Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Kotki dzisiaj mają dzień :cool:

 

Dostały nowe mokre thai tuna :rolleyes: Prinsio ofc z dokładką, bo on wiecznie nie najedzony. Dostały kocie mleczko - kupiłam na próbę (4,5 maleńka butelusia :mad: ) a te puchate dupki nie chcą pić :rotfl: dopiero jak palce zamoczę i dam polizać to chwilę pochlipią. Dostały 2 myszki z kocimiętką więc się przewalają po podłodze z nimi i chodzą jak naćpane z radości, a w zanadrzu mam dla nich świeżą wędkę z futerkiem na które uwielbiają polować (w miesiąc doprowadziły wędkę do połamania i zalizania futra)...kuwety wyczyszczone, żwirek świeży pudrowy wsypany - żyć nie umierać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też nie wiem o co chodzi a my chyba w podobnym wieku :confused:

No to wyjaśniam :lol:

Swego czasu w Manieczkach pod Poznaniem ,była (może jeszcze jest ??)bodajże najpopularniejsza dyskoteka w Pl "Ekwador" i Dj ciągle wydzierał się :"Amsterdam -jaaaaaaaaaaaazzda !!!!":rotfl::rotfl:

Tak to leciało (tylko uwaga nie dla wrażliwych :lol2::lol2:)

 

 

Ślężanko,jeśli to tylko zatrzaski ,to powinno być ok.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężanko chyba do wylizania skoro o czekoladzie mówimy :lol: ja mam do każdego łakocia swój rytuał, mąż czasem boki ze mnie zrywa jak go sztorcuje że nie oddaje należytego szacunku Rafaello (najpierw trzeba zębami oskrobać wiórki, następnie wylizać co by został sam wafelek, delikatnie otworzyć, wylizać z kremu, zostawić migdał, zjeść migdał, schrupać dwie puste połówki wafelka) :lol: :D:D

 

Ola dzieciaku love parade? w głowie się mnie to nie mieści :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężanko chyba do wylizania skoro o czekoladzie mówimy :lol: ja mam do każdego łakocia swój rytuał, mąż czasem boki ze mnie zrywa jak go sztorcuje że nie oddaje należytego szacunku Rafaello (najpierw trzeba zębami oskrobać wiórki, następnie wylizać co by został sam wafelek, delikatnie otworzyć, wylizać z kremu, zostawić migdał, zjeść migdał, schrupać dwie puste połówki wafelka) :lol: :D:D

 

Ciekawie się zapowiada :lol2:

Jeśli chodzi o Rafaello i o inne słodycze zawierające "środek" to ja najpierw wygryzam górę,potem wysysam środek i na koniec wciągam resztę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, Manieczki :rotfl::rotfl::rotfl:

I ja pamiętam imprezy przy tej muzyce - aż mi się śmiać zachciało na samo wspomnienie :lol2:.

Miałam znajomego, który tym okrzykiem (ja...ja... ja... jaaazdaaa!) rozkręcał każdą imprezę :lol2:, nieważne czy był w samochodzie (w drodze na imprezę), na domówce czy w restauracji, gdzie inni goście jedli właśnie obiadokolację z całą rodziną :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, Manieczki :rotfl::rotfl::rotfl:

I ja pamiętam imprezy przy tej muzyce - aż mi się śmiać zachciało na samo wspomnienie :lol2:.

Miałam znajomego, który tym okrzykiem (ja...ja... ja... jaaazdaaa!) rozkręcał każdą imprezę :lol2:, nieważne czy był w samochodzie (w drodze na imprezę), na domówce czy w restauracji, gdzie inni goście jedli właśnie obiadokolację z całą rodziną :lol2:.

 

 

 

jaaazdaa :lol2:wspomnienia wrocily. To były imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jedzenia słodyczy, to ja mam swój patent na delicje - najpierw zlizuję czekoladę, potem połykam galaretkę, a na końcu wyrzucam biszkopt :lol2:.

Jak mąż to pierwszy raz zobaczył, to zapytał, dlaczego nie kupię sobie galaretek w czekoladzie. Śmiertelnie się na niego obraziłam (że mi żałuje), bo to przecież nie to samo :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...