Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I pojechałaś???? To już wiem czemu teraz Cie do DE wywiało :lol2:

A jasne ,że pojechałam :lol:,za to teraz mam już dość De :lol2::lol2:

 

O kurcze, Manieczki :rotfl::rotfl::rotfl:

I ja pamiętam imprezy przy tej muzyce - aż mi się śmiać zachciało na samo wspomnienie :lol2:.

Miałam znajomego, który tym okrzykiem (ja...ja... ja... jaaazdaaa!) rozkręcał każdą imprezę :lol2:, nieważne czy był w samochodzie (w drodze na imprezę), na domówce czy w restauracji, gdzie inni goście jedli właśnie obiadokolację z całą rodziną :lol2:.

O tak ,ten okrzyk swego czasu ,w repertuarze miało wiele osób :rotfl::rotfl:

 

Ło matko jak człowiek był wtedy głuuuupi http://img247.imageshack.us/img247/6257/sweetcybermqq5.gifJa się okrzyków oduczyłam jak pod komendą policji z łebami wystawionymi przez szybedach krzyczeliśmy LECIMY, LECIMY NIE ŚPIMY!! O 3 w nocy http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif Dyżurny wysłał za nami radiowóz i dostaliśmy bardzo pouczający mandat :lol2:

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Przypomniało mi się jak nas kiedyś "pieski"zatrzymały ,a ja mądra ,zleksza podchmielona :p,postanowiłam sobie zrobić jaja i wypaliłam do Panów Policjantów ,że mamy broń i trupa w bagażniku :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie mogę z tymi waszymi manieczkami, ja kiedyś kiedyś jak byłam dzieckiem :lol: słuchałam jakiegoś umca umca ale teraz to bym znaleźć nie potrafiła :rolleyes:

 

Ilonka mistrzowskie jedzenie delicji, ja inaczej :D najpierw wydzieram biszkopt i go zjadam, później zlizuję z galretki farfoclowaty dół od biszkopta, wylizuję czekoladę i kiedy mogę się już delektować galaretką zjadam ją i narzekam że tyle słodkiego że aż zęby bolą :lol2: po czym sięgam po następną :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak nas kiedyś "pieski"zatrzymały ,a ja mądra ,zleksza podchmielona :p,postanowiłam sobie zrobić jaja i wypaliłam do Panów Policjantów ,że mamy broń i trupa w bagażniku :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Nas też zatrzymali, poświecili latarkami po twarzach i pytają o godność. Koleżanka się przedstawiła, na co oni: "Imię ojca?", a ona: "I syna" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo zabawne!! :p- właśnie sobie włączyłam!~Raczej miałam na myśli takie które grali jak ja chodziłam na dyskoteki, a nie jak dinozaury chodziły po ziemi :D
NIE OBRAŻAJ DINOZAURÓW;) my tego słuchamy

to moja ulubiona

 

OOO totototo mam w samochodzie :rotfl:
wow...jej ja tego nie sluchalam:P

 

Ty się nie chichraj :p:P:P:rotfl::rotfl::rotfl:,jak miałam 17 lat ,to przez 2 miechy kosiłam trawnik ,żeby mi rodzice pozwolili pojechać na Love Parade do Berlina :lol:
tak moj aniołeczku??????:jawdrop::jawdrop:

 

A mówiłam Ci ,przecie,że jesteś bardzo poważna ,jak na swój wiek :lol:
nio

 

I Ducha Świętego , Amen jest na końcu ;)
SZefowa zawsze ma rację;):)

Wy to potraficie poprawić człowiekowi humor :rotfl:
no, szczegolnie tymi słodyczami i policjantami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomnę niektóre swoje wybryki to dopiero mnie stres o dzieciaki dopada. Zwłaszcza jak pomyślę, że to może być o podłoźu genetycznym:-)

 

 

ja sobie kiedyś ''strzeliłam w kolano'' opowiadając moim dzieciakom, co wyprawiałam w ich wieku i jakie przygodny miałam. Od tamtej pory jak coś im tłumaczę to mają dziwne miny a wyraz twarzy mówi: '' mamo i ty nas pouczasz, i kadzisz o ostrożności, ty co się w stawie topiłaś''?

 

 

ptasie mleczko połykam w calości, ale delicje mus obgryzać. Najpierw brzegi, potem dół biszkopta, zlizuję czekoladę a na koniec galaretka.;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie kiedyś ''strzeliłam w kolano'' opowiadając moim dzieciakom, co wyprawiałam w ich wieku i jakie przygodny miałam. Od tamtej pory jak coś im tłumaczę to mają dziwne miny a wyraz twarzy mówi: '' mamo i ty nas pouczasz, i kadzisz o ostrożności, ty co się w stawie topiłaś''?

 

Dlatego moja mama z domu wychodziła tylko do szkoły, kościoła i ewentualnie na kółko krawieckie :rotfl:.

W drugą stronę też nie można przeginać, bo wierzyłam w jej słowa jak miałam siedem lat może, później już nie :no:, a efekt był taki, że i tak robiłam swoje, tylko po prostu nie opowiadałam o tym w domu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja u Oli widziałam i ozor i tatoo tylko jedno :D wolę nie pytać gdzie som pozostałe :lol2:

No popatrz jaka spostrzegawcza :D

Pozostałe również w miejscach ,które można pokazać publicznie :lol:

 

:rotfl: ja mam jeden ale za to na 1/3 pleców :lol2: i dziurę w brodzie po kolczyku :rotfl:

Coś czułam ,że Ty moja bratnia dusza jesteś :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...