Pomysł z chusta ciekawy :)

 

Naprzeciwko mnie rodzina ma owczarka. Wypuszczają go do ogródka i tak mi cały dzień ujada:bash: a jak nie on to dwa ogródki dalej maja takie małego kundelka który bardziej skrzeczy niż szczeka. I też tak potrafi cały dzień. Już ja wolę mruczącego kota. Zresztą koty nie mruczą cały czas ;)

 

Korozja dziękuję :wiggle: coś potrzebujesz z IKEA? przecież mogę kupić i wysłać kurierosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Venus, dziewczyny:bye:

 

Beata dziękuję za namiary, cena faktycznie przyzwoita tylko te wymiary, coś z nimi nie halo:mad:

 

Justynko mam prośbę możesz wieczorkiem pomierzyć te swoje hokery:hug:, bo te z all jakoś dziwnie niskie mi sie wydają, na zdjęciu wyglądają jak Twoje no ale wymiar to jak krzesło a nie hoker:eek:

 

Jak krzesło to raczej nie bo na wysokości 80 cm siedzisko to chyba trzeba było by mieć z 2 metry:D mój dylemat to raczej wysokość barku bo od siedziska do oparcia rąk to raczej jak wymierzyłam jakieś 30 cm. było by ok. zobaczymy hokery zamówione albo zwrócę albo obniżę barek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda mruczą jak się stresują albo jak się z nami przytulają:yes: co robią? ładnie wyglądają, przytulają się, kotłują się przez co mam darmową rozrywkę, są gadatliwymi misiami, zawsze towarzyszą nam w kąpieli (jako obserwatorzy), pilnują fachowców czy gips się dobrze miesza i tapeta dobrze kładzie - dla mnie to sama radość. Poza tym dla mnie bardzo ważne, są czyste, nie śmierdzą jak np psy kurzem z deszczem fuj. Nie liżą mokrym językiem :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska pięknie Ci dziękuję tylko wiesz, ja to muszę sama, osobiście pomacać, dotknąć i w ogóle. Wybredna maruda jestem więc tak w ciemno kupować nie lubię :rolleyes: a poza tym łażenie po Ikei to sama przyjemność :D

U mnie w domu zawsze był pies. Przeważnie jakiś wilczur duży. W przerwach gdy nie było psa sprowadzałam do domu wszystkie koty osiedlowe. Moja mama to sie za mną miała. Teraz też bym psa chciała tylko kto sie nim zajmie jak nas w domu nie będzie? :(

A kotecki to są cudne. Zawsze coś wykombinują. Kicia rodziców mojego M. niezmiennie mnie zaskakuje tym co wymyśla :D człowiekowi się ciągle micha cieszy jak na nia patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżastina to wiesz co, chyba ja bym miała jakieś małe zamówionko z IKEA:rolleyes: ale to nie na pilno, jak byś kiedyś się wybierała, to ja dwie podusie bym potrzebowała, jak by bała tak możliwość oczywiście, bo ja to jestem w Ikei tak dwa razy w roku, bo dla mojego królewicza to 100km to za dużo:mad: a ja sama w takie duże miasto to się nie zapuszczam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesska ja cocker spaniela nie polecam:(, mój szwagier ma i te psy są po prostu głupie /przepraszam jeśli uraziłam jakiegoś właściciela tej rasy/ ale tak jest, ta suczka szwagra jest jeszcze taka w miarę udana, ale miała potomstwo i te jej młode wszystkie beznadziejne, w ogóle nie słuchają, brudzą się niemiłosiernie, potrafią zryć ogród, nie polecam;) Są ładne no ale bardzo męczące:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, Reni ja kiedyś tez nie lubiłam kotów ;) Ale jak starszy miał ok 2 lat chcieliśmy jakieś zwierzątko, z racji tego że mieszkamy w bloku pies odpadł :(

Nie rozumiem osób które decydują się na zwłaszcza dużego psa do bloku i spacer z nim to 3 rundy wokół niego :(

Przy kocie jest znacznie mniej obowiązków niz przy psie, spokojnie możemy wyjechać na 1-2dni i nie ma problemu.

 

Nasz "sierściuch" to anioł nie kot, dzieciom nic nie robi, czeka na nas przy drzwiach jak wracamy :yes:Jedynny minus to to, żeogromny z niego pieścioch :D

Tak się prezentuje w przybliżeniu ;)

(....)

 

Jak się przeprowadzimy chyba pomyślimy też o piesku, marzy mi się Owczarek niemiecki, Beagle albo Rhodesian ridgeback :cool:

 

ALe na początek (zamiast alarmu) będzie pewnie jakiś Pimpek sąsiada :rotfl:

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesska no przepraszam:hug:, ale wiesz piszę tak jak jest:yes:, sama bym chciała żeby mnie ktoś ostrzegł przed takim pieskiem, słodkim ale.... no już sama musisz sobie odpowiedzieć, czy chcesz:cool:, tak tylko dodam że to są psy typowo myśliwskie i one faktycznie polują ale też właśnie ryją, no nie wiem może jest tu na forum jakiś szczęśliwy właściciel tej rasy i zaneguje to co ja Ci napisałam;)

Ja mogę Ci polecić Goldena, super pieski i przy dzieciach polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja tam nic do kotów niemam, na dzis nie lubie ale pewno gdybym miała to miałbym takiego fioła jak wy, u mnie kot odpada w zasadzie z jednego powodu, niewyobrazam sobie miec ciagle zamknietych okien tarasowych, i tego ze on tylko w domu, ale z drugiej strony czystego kotka w domu to bym chciała, a pies dlatego ze będzie w budzie:(:(:(:(:( co prawda ocieplonej i tak dalej ale w budzie, chcę duzego psa i niewyobrazam sobie go w domu, oj nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...