Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

helloł :bye:

 

a ja daję propozycję nr 3, HTC :yes: mam już drugi model i polecam oczywiście ten dwurdzeniowy :yes: niestety tego nie ma w kolorze białym (bo ja jestem dresiarski stolicy styl), ja mam czarny. Sprawuje się bardzo dobrze. Wytrzymuje długo, nie zawiesza się, jak korzystam z internetu to wtedy trzeba podładować. Do normalnej komunikacji smsowej i telefonicznej długo wytrzymuje ;) no i to Android a nie żaden Srajfon :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejka dziołochy:) ja tez mam Nokie C3 pół dotykową, ale niedługo kończy mi się umowa i wybiorę coś innego a nie szajs pt. Nokia. Mój mąż całe życie powtarzał: Nokia najlepszy telefon, najprostszy w obsłudze bel ble ble, no to wzięłam Nokie. Pierwszy i ostatni raz:mad:. Ja zawsze SE używałam i tym razem też SE wybiorę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja zawsze SE używałam i tym razem też SE wybiorę

 

ja ma własnie SE Xperia Arc S...i nigdy więcej...był juz 4 razy w serwisie za pół roku używania bo sam z siebie sie restartuje ...np. kilka razy pod rząd...gubi zasięg, bateria przy zwykłym dzwonieniu + właczony inerenet tylko do sciągania maili wytrzymuje max 20 godzin.

Ogólnie fajny jest...ale te przypadłości mocno upierdliwe....

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska, Tosia :p:P a ja jabłuszko uwielbiam, miałyście kiedyś doczynienia z laptopem apple, nie ma porównania z innymi , ja też nie mam ale kiedyś sobie kupię:p

 

Cześć dziewczynki, ja tylko te dwa biorę pod uwagę ale chyba i tak wybiorę iphona:P

No chyba, że Samsunga, niezdecydowanie to moje drugie imię:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...