Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marjelkę jak zobaczyłam na zdjęciach to miałam pytać co to za małolata się tam przypelętała. :

 

:rolleyes::lol::rolleyes::lol::hug:

Rany kobiety, wchodzę dziś do Venuski a Wy nadal opowiadacie sobie co za piękne kobiety były na tym zlocie, myślę sobie "nie, będę twarda. na zlocie nie byłam, z babkami też nie piłam, nie poproszę o zdjęcia:cool:" potem wchodzę na fb i Venuska zaproponowała mnie MarJelce jako znajomego lub MarJelke mnie już nie wiem bo... kurna wchodzę na profil i szczęki nadal szukam pod łóżkiem. śmiałości nie miałam by tę znajomość zaakceptować, normalnie jak gówniarz, bo przece my tylko kilka postów wymieniłyśmy i MarJelka taka piękna:rolleyes: a Wy piszecie, że tam co jedna to piękniejsza...ale potem myśl, że trzeba będzie kurde szarpnąć się na fryzjera, kosmetyczkę, sesję u jakiego fotografa i po obróbce fotoszopem wkleić na fb, to może jako tako wyglądać człek w tym towarzystwie będzie:rolleyes:

...tak więc poszłam do łazienki, uczesałam się i umalowałam:wiggle: trochę mi lepiej:lol2: ale zdjęć proszę mi nie przesyłać, nawet jak w środku nocy w obłędzie będę pisała coś zupełnie innego:lol2:

 

Matko i córko, classic http://emotikona.pl/emotikony/pic/0swoon.gif aż, się zarumieniłam http://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif

A Ty jesteś w grupie moich znajomych :jawdrop: która to ty :jawdrop: Czy widziałaś mnie na fotkach ze zlotu, tych od Venusi? Matko! ja na każdym z nich już miałam nieźle w bani :rolleyes:

 

 

Wrócę jeszcze do naszej kruszynki Magdzińskiej :rolleyes: Madziula, to szczera, ciepła osóbka, baaaardzo wrażliwa, o subtelnej urodzie z fryzurą na Bolka i Lolka :lol2: Chyba tą nazwę strzyżenia wprowadzę w cennik moich usług w salonie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja jeszcze odnośnie tych kompleksów :)

 

Jestem zdania, że póki my siebie nie zaakceptujemy nie zaakceptuje nas otoczenie. Gdybym ja płakała nad swoimi krótkimi rzęsami i garbatym nosem to byłabym innym człowiekiem, mniej zadowolonym z życia na pewno. Skupiam się na tym co mam dobre, a wiem że figurę mam dobrą tylko mniej śmietany 30% :lol2: Nie jestem wysoka, co z tego? są buty na obcasie które bardzo lubię. Mam krótkie rzęsy - jest zalotka, tusz, można przedłużyć :wiggle: małe piersi (mnie szczęśliwie nie dotyczy) - od czego stanik push up? ;)

 

Zawsze znajdzie się ktoś dla nas ładniejszy, bardziej atrakcyjny, lepiej wykształcony itp. Ja zadaję się z ludźmi z wyższej półki niż ja, nigdy nie schodzę poniżej swojego poziomu, bo zaraz się męczę i czuję że niczego się nie uczę :rolleyes: lubię dyskutować, argumentować swój wybór z mądrymi ludźmi, nie cierpię nie poszanowania drugiej osoby w życiu i w rozmowie :mad:

 

Powiem wam w sekrecie że gdybym została Prezydentem to mielibyśmy problem, bo ja nawet nie wiem gdzie który kraj leży :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, dziewczyny:bye: napiszę szczerze , że jakoś mniej miałam ochotę się dziś uzewnętrzniać, zresztą już wczoraj też, no ale jak ja czytam takie posty jak Twój, no to nie mogę siedzieć cicho, sama mam różne humorki, samopoczucie i czasami jestem z siebie zadowolona ale czasami jest do bani i to się przekłada na moje życie:yes:

 

Tak jak napisałaś lubię towarzystwo ludzi, którzy są lepsi ode mnie albo mają coś ciekawego do przekazania /stąd moja obecność na tym forum:)/ i naprawdę wtedy lepiej się czuję, nie lubię stać w miejscu, chociaż różnie z tym bywa;)

Co do kompleksów to miałam ich całą masę, ale faktycznie z wiekiem to mija, ma się inne priorytety i zadania na co dzień, trzeba brać życie takie jakim jest i cieszyć z tego co mamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Waszymi dyskusjami lubię umilać sobie czas w pracy :rolleyes:

 

Venus bardzo dobre podejście !!!!!! Ja może kiedyś się ujawnię :p, na razie za mało naklepałam - kompleksów jako takich żeby mi spędzały sen z oczu nie mam, ale ....czasem kilka rzeczy doprowadza mnie do złości i zadrości ;) najbardziej moje za grube uda co do niektórych spodni, ale to pierdoły wszystko, cała nasza osobowość jest w środku, zewnętrze można upiększyć, zatuszować itp.

 

No i na to wszysto uwielbiam truskawki ze śmietanką, tyle że ja poprzestaję na 18- tce, ostatnio nawet próbowałam jogurtowej, ale to nie to . :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to ja chyba zniknę z forum na jakieś pół roku....może zapomnicie co napisałam:P:P

Dziś już jest super dzień i czuję się lepiej (rozumiecie -te dni, być kobietą, być kobietą;))

Nie chciałam wyjść na jakąś ciapę i mega wrażliwą zazdrośnicę :p:P A chyba tak się sama na własne życzenie przedstawiłam :bash::bash:

Ja jestem trochę jak kameleon, często bardzo różna ;) Bywa że mam takie dni jak wczoraj, ale często też zawalczę o swoje i potrafię być szczera i nawet chamska jak coś mi się nie podoba :p:P

Nie wiem skąd bierze się we mnie nieraz poczucie udowadniania ludziom jaka jestem dobra...może stąd że pochodzę z małej miejscowości a studiowałam na burżujskiej uczelni i nie miałam takich pieniędzy jak większość studentów, albo fakt że przez ostanie 6 lat pracowałam w fajnych miejscach Uk, i zawsze jako jedyny obcokrajowiec musiałam dawać z siebie 200% żeby pokazać że nie jestem "gorsza";)

Tak więc proszę zapomnijcie o tym moim wpisie, bo wstydziłabym się pojawić na następnym spotkaniu:P

Proszę ze mną szczerze, nie trzeba jak z jajkiem :rolleyes:

Jak to napisała kochana Karolcia (Arturowa) jestem odważna, mimo że na taką nie wyglądam- w końcu wygrałam z hotelowym potworem :lol2::lol2:

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...