Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja dziś w rozjazdach służbowych a wy klepiecie jak najęte:mad: Justa sukienka nude piekna :yes: ja nic nie krochmale, mam jakiś uraz psychiczny z dzieciństwa do krochmalonej poscieli:lol2: i nienawidzę prasować! Zbieram na szuszarkę do ubrań, po niej rzeczy wygladają jak wyprasowane:yes: Poza tym jestem na siebie mega wkurzona. Oszczędzałam w maju żeby w końcu kupić komodę do jadalni, wchodze dziś na stronę a tu figa z makiem sprzedana:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Reni :hug: będzie dobrze, zobaczysz minie :yes:

 

Magda a fu, śmietana 18% to grzech do łososia, ona w ogóle nie wydobywa jego smaku :mad:

 

Zizi dlatego ja jak znajdę to kupuję od razu, bo już kilka razy tak się przejechałam. Jak mówię mężowi zapłać z firmowego a ja oddam jak będzie wypłata i od razu dodaję że mogę nic nie jeść przez 1 miesiąc to wie że jest poważnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zizi dlatego ja jak znajdę to kupuję od razu, bo już kilka razy tak się przejechałam. Jak mówię mężowi zapłać z firmowego a ja oddam jak będzie wypłata i od razu dodaję że mogę nic nie jeść przez 1 miesiąc to wie że jest poważnie :lol2:

ja od razu nie umiem.... musze się zastanowić 50 razy czy aby napewno bedzie pasowało i myślę w nieskonczoność..... a kiedy jestem już pewna zazwyczaj tego co chciałam nie ma już na stanie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska, dziewczyny mam problem zastanawiam się czy puścić córkę /dla nie zorientowanych 13 lat/ na obóz, zaczęła nam wiercić dziurę w brzuchu, że koniecznie chce wyjechać, dodam że jest to obóz organizowany przez firmę Aimatur /miał ktoś doczynienia?/ i nie wiem jak do tego podejść??? Pliss każda rada mile widziana:o:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankaris byłam z armatura kilka razy na objazdówkach.

Chociaż samo biuro jest ok - to jedzie ktoś jeszcze z jej znajomych? opiekunowie obcy?

 

ja bym się bała tego tylko, że się nie zna towarzystwa które jedzie i opiekunów - no chyba, ze to wycieczka szkolna i znajomi znani. opiekunowie-nauczyciele też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może wypad 2-3 dni w spa z mamą zamiast koleżanki gwiazdy:)

będzie się miała przed Gwiazdą czym pochwalić:lol2:

 

a tak serio - nie wiem jak u Was wygląda kwestia zaufania i tego czy do tej pory nie nadszarpnęła.

Ja mam 2.5 latka - dla mnie to abstrakcja, że on jedzie gdzieś sam z kolegą za parę lat:) chyba bym detektywa z nimi wysłała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek i Lolek :hug: nie prawda, leżałam w wannie :lol: My idziemy spać ok 23, a kładziemy się o 21.30 - czeba trochę czasu spędzić razem, a nie tylko praca i spać :yes:

 

Anakris kurcze ja bym się bała, ale wiesz ja to na dyskoteki nie jeździłam ;) zobacz jakie masz zdanie o tej koleżance "gwiazda", brzmi raczej pejoratywnie czyli nie darzysz jej zaufaniem...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...