Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

No nie mogę dzisiaj :rotfl::rotfl::rotfl:

Zaraz się ktoś zapyta,co my bierzemy :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

 

 

Aniołeczku ????:rolleyes:,a no tak ,nie widziałaś moich 3 tattoo ​i jęzora :p

jak to widzialam , ale się nie zdradziłam:p aniołeczku

 

:rotfl: ja mam jeden ale za to na 1/3 pleców :lol2: i dziurę w brodzie po kolczyku :rotfl:
uuuuuuuu ty też masz

 

Ja mam tylko jeden mały :D
i ty????

 

Ja bym sobie zrobiła jeszcze jeden- kod paskowy na karku, ale chyba już się nie odawżę:( Boję się, że mi kasa w Tesco zacznie pikać :D:D
:lol2::lol2::lol2:

dziewczyny jeszcze polskich truskawek nie jadłam???? wy o polskich mowicie??????? jogurcik musze zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co do jedzenia to i ja jestem zawodnik...

ze starym potrafiliśmy wsiąść w auto i do tgif do warszawy jechać na kolację na żeberka. knajpę u nas zamknęli, a chrapka była...

(czy wspominałam, że mieszkam nad morzem? :)) (a na pizzę jeździmy ostatnio do torunia, ale półtorej h to żadna wycieczka...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)

 

 

ale zaliczyłam 2x love parade a mama myślała, że nocuję z chłopakiem u kuzynki...

 

kurka nie wiem co gorsze.....chyba prędzej pozwolono by mi na Love Parade:p

 

a dziurkę po kolczyku mam w nosie, nosiłam 3 lata, wszystkie koleżanki w szkole syna , chciały sie ze mną ''kolegować''. Miałam kryzys wieku średniego. Az pewnej nocy wyrwałam go sobie podczas snu, do rana dziurka sie zabliżniła w środku i po ptokach. Mąż jak usłyszał przez telefon, że mam kolczyka w nosie, to się wystraszył, bo myślał, ze takie kółko jak krówka a to maleńka kuleczka była.

Edytowane przez żona m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...