Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Dziewczyny tak was podczytuje to moze dorzuce cos od Siebie :oops:

Mam Samsunga Galaxy S2 w sumie to zostalam postawiona przed faktem dokonanym bo dostalam od Meża ale mialam do wyboru S2 lub S3 wybralam ten starszy model ze wzgledu na wielkosc S3 jest sporo wieksza a parametrami niewiele sie rozni !!! Jestem z niego bardzo zadowolona , a wczesniej bardzo wzbranialam sie przed telefonem dotykowym, kiedy chcialam zadzwonic z telefonu Meza nerwica mnie brala bo ledwo cos dotknelam i sie wlaczalo nie to co chcialam :mad:

Ale kiedy zostalam postawiona przed faktem dokonanym i dostalam Mojego smartfonika w prezencie nie oddalabym go juz , chociaz wczesniej tez twierdzilam ze Mnie telefon potrzebny do smsow i dzwonienia . Najwieksza zaleta mojego telefonu jest Super aparat 8megapikseli robi naprawde rewelacyjne zdjecia , minus to niestety ładowanie przewaznie co 2dni moze faktycznie musze sprawdzic i w ustawieniach cos poustawiac !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zuza wyłącz bluetooth i będzie dłużej trzymać ;) jeżeli korzystasz z internetu sporadycznie to też możesz tam ustawić :yes:

 

Sprawdziłam bluetooth mam wyłaczony ale cały czas mam włączone wi-fi bo zamiast smsow i mmsow wysylam teraz wiecej gmaili i chyba to mnie tak zżera baterie no i aktualizacje rozne ktore sie sciagaja od czasu do czasu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie :mad:

 

przedłużyłam sobie rzęsy przed spotkaniem czarownic, wszystko fajnie nic nie uwiera, wachlarz że wiatr mogłam nimi robić, ale po 1,5 tygodnia (powinny do 3 tygodni wypadać) wyglądam okropnie. A miały być na 2 wesela, jedno jutro drugie za tydzień. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba będę je natłuszczać i modlić się żeby do jutra wypadły. W jednym oku mam kilka a w drugim wachlarz...wyglądam jak z obrazów Picasso :lol2:

 

Na początku byłam przekonana, że będę ciągle je przedłużać, ale co mam chodzić co 1,5 tygodnia na zabieg? :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam bluetooth mam wyłaczony ale cały czas mam włączone wi-fi bo zamiast smsow i mmsow wysylam teraz wiecej gmaili i chyba to mnie tak zżera baterie no i aktualizacje rozne ktore sie sciagaja od czasu do czasu !!
:bye: ja też ma wi-fi jak Venuska włączone od czasu do czasu. jak potrzebuje mms zobaczyć i wyłączam.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie :mad:

 

przedłużyłam sobie rzęsy przed spotkaniem czarownic, wszystko fajnie nic nie uwiera, wachlarz że wiatr mogłam nimi robić, ale po 1,5 tygodnia (powinny do 3 tygodni wypadać) wyglądam okropnie. A miały być na 2 wesela, jedno jutro drugie za tydzień. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba będę je natłuszczać i modlić się żeby do jutra wypadły. W jednym oku mam kilka a w drugim wachlarz...wyglądam jak z obrazów Picasso :lol2:

 

Na początku byłam przekonana, że będę ciągle je przedłużać, ale co mam chodzić co 1,5 tygodnia na zabieg? :no:

Venusko musialaś je niechcący potrzec przez sen:yes: dorob na te weseliska. :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie :mad:

 

przedłużyłam sobie rzęsy przed spotkaniem czarownic, wszystko fajnie nic nie uwiera, wachlarz że wiatr mogłam nimi robić, ale po 1,5 tygodnia (powinny do 3 tygodni wypadać) wyglądam okropnie. A miały być na 2 wesela, jedno jutro drugie za tydzień. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba będę je natłuszczać i modlić się żeby do jutra wypadły. W jednym oku mam kilka a w drugim wachlarz...wyglądam jak z obrazów Picasso :lol2:

 

Na początku byłam przekonana, że będę ciągle je przedłużać, ale co mam chodzić co 1,5 tygodnia na zabieg? :no:

 

Venuska, moja kolezanka zza biurka zrobila sobie 4 tyg. temu i teraz sie przyjrzałam, ze faktycznie juz jej powypadaly, ale raczej rownomiernie i nie wyglada to źle nawet po takim długim czasie.

Może twoje były źle przyklejone ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze :yes: czytałam, że u niektórych dziewczyn tak jest że nie trzymają się długo, ja zdecydowanie do nich należę :( no trudno, dam jakoś radę. Mam natłuszczający płyn dwufazowy to będę dziś oko prawe tarmosić co by trochę wypadło.

 

Moni nie dorobię, po1 nie będę tyle w miesiącu wydawać na głupie rzęsy :mad: po2 za 1,5 tygodnia będę mieć ten sam problem :mad: po3 nie ma terminu :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez się wydaje, że coś nie tak miałaś zrobione, ja wprawdzie nie przedłużałam ale moje kuliżanki tak i to często gęsto, Justynko ja też na to wesele bym dokleiła a potem to już bym się zastanawiała;)

 

 

Dziewczyny potrzebuję przepis na jakąś super sałatkę, musze zrobić teściowej na imieniny na jutro, dodam tylko że robię 3, na dwie już mam pomysł ale jeszcze jedną, robię Marjelkowe z brokułów i roszponki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...