Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venuska czy ja dobrze widzę że ona 700 zł kosztuje? Wiesz ile ja bym miała za to rzeczy do domu :p normalnie 1/2 moje upatrzonej zastawy stołowej:D to już wolę chodzić z reklamówką z biedronki :lol2::lol2:

 

i chyba dlatego u mnie w domu ciągle brakuje dodatków bo ja wolałabym torebkę :) nawet bym się nie zastanawiała...a gdzie tam zastawa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na dobrą torebkę nie żałuję pieniędzy :no: - wolę mieć mniej, a porządne, koniecznie ze skóry, jeszcze żeby w środku były wykończone jak należy, dużo przegródek, bo ostatnio to takie z workiem upchniętym tylko widuję :yes:, choć na zewnątrz są niczego sobie, dla mnie to niefunkcjonalne rozwiązanie :roll:.

 

Venus, fajnie ta chusta wygląda :yes:. Super pomysł :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia, dla każdego co innego jest ważne - tak jak napisałam, ja nie mam wielu torebek, ale za to wszystkie porządne, bo nie lubię nieskórzanych i noszone latami. Ktoś inny woli mieć co sezon nową i wtedy wiadomo, że nie warto wydawać dużo kasy na coś, co się ponosi kilka miesięcy.

 

Ale np. jeśli chodzi o biżuterię jestem minimalistką. Ze złota mam tylko pierścionek zaręczynowy i obrączkę, a i tak noszę wyłącznie jakieś blaszane kolczyki :lol2:. Ostatnio mąż chciał mi kupić coś porządnego, chodziłam po jubilerach, oglądałam, mierzyłam, prawie magisterkę z kamieni szlachetnych napisałam i w końcu powiedziałam mu, że nie chcę, szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia do tej pory to ja kupiłam może z 2-3 torebki w życiu :lol2: A to dlatego że większośc ( a jest ich trochę ;) ) dostaję od siostry :cool:

Tylko że ja bardzo szybko je niszczę, nawet skórzane :(

 

 

Ilonka ja mam od roku bon upominkowy z Ap. :) I do tej pory goo nie zrealizowałam, bo nie umiem się zdecydować :lol2::lol2::lol2::lol2:

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja pragnę Modello Positiano od Sabriny Pilewicz miaaaaauuuuuuu :cool:

 

Aż wpisałam w google o co chodzi :lol2:

 

Ja raz zachorowałam na torebkę z solara.

Ale powiedziałam że kupię tylko po przeceni - i to tej mega w styczniu - kupiłam ale nie u mnie bo zniknęła przed wyprzedażami

koleżanka mi z Częstochowy przysłała :)

 

Teraz każdy pieniądz wydałabym w ogrodniczym albo szkółce z krzewami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki no ja do tej pory /przeprowadzka do domu/ wybierałam torebki, ciuchy:rolleyes: itp. ale odkąd zamieszkalismy w nowym domku, wolę inne przedmioty kupować, jesli chodzi o ogród to ja już sama nie wiem co robić, niestety pracujemy i to dośc intensywnie/ ja codziennie po 9 godzin i prawie kazdą sobote, mąż podobnie i nie wiem czy damy radę zrobić go w tym roku, zastanawiam sie nad ekipą ogrodową, szczególnie co do trawy ale obawiam się kosztorysu, bo to juz końcowka wykończeniówki i my też troszkę wykończeni:(, jakie są ceny takiego sadzenia trawy, jesteście zorintowane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebka super! ja ostatnio mam faze na zolta torebkę, ale luby zabronił mi kupna tej która mi sie podobała.... fakt cena to bylo 330eur po przecenie :/ ale boska była! dla mnie to tez troche za duzo,

ale moze kiedys zdecyduję się wydać spory majątek na inną torbę (klasyl :) ):

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSW9bCQV86bmxj2afk5tjx7gp1H62Wug9QUaoIdXe0G7RfQan3yMg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym budowaniem :D A okna u mnie w sumie też przez nią, bo 2 poprzednich były białe i bardzo mi się podobały. Nawet myslałam, że ona te białe tak cały czas bo są najlepsze, a ona z szarymi wyskoczyła :lol2:

 

Kochana po pierwsze nadal jestem baaardzo zadowolona z białych w środku :D

Po drugie na zewnątzr mam orzech, a nie szare :p

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...