Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szary, pod kolor dachu elewacji, przyjacielski ( jak wychowasz) i PIĘKNY jest husky albo alaskan malamut.

 

Mieliśmy haskiego z lodowatymi oczami, tresowany w szkółce przez nas -

i nam ukradli.....:bash:

 

u Ciebie Reni podwórka duża więc ma gdzie ganiać - ja z moim na rowerze jeździłam - a jak nie to deszcz czy nie na spacer trzeba było iść.

 

 

największy plus - to rasa ta gubi bardzo mało sierści, ma sierść tzw dwuwymiarową więc np kleszcz nie da rady się wbić - ale jak "spieprzy" z domu to może nie wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahahaahah wariatki :rotfl:

 

beagle są fajne - ale podobno delikaciki.

 

Reni - te wszystkie wymagania spełnia mieszaniec:)

 

a tak w ogóle - to rodzicie wzięli psa ze schroniska już wyrośniętego 2-3 letni i tak wdzięcznego psa swoim panom nie widziałam.

Dosłownie widać po psie.

 

zapomniałam dodać , że musi być rasowy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja też myślałam o psie ze schroniska, tylko zastanawiam się czy taki pies po przejściach różnych nie zaatakowałby małych dzieci np. ???:confused:

 

Moja starsza siostra ma bzika na punkcie psów i ratuje takie biedne pieski znalezione na ulicy /współpracuje z jakąś fundacją/ i trafia różnie, niektóre te psy są wspaniałe, ale nie wszystkie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała Huskiego ale wiem też że on się męczy w naszym klimacie, on lubi mrozy :yes: z kolei ja bym nie wytrzymała, że on siedzi w budzie, ja bym chciała go całować, ale tutaj zapach sierści + zbieranie kup dyskwalifikuje w ogóle jakiegokolwiek psa :sick:

 

Kuwety nie śmierdzą :no: chyba że jest niespodzianka poza (ale to najczęściej w przypadku choroby kota) chociaż mój królewicz czasem postawi za suszarką, bo w kuwecie brudno i on się nie tknie :rotfl: do tego mam specjalny kosz na kocie odchody i naprawdę nic nie śmierdzi, aczkolwiek nie wyobrażam sobie mieć kuwet w łazience :sick: no co ja się kąpie a kot dwójkę stawia? o nie :sick: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie będzie żadnego psa :mad: Napaliłam się na spaniela ale chciałabym jakiegoś mądrego psa :(

 

Ale chciałam powiedzieć, że moja kuzynka ma beagla-sukę i jest przegłupia. W ogóle z moich doświadczeń wynika, że suki są głupsze :confused:

Edytowane przez Nesska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie będzie żadnego psa :mad: Napaliłam się na spaniela ale chciałabym jakiegoś mądrego psa :(

 

to weź owczarka niemieckiego :lol2::lol2::lol2:

 

 

Ps. Nie jestem hodowcą ani nie czerpię żadnych korzyści pisząc o owczarkach :rotfl:

Poprostu latem usłyszałam w radio, że pod względem inteligencji rasa ta jest od kilkuuuuu lat numerem ONE na liście :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weź owczarka niemieckiego :lol2::lol2::lol2:

 

 

Ps. Nie jestem hodowcą ani nie czerpię żadnych korzyści pisząc o owczarkach :rotfl:

Poprostu latem usłyszałam w radio, że pod względem inteligencji rasa ta jest od kilkuuuuu lat numerem ONE na liście :cool:

 

Właśnie miałam pytać czy masz do sprzedania czy co??? :lol2:

 

No popatrz- to zupełnie odwrotnie niż u ludzi :lol2:

 

Prawda? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz- to zupełnie odwrotnie niż u ludzi :lol2:

 

:rotfl:

Właśnie miałam pytać czy masz do sprzedania czy co??? :lol2:

 

Nigdy nie miałam takiego psa i nie mam obecnie :D Ale mam nadzieję, ze kieeeedyś będę miała, tzn w domu nie do sprzedania :lol2::lol2:

 

___________

 

Ooo piszesze, że beagle też głupi :rolleyes:

To na mojej liście zostaje nr 2 - Rhodesian ridgeback :) i nr 1 -.... owczarek :rotfl:

 

Tylko wizję elewacji będę musiała zmienić...? :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello gaduły:D

 

Venusko fajniutkie zasłonki- kolor i format wpisały się super w Wasze wnętrza:yes:

Ja tylko osobiście nie przepadam za przeźroczystością w zasłonach, ale może Tobie chodziło o taki efekt?

Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam, bo przeca wszystkie Justynki to fajne chłopaki:hug:

 

ps. Moja siostra ma wyżła węgierskiego- super psiak, tylko codziennie potrzebuje się dużo wybiegać, bo on z rodziny myśliwskich:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weź Rhodesiana - one są tak mądre, że aż za mądre :-) i do tego piękne i kochane - wiem z autopsji :-)

 

no właśnie takie opinie o nich czytałam :yes:

Tylko podobno, one nie czują czy nie zdają sobie sprawy jak są ciężkie i w razie W. mogą nieświadomie zrobić krzywdę dziecku...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...