Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Dziewczyny jeszcze tylko tyle dodam i już skończę ten temat, że jak bym widziała że faktycznie moje dziecko pragnie jechać na ten obóz to ja bym może to jakoś przełknęła, ale ona po wyjaśnieniu całej sprawy jest bardziej szczęśliwa, że nie musi jechać akurat na ten obóz niż by wiedziała, że może na niego jechać /mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście/;)

O innym wyjeździe pomyślimy, ale ja znam moje dziecko i myślę, że to jest ważne że zauważyłam, że coś jest nie tak:yes: skończyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ana, ja nie namawiam absolutnie, tylko piszę jak było u nas, bo pytałaś :p Każda mama inna jak każde dziecko :yes: Wiadomo trzeba do tematu podchodzić indywidualnie.

Moja Maja jest bardzo zamknięta w sobie, też bardzo spokojna. Do 8 roku życia była jedynaczką, bardzo związaną ze mną, ja się nigdzie nie mogłam ruszyć bez niej, ona nawet płakała jak ją tata zawoził do szkoły a nie ja :o

Trzeba było ją na dwór dosłownie wyganiać, bo najchętniej siedziała by ze mną non stop, koleżanki mogłyby nie istnieć...

Te wyjazdy i puszczanie ją samopas były swego rodzaju sposobem żeby trochę ją rozruszać , nauczyć samodzielności itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuśka ale ja bardzo dziękuję za radę, właśnie o to mi chodziło żebyście mi coś podpowiedziały /wiem, że w końcu sama to roztrzygnęłam/, ja też jestem za tym, żeby ona się rozruszała, ale tak jak już napisałam widziałam, że to nie to:no:

Sama zacznę czegoś szukać jakiegoś wyjazdu, ale musze być pewna że ona chce jechać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to inny temat Wam zapodam, tak żebyście się nie nudziły:D

 

Jaki telefon wybrać iphona czy Samsunga, Wy takie damesy to na pewno miałyście takowe sprzęty a ja nie wiem na co się zdecydować?

 

Justyna dobranoc:bye:

Ja mam iPhone więc ten ci polecam, Samsung jak dla mnie za duży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakris , no pewnie, po co się macie obie męczyć :lol2:

Jak się kiedyś spotkamy to Ci dokładniej opowiem jak to u nas wyglądało, bo to temat rzeka, ale łatwo nie było....Przykład taki ; pierwszy raz widziałam jak mój m płacze i to było właśnie wtedy kiedy moja Maja pierwszy raz bez nas wyjechała. Emocje wzruszenie było ogromne, ale teraz wiem że było nam wszystkim to potrzebne.... Oj kiedyś mam nadzieję pogadamy :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 3 samsunga i generalnie jestem zadowolona. Chociaż ten ostatni coś mi się zaczął zawieszać :sick: i świruje mi od czasu do czasu nie rejestrując w pamięci ostatnich połączeń. Z tego właśnie powodu był już raz w serwisie.

Mój m ma iphona i nie wyobraża sobie aby mógł użytkować inny telefon, więc wszystko jest kwestią gustu i potrzeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiu na ja taka w ogóle nie gadżeciara telefoniczna jestem, jak miałam ostatnią wymianę to kupiłam iphona dla ani w prezencie, bo ona o nim marzyła, a ja stary telefon już od 4 lat nosiłam, ale teraz mam zmianę i stwierdziłam że to już wstyd żeby nie mieć takiego normalnego efonu, ale nawet nie chce mi się czytać co i jak dlatego tu pytam, ale chyba wezmę pierwszy lepszy z brzegu, ale dalej nie wiem który:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ten który Ci się bardziej podoba :lol2:

Cały dzień była pogoda, woda na działce trochę opadła i teraz znów leje!! Jeszcze się dziś tak wku...m, bo się dowiedziałam, że za kopanie stawu barany od koparek wołają sobie za kubik ziemi a nie za godzinę!! Ale się wściekłam :mad:

 

Poważnie? :o

 

ja bym wybrała samsunga :yes: zobacz jak z bateria i gadaniem bo to jest w smarfonach mocno denerwujące zż ciągle w ładowaniu :mad:

 

To prawda :yes::sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo trzeba sobie funkcje wyłączyć :D Jak dostałam mojego samsunga to po kilku dniach chciałam nim rzucić przez okno. Bateria nie trzymała jeden dzień. Jak mój mi poprzestawiał to ponad tydzień wytrzymuje :D

Właśnie sprawdziałam - 8 dzień od ładowania i mam 51% naładowaną baterię :D:D

 

ja nie mam co już poprzestawiać...internet tylko włączony bo korzystam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą widzieli za kubik mojej własnej prywatnej ziemi jak świnie niebo!! Samo kopanie stawu kosztowało by mnie ponad 11 tyś. To jest 2 tygodnie pracy koparki po 10 godzin dziennie- do wnętrza ziemi by się dokopał przez te 2 tygodnie :mad:

 

Jakieś nieporozumienie !:sick: Będziesz szukała innej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...