Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2:

 

Ana ja np nie popijam jak jem, popijam jak już zjem :lol: ale kiedyś zamówiłam w restauracji zupę z owoców morza...boska była, ale tak piekielnie ostra że co wzięłam łyżkę zupy to popijałam sokiem pomarańczowym :rotfl:

 

Ja też nie popijam ale wczoraj musiałam:jawdrop:, tak generalnie to mi się raczej nie zdarza przesolić, ale to na pewno ten łosoś bo jak go próbowałam to już mi się wydawał mocno słony, a w całości dania nabrał mocy:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jednoroczna i bez problemu zdechnie, bo jak będziecie kosić to ona nie da rady wytworzyć nasion i w końcu znikinie. Taki problem to nie problem :wiggle:

 

Tosiu dzięki:) Niestety oprócz lebiody też inne paskudztwa rosną , ale i tak jest lepiej niż na początku. Dobrze że wykonawca poczuł się współodpowiedzialny za lebiodę i wykonał już jeden oprysk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska Ty mi się zawsze z 30 -tką będziesz kojarzyć !!!!!! Ale masz rację całe życie sobie żałować.

 

A propos diety, mi by się przydało z 5 kg zrzucić. 2 lata temu po operacji miałam dietę i tak mi się spodobało, waga spadała, po 1,5 roku poluzowałam i znów troszkę do przodu. I teraz za chiny już nie mam silnej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zizi co za dietę stosujesz gadaj tu szybciutko:eek:

 

Anakris to nie dieta a bardziej racjonalne odżywianie. Staram się jeść to samo co do tej pory, tylko regularnie- w moim przypadku co 3-3,5 godziny. Zaczęłam tak się odżywiać się z początkiem marca i tak jak pisałam obecnie jestem o 8 kg lżejsza:) I najważniejsze zaczynam dzień od śniadania:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, śmietana :). Jak byłam mała, często chorowałam na gardło i zamiast lodów dostawałam rurki z kremem albo gofry z bitą śmietaną. Efekt jest taki, że lodów nie znoszę (z wycięciem okresu ciąży :lol2:), a na myśl o śmietanie ślinka mi cieknie - dodaję zawsze i wszędzie :D, co wieczorami widać niestety w mojej talii :(, ale pracuję nad tym :cool:, natomiast nie wyobrażam sobie zastąpić śmietany 30% jogurtem, toż to inny smak zupełnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki oprysk?? Czym?? Młodego trawnika się nie pryska- można robić oprysk na trawniku dwuletnim

 

Tosiu nie wiem czym pryskał, ale na pewno było pryskane, ponieważ lebioda zrobiła się taka zdechła.....Wiem, że chciał jeszcze raz opryskać, ale na razie przeszkadza temu pogoda. Mam nie pozwolić na kolejny oprysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zizi gratuluję, ja ostatnio odstawiłam pieczywko i słodycze, nie ważę się ale zobaczymy za kilka miesięcy:)

 

Ana ja też nie jem od jakiegoś m-ca pieczywa. Niestety słodycze były moja zmorą od dawien dawna, po prostu kochałam je:rolleyes: Odstawiłam w zeszłym roku batoniki, żelki, cukiereczki itp. Ciasta sobie czasami nie odmawiam, lodów też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawnik jest załozony w tym roku?? Jeżeli tak to nie wolno go pryskać- chwasty można wyrwać ręcznie, jednoroczne się poprostu kosi, a wieloletnie pryska się preparatmi selektywnymi, ale dopiero w następonych latach.

 

Tosu tak, trawnik założony jest w tym roku. Niestety ręczne wyrywanie odpada, mamy działkę 1600m2:bash: Naprawdę tej komosy było tak dużo, że jak wykonawca to zobaczył to sam się załamał. na razie zauważyłam, że na komosę oprysk zadziałał i więdnie a trawka trzyma się dzielnie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...