Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny co wy z tymi kompleksami? :o

 

ja tam co niektóre elementy mogłabym zareklamować w niebie, ale kurde! mogło być gorzej. Cieszę się tym co mam, życie jest jedno i bez sensu je tracić na myślenie o kompleksach. Ja kompleksów nie mam, powiem wam skromnie :lol2:

 

Venus, zawsze miałam wrażenie, że właśnie takie masz podejście do życia (i do swojej osoby przede wszystkim), za co Cię podziwiam :yes:.

Ja kiedyś miałam kompleksy (byłam młoda, głupia, skupiona na swoim wyglądzie), ale z tego się chyba wyrasta :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ciągnąć jeszcze temat tych kompleksów;),chcę tylko napisać że u mnie to nie chodzi tylko o wygląd;)

Nie chcę tu nudzić i się zbyt uzewnętrzniać, ale skoro już poruszyłam ten mój problem to coś wyjaśnię...

U mnie to objawia się tez inaczej niż tylko myślenie czy mam krótkie czy zbyt krzywe nogi itd Ja często myślę, że nie jestem np. zbyt fajna, ciekawa, że są lepsi ide mnie;) Często mając to samo co inni, ich wydaje mi się lepsze, bo nie moje- nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ;);)

Staram się z tym walczyć,choć nieraz nie wychodzi :bash:

Pokażę ten post, ale czuję że chyba go jutro skasuję bo się będę wstydzić sama swoich myśli :p:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ciągnąć jeszcze temat tych kompleksów;),chcę tylko napisać że u mnie to nie chodzi tylko o wygląd;)

Nie chcę tu nudzić i się zbyt uzewnętrzniać, ale skoro już poruszyłam ten mój problem to coś wyjaśnię...

U mnie to objawia się tez inaczej niż tylko myślenie czy mam krótkie czy zbyt krzywe nogi itd Ja często myślę, że nie jestem np. zbyt fajna, ciekawa, że są lepsi ide mnie;) Często mając to samo co inni, ich wydaje mi się lepsze, bo nie moje- nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ;);)

Staram się z tym walczyć,choć nieraz nie wychodzi :bash:

Pokażę ten post, ale czuję że chyba go jutro skasuję bo się będę wstydzić sama swoich myśli :p:P

 

Magdzińska musisz popracować nad sobą bo ewidentnie masz za niskie poczucie własnej wartości. Szkoda życia na takie porównywanie się do innych. To tylko doprowadza do większej frustracji... Każda z dziewczyn wypowiedziała się o Tobie w wielu ciepłych słowach, więc czas wziąć te słowa sobie do serca :)

 

 

Ja też mam kompleksy chociaż już tak bardzo mi one mi nie przeszkadzają ;) Na pewne rzeczy nie mamy wpływu a trzeba doceniać to jakim się jest i starać się zmienić to co się da (mój rogaty charakterek :evil: :lol2: )Tak jak napisała Ilona Agata - z pewnych rzeczy się wyrasta :D

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- niech ta strona się już skończy, żeby jak najmniej ludzi widziało ten mój dziwny post :lol2::lol2:

Madzia

nie bredź:mad:

nie ma ludzi idealnych

A ty jesteś super babeczka i bardzo dobrze sobie poradziłaś

Wszystkie dziewczyny odebrały cię bardzo pozytywnie

także zacznij myśleć o sobie tyko pozytywnie:wiggle:

każdy czasem miewa gorsze dni to normalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...