Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Dziewczyny zamówiłam materiał na stylusie, od razu na dwa okna :) wyszło 84 zł z przesyłką.

 

Aniu mechanizm kupię w stop sun bo nie będę się szczypać z drogimi mechnizmami fabera czy foresta jak to max 2x do roku upiorę :yes: mechanizm ma wyjść ok 135 zł.

 

W czym idę na wesele? :rolleyes:

 

ta :

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/2164560500_1_1_3.jpg

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/2164560500_2_2_3.jpg

 

lub ta:

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/0387251621_1_1_3.jpg - na wesela ją uwielbiam, zawsze czuję się w niej jak księżniczka dzięki takiej ilości kwiatków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

krochmalicie pościel?

 

 

bo ja nigdy -tzn do czasu - od 2-3 m-c krochmalę - bo niewykrochmalona po 2 tyg wygląda "jak psu z gardła" wyciągnięta

a taka lekko krochmalona jest idealna:) ofc krochmal do pralki wlewam - nie jakieś tam ręczne robótki.

 

Ja nie krochmale, ale za to zawsze oddaje do magla :p

 

Justyś zdecydowanie ta druga sukienka, pierwsza nie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjel - aa do magla wiozę czasem ale z lenistwa. Mama już się moja wycwaniła i kupiła sobie taki domowy magiel i trzyma w pralni:) super sprawa :D

Venus - czy ja wiem.... ja co 2 m-c piorę zasłony, rolety te zdejmowane - ale ja mam hopla na tym punkcie... w zimę są aż szaro- tłuste jak się ściągnie.... no i ten kurz...ruszysz zasłoną a to spada...i spada.

Jak będę miała płot na 180 cm wysoki to wywalam wszystkie karnisze i zasłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjelka ale to nie jest głosowanie, pójdę w tym w czym ja się będę dobrze czuć :p :P co Tobie w pierwszej nie pasi?

 

Wszytko :p

 

Ta druga jest świetna do twojej figury, po pierwsze wyszczupla talie, po drugie kształt tulipana wyszczupla i wydłuża nogi. ja uwielbiam tego typu sukienki i tez w nich mam talie osę i długie nogi.

Do pierwszej jak nic majtki uciskowe trzeba, a do drugiej nie :p

 

Przecież ja nie głosuję, ja wyrażam swoje zdanie, a co tu już nie można se pogadać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marjelko no jak majtki uciskowe do tej pierwszej? czyś Ty oszalała? jak to niby będzie wyglądać?

 

Ja się czuje dobrze i w pierwszej i w drugiej i w sobotę postanowię w czym idę...a się okażę że pójdę w czerwonej :D

 

Magda ja mam wrażenie że u nas się w kuchni tak nie obkleja, sprzątamy dosyć często, mamy okap z którego korzystamy no i indukcję a nie gazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę zapachu krochmalu.

Powiem więcej, nienawidzę zapachu prasowanej pościeli.

Duszę się.

 

W związku z powyższym moje lenistwo żelazkowe czuje się usprawiedliwione :p

 

a ja uwielbiam kłaść się do łóżka (latem) do świeżo wypranej, wysuszonej na słońcu, pachnącej i wyprasowanej pościeli! :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus - w kuchni może najmniej bo jednak blat trochę niweluje kurze "latające" - ale Ty rolety tylko do kucnni czy też do jadalni?

bo w sumie nie brudzi się od gotowania - raczej od ogrzewania - ja mam w jadalni jeden długi kaloryfer i od tego - a w salonie od podłogówki... wsio fruwa.

 

Ale ja mam serio hopla na tym punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...