Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moniś :hug: te co miałam na zjeździe też nude ;) kontrastowy tylko mejkap i włosy ;)

 

Btw jak macie z kieckami weselnymi? bo ja w tej w kwiatki obskoczę już 4 wesele :rolleyes: jakoś nigdy nie miałam parcia aby na każde mieć inną, ale też tego nie neguję bo jeżeli ktoś chce to czemu nie ;)

pewno ,że tak. Jak ci się nie nudzi. ja tak mam z kreacjami sylwestrowymi, 2 razy pod rząd, a potem za kilka lat czasami. A buty zawsze jedne szpilki dyżurne do śmierci naturalnej butów:lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia no właśnie ona nie nadszarpnęła naszego zaufania, ale naprawdę nie miała kiedy, dziecko jak by nie patrzeć chowane pod kloszem, nie wychowywała się biegając gdzieś po osiedlu, Ania jest ułożona, odpowiedzialna i bardzo grzeczna, czasami za bardzo a wiadomo jak wygląda teraz świat nastolatków:confused: co innego prywatna szkoła, gdzie ma doczynienia ze swoimi rówieśnikami i dziećmi, które zna a co innego wyjazd nad morze tylko z jedną znajomą koleżanką, wiadomo może być wszystko ok, ale teraz ten świat jest zupełnie inny niż jak my byliśmy w tym wieku:( ja zareagowałam od razu na nie a mąż a może powinniśmy jej pozwolić, bo chowamy ją pod kloszem:mad:, a ja się tego boję:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po zaufania :lol2: jak byłam nastolatką to dużo prowadzałam się po mieście z kuliżanką - wiecie co by jakiegoś z mlecznym wąsem zapoznać :cool:

 

No i przyjaciółka wymyśliła trasę przez tzw u nas działki. Ja jej mówię, że nie chcę, bo się boję, nie znam terenu itp. Ona mówi luzik ja znam. Idziemy i leci zgraja psów (istny gang) bezpańskich, suki chyba miały cieczkę więc prawie na szerokość ulicy kawalerowie. Ja prawie nogi z waty i mówię Magda nie idziemy dalej. Ona: Spokojnie, ja Cię obronię! idziemy, powoli, spokojnie, psy jak zaczęły ujadać, na nas szczekać, obtaczać a moja koleżanka schowała się za mnie bo ona się boi :D i wtedy do mnie dotarło że umiesz liczyć, licz na siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna no 11dni i nad morzem!!!!!

Ale ja już jestem pewna, że albo inny obóz znajdą, oczywiście od nas z miasta, szkoły albo Ania nie pojedzie:mad: Byłam tylko ciekawa co Wy mądre głowy na to i czy tylko ja taka przewrażliwiona mamuśka, ale jakby ktoś chciał mi coś jeszcze podpowiedzieć to czekam na rady:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wiem, że zanudzam ale jestem po rozmowie z moją Anią i okazało się, że ona w sumie nie chce jechać ale koleżanka chciała i Ania w zasadzie nie wiedziała jak jej odmówić, ale już wszystko jest wyjaśnione;) trzeba czuwać nad tymi dzieciami, ciągle coś:sick:

 

Venusko kiecka prześliczna, a jakie dodatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusko:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: przygoda z pieskami niezła:D najadłaś się strachu

 

Anarkis dobrze ,że sie wyjaśniło. A pomału już młodą gdzies samodzielnie puszczaj. Ale zawsze pod sprawdzoną i zaufaną opieką

 

Monia no w sumie to ją puszczamy, była u babi na wakacjach, zielona szkoła, wycieczki klasowe wszystkie jakie były organizowane łącznie z Warszawą na 3 dni, no ale ten obóz był ponad moje siły, jej chyba też;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakris, :o To wyjdzie że ja jestem wyrodna matka :o

Moje dziecko, też córka wyjechała pierwszy raz na obóz- kolonie w pierwszej klasie, i od razu na dwa tygodnie. Od tam tej pory wyjeżdża co roku.

Co robi twoje dziecko przez dwa miesiące wakacji, jak ty pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...