Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Ale naklepałyście :o.

 

Zgadywanka fajna :yes: :lol: - ja nie mam żadnego takiego zdjęcia :( - nie pomyślałam - chyba że grupowe pomniejszę :rotfl:

 

Justynko wysłałam rano moje, to wyślij zwrotny z Twoimi :lol:

 

Buziaki kochana :hug:

 

 

ps. Mnie podobał się najbardziej strój z drugiego dnia :rolleyes::rolleyes::rolleyes: - wyglądałaś nieziemsko - dosłownie - taka prawdziwa Venuska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trudno :p

 

aktualnie szukam wykonawcy balustrady schodowej i za Chiny nie mogę zdecydować czy zbieram na nią, na ściankę tv czy może na tapetę na holl górny i szkło w kuchni :lol2:

 

Balustrady schodowej wychodzą mi 4 mb, ciekawe czy ktoś się w ogóle tego podejmie? :confused: wolałabym zrobić tylko górny bieg, bo z dolnym się mi nie podoba, a bramkę dla dzieciora i tak byłoby jak zamontować :yes: Obstawiam, że to koszt ok 2000 zł.

 

ścianka tv koszt ok 5000 zł.

 

tapeta i szkło w kuchni to 3500 zł.

 

I co teraz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

Widzę,że fajnie się bawiłyście :p.

Ciebie Justynko widziałam już na Fb i naprawdę świetnie się prezentowałaś w tych spodniach od piżamy :lol2::lol2::lol2:

Następnym razem i ja wpadnę zbic parę kieliszków cyckiem :cool: :lol2:

Większośc dziewczyn maiłam przyjemność poznać osobiście ,ale nie wszystkie-więc następnym razem nie daruję sobie tej przyjemności :no:.

Ale wiem z pewnego źródła :cool: że Lublin był świetnie reprezentowany przez Martę i Karolę :bye:.

Poproszę i ja fotki ,bo inaczej będę musiała wybrać się osobiście na inspekcję do Martelindy :lol2:.A teraz za bardzo nie mam czasu,poza tym Pola ząbkuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko już kiedyś pokazywałam ścianę tv i jej planowaną zabudowę :yes: :p

 

Tapetę chciałabym tę dać za szkło w kuchni i tą samą zrobić ścianę na górze w holu górnym :yes: http://www.udekorujdom.pl/tapety?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=6568&category_id=167&keyword=wallquest+elements

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...