Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Helloł. Venuska Twoja jadalnia nawe z krzywymi zaslonami piekna, pomysł na oprawienie,,szmatki" fajny, ,,szmatka" ba. charakterna- tez lubie działa sztuki;)

 

a w sprawie kotów i psów - powiem tylko tyle mamy i kotka ( nawet gdzies tu chyba był w tym wątku) i psa (dużego) i z doświadczenia wiem, że o ile na kota zdecydować się może nawet początkujący wlaściciel zwierząt.. to z psem już gorzej. Koty są w zasadzie takie bezobsługowe, owszem lubią towarzystwo człowieka i zabawy ale nie trzeba pędzić z pracy na sygnale , żeby mogły wyjść na spacer. Z psem wiadomo.. co do ogrodu potwierdzam, zółte plamy na trawniku .. a u mnie jeszcze odrapane drzwi wejściowe.. sojego psa nigdy nie oddałabym ale powiem Wam dziewczynki, że jeśli rozważacie psa w domu to dobrzedogadajcie się z resztą rodziny , czy na pewno ktoś Wam w opiece , szkoleniu, wyprowadzaniu itd itp psa pomoże.. no i oczywiście przed zakupem warto poczytać o wybranej rasie ( a nie tylko patrzeć na sztę graficzną, choć to ważne, potwierdzam:lol2:) żeby potem nie okazało się , że nasz piesek potrzebuje np min 2-3 godziny biegania w ciągu dnia ( duża dzialka niestety tego nie zalatwia- pise na niej najczęściej leży, pilnuje a i tak domaga się spaceru z wlaścicielem). Piszę to dlatego, że z mojego najbliższego otoczenia znam kilka przykadow ,,męczących" się z psem ludzi i cierpiących psów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Tosia:bye:

muszę pogadać z Tobą o reku

ponieważ padł temat, i mój małżonek kategorycznie stwierdził, że nie ma na to pieniedzy, więc myślę jak wybrnąć z problemu

że chcę rekuperację - poinformował mojego męża nasz majster - bo mu kazałam podnosić o 10 cm parter coby mi tam potem rury reku weszły :lol2: i ta pytla od razu musiała mężowi powiedzieć

i teraz siedzę i dumam - że zrobię tylko samą instalację - a to całe urządzenie to dokupie jak małżonek zmądrzeje :D

Tosiu, chyba tak można, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...