Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Hej dziewczęta. melduje, że dostałam fotki od gospodyni i myslę , że żadna z Was nie ma powodu do rozpaczy ( no przynajmniej z powodu wyglądu;) na pewno nie :no:)

 

Venuska- Twoj sposób myslenia bardzo przypadł mi do gustu.. tez taki mam , aczkolwiek to sie u mnie zmieniło wraz z wiekiem, bo kiedys przejmowałam sie każda pierdoła, każdym centymetrem gzie nie trzeba itd ..ale jak to napisala ktoras z dziewczyn ,, z tego się wyrasta".

Także widzisz jaka jesteś mądra dziecino:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus, a to u mnie odwrotnie z kozakami - wszystkie są tak szerokie, że pewnie i dwie łydki bym w nich zmieściła. Co śmieszniejsze, straszne kompleksy miałam na tym punkcie, bo mi się wiele lat wydawało, że mam grube kostki :lol2:, a tak naprawdę są normalne, tylko proporcje trochę zaburzone, w każdym razie - widząc laskę z okrągłą łydką i wąziutką kosteczką - wzdycham z zazdrością do dzisiaj...

 

Magdzińska, nie będę cytować, bo chciałaś, żeby strona szybko przeleciała, ale myślę, że wielu ludzi myśli o innych podobnie :yes:. Dlatego dobrze sobie znaleźć jakąś odskocznię od codzienności, coś, w czym może nie będziesz najlepsza na świecie, ale dobra, czemu poświęcisz swój wolny czas (kilka godzin w tygodniu wykorzystując męża do opieki nad dzieckiem), jakieś hobby, dzięki któremu, myśląc np., że tamta kobieta ma zajebiste życie, od razu pojawi Ci się automatycznie w głowie: "Ale na pewno nie umie lepić statków tak jak ja" :lol2:. Ważne, żeby ta czynność sprawiała Ci przyjemność i w jakiś sposób Cię rozwijała, chodzi mi pasje, bo jak się ma pasje, to się pojawia radość i zadowolenie z własnego życia, a jak się ma same obowiązki, to człowiek gaśnie. Można być niesamowitą mamą, gospodynią domową, żoną, pracownicą, ale to wszystko jest dla innych, a co dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesska ja uważam tak samo, tylko nie mam dziecka, ale mam swoje wymarzone koty :rolleyes:

 

Podsumowując jest się z czego cieszyć :wiggle:

 

Jak widzę ile brakuje do finiszu w domu to mam dół ale za chwilę myślę ile w ostatnim czasie zrobiliśmy w domu i już mi duuużo lepiej i znowu cieszę się szmatkami w oknie :D

 

P.S. od kilku dni nieprzerwanie jestem w euforii na myśl o brązowych, klasycznych drzwiach wewnętrznych :wiggle: nie wiem co mi się stało :lol2:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wiem:P:P

Ależ nie ma za co :p

:hug:

 

Odnośnie kompleksów to temat rzeka, więc się nie wypowiem.

I tak się mocno na zlocie uzewnętrzniłam :p

Pocieszające jest to, że z wiekiem mijają.

A o tym, że pojawiają się nowe lepiej nie pamiętać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...