Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Tosia ale gdzie te rury w takim razie leca na parterze? i w takim razie na pietrze w podlodze - to ile maja te rury srednicy albo moze o ile ta wylewka jest grubsza?

 

rury do parteru leca w wylewce piętra, nie jest ona grubsza. Mieszczą sie w zakładanych wysokościach. Rury do poddasza lecą najczęściej nad sufitem poddasza.

Własnie robię rekonesans, ceny sa rożne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no widzicie, juz mi sie rozjasnilo - to faktycznie to rozwiazanie jest lepsze

ale i tak niech mi podniosa o 10 cm parter - bedzie wiecej przestrzeni a to lubie :wiggle:

IVY a jak bedziesz miec jakies wyceny, to podziel sie info -bede bardzo wdzieczna - przynajmniej jak bede szukac to bede miec jakis odnosnik -moze byc na priv

i jeszcze pytanie, jaki masz metraz, bo ze Tosia ma wielkosci palacu, to po oknach widac i nie ma co porownywac :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVY a jak bedziesz miec jakies wyceny, to podziel sie info -bede bardzo wdzieczna - przynajmniej jak bede szukac to bede miec jakis odnosnik -moze byc na priv

i jeszcze pytanie, jaki masz metraz, bo ze Tosia ma wielkosci palacu, to po oknach widac i nie ma co porownywac :lol2:

 

podeślij mi maila na priv to Ci wyślę :-) p.u budynku to ok 165 m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko nie uda mi się nadrobić, biorę się już ostro za przygotowania do urodzinek Oskara;)

(zrobię mu jutro zdjęcia specjalnie dla Ciebie :rolleyes:)

Zerknęłam tylko na jadalnię - pieknie masz :cool:

Pomysł z chustą rewelka - i sam w sobie obrazek bardzo mi się podoba :yes:.

 

Powiedz na czym stanęło z drzwiami :popcorn:

 

Buziaki z rana zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)

 

dziś mam dzień pt. zamawiamy co brakuje

mąż powiesił spotliny nad stołem, ja w pracy.

Zamówiłam szybę do prysznica i wielkie lustro do łazienki - ma prawie 3 m x 1.40 - montaż po 12 czerwca.

Kopara zamówiona do ostatecznego równania terenu, słupki na ogrodzenie kupione.... :lol2:

teraz myślę nad oświetleniem do łazienki i kinkietami dwoma.

Reni - jak się pojawisz tu ( bo to chyba najbardziej oblegany wątek towarzysko) :lol2: napisz co masz za oświetlenie w łazience górnej - bo mam te same płytki:D

 

 

to teraz szukam torebki haha - co by równowagę złapać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni - nie bo u mnie tak trochę zgapione od Ciebie ( tzn płytki łazienkowe i te co masz na dole białe ze wzorkiem) ale bardziej na skandynawsko:)

tuby mam dwie i to w salonie doświetlające są ok - ale żarówki trzeba wymieniać te z kompletu bo żółte strasznie?

 

ja spierdzieliłam u nas sprawę z oknami.... wzięłam zwykłe pcv kolor mają ok - dębowy - ale nie dopilnowałam i są dupiate :/

nie mają "tego czegoś" no ale.... jak wiszą zasłony są ok haha:)

 

Ankaris - jeszcze nie wiem - szukam dopiero:) chociaż kuszą mnie okulary aviatony nowe bo mam już stare zajechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda poka fotki domku :popcorn:

 

Co z tymi zwykłymi oknami nie tak? Teraz wziełaś byś "niezwykłe" czyli jakie?? :rolleyes:

 

Apropos torebek, w zeszłym roku widziałam u babki latem ŚWIETNĄ torebkę!!!! Szukam do tej pory i nic :cry: nie znam firmy ani nic :(

Pamiętam tylko, że była nieduża, 3 kolorowa tzn czerń, szary i zieleń (super zestawienia :) ) do tego na 2 klamerki z przodu.

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE gdzie mogę taką zakupić proszę o info! :cool:

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o wykończenie okien - np ładne klamki i zawiasy - nie jakiś tam tandetny plastik.

W salonie mam potrójne okno 1 szybka stała, dwie normalnie otwierane do środka - teraz wzięłabym hks.

Ogólnie brałabym drewniane okna - takie, które same w sobie są piękne - bez jakis tam zasłonek i innych dupsików.

 

Ida - założę galerię ale jak ogarniemy z zew trochę:)

 

 

w ogóle to ciągle szukam projektu innego hahha - jakby życie na budowaniu polegało, zamiast odpuścić cieszyć się chwilą, że się ma - to przez FM mam jakieś gusta dziwne i cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...