Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

oj chciałabym powiedzieć, że świetnie, doskonale , slonecznie.. a tu d...- pogoda parszywa , dziecko mam chore co tu dalej mowić.. a może powiem, mam nadzieję , że Venuska wybaczy- ale tu tyle fajnych dziewczyn, często mam .. a ja mam wlasnie dzieciowy problem.. mój syn dostał antybiotyk (infekcja gardla) i w trzeciej dobie jego zazywania zaczęła bardzo boleć go noga ( w lewej pachwinie)... zdarzylo sie to już po raz drugi.. maly ma problemy z chodzeniem ,cierpi..po konsultacji z lekarzem odstawilismy antybiotyk-gdyz z ulotki wyniakała , że jednym ze skutkow ubocznych może byc alergia objawiajaca się zapaleniem stawów i /lub obrzekiem pach/pachwin.. ale nic to nie dało.. byliśmy u chirurga dzieciecego, w rtg stawów biodrowych też nic, jutro robimy badania pod kątem reumatycznym .. (ostatnim razem też nic nie wykazały).. przyznam, że jestem trochę zdołowana,mały nie może chodzić do szkoly, na treningi, jechać na wycieczke etc..może któraś z Was spotkała się z podobną historią? może coś podpowiecie..

 

Tosiu:hug:

 

Trzyletni synek znajomych miał takie samo powikłanie po antybiotyku. Przeszło, ale lekarz ich uprzedził, że problem może powrócić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Milena- moj synek jest nieco starszy ma 9 lat, też trenuje pilkę:) myslalam też, że to może bole wzrostowe, bo faktycznie on bardzo szybko rośnie i wogole jest wysoki.. tylko wydawalo mi sie, że bole wzrostowe to raczej uda , piszczele, kostki a nie pachwina i to w dodatku tylko jedna?? ale może.. oby tak bylo.. tak jak napisalam badanie laboratoryjne bedizemy robic jutro.. ale ostatnim razem (ok rok temu) wszystko bylo ok tj ASO,CRP,OB i inne.. a czy w przypadku Twojego syna te bole tż nakladaly sie z jakąś infekcją? wiem, że np paciorkowce , ktore wywolują angine moga tez zaatakować stawy, no ale moj maly byl przeciez pod oslona antybiotykowa, a poza tym niby stawy ok..

 

Milena:hug:dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że młody nie miał wtedy żadnej infekcij, często jest tak że infekcja nie wychodzi na zewnątrz, tylko coś się tłucze po organiźmie i tez może to powodować. Mój w tej chwili to ma już 13 lat. :rolleyes:Może być u Was to faktycznie działanie uboczne antybiotyku.

 

dziękuję raz jeszcze za wsparcie:) mam nadzieje, że u nas tez wszystko będzie w porządku, pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie tak źle- zapytaj czy się nie da skleić, teraz super kleją plastiki. A malować trzeba?

 

Zobaczymy. Zderzak wypadł z zatrzasków ale od wew. połamała się jedna część, więc możliwe że jak przymocują ponownie te zatrzaski to nie będzie konieczne klejenie. Malować na szczęście nie trzeba. Uffff

 

Wenezuelko ojej :( :hug:

:hug:

Ale mi nakleiłyście etykietkę ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mi :rotfl::rotfl:,bo ja też nadal słucham bum bum:lol2::lol2:,chyba nigdy z tego nie wyrosnę :rotfl::rotfl:.W De jest świetne radio:SUNSHINE i tylko taka muzyka leci :cool:
ums,ums :rotfl: Amsterdam

 

:hug: Dziękuję :) Te inne ta tej stronce też są świetne. Właśnie lecą jakieś hity sprzed lat, odrazu się mordka cieszy :lol2:
u nas jest na tvstars tvstare przeboje lecą - super

 

Monia landryneczko :hug:cenk ju cenk ju :**************

:bye::bye::bye:

:rotfl::rotfl:,nie wiem czy ja taka stara jestem ,czy Ty taka młoda :lol2::lol2:
chyba młoda raczej;)

 

Tosia dołek !!:bash:
ja współczuję . Oli u podpytaj , ona jest ekspertką ;)

 

Wenezuelko ojej :( :hug:

 

Ola sama nie wiem :rolleyes: ja tam od radio sunshine wolę radio vox fm :D

a ja eska i rmf max:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...