Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

 

a ja wczoraj zjadłam w pizza hut a dziś idę ze znajomymi :sick: coś czuję że jutro z sukienką wyboru mieć nie będę, tylko ta w kwiatki dobrze ukrywa nadprogramowe kebaby :lol2:

a propo Pizzy Hut ,to polecam spróbować lemoniadę arbuzową ,mmmmmmmmmmniam ,aż na samo wspomnienie mi ślinka cieknie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny ja dziś nie nadążam, musiałam wyjść, wracam a tu 3 strony naklepane:lol2:

Zizi chyba tą Twoją sałatkę pyknę, dzięki, a Ty ją podajesz na półmisku czy w salaterce?

 

Poszłam do AnetyS i zaczęłam przeglądać przepisy Kamiku i już teraz mam pomysłów, aż za dużo:D

 

Anetko a ta sałatka z roszponką, kurczakiem i gruszką to też chyba pyszna, nie?

Edytowane przez anakris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej z gruszką jeszcze nie próbowałam ale fasolowa z fetą i szynką bomba i jeszcze od Magdy ZZZ z winogron, mniammmm

 

Wiesz co ja właśnie się nad tymi dwoma zastanawiam, ja robię podobną z ananasa, szynki, kukurydzy, jajka i selera i też jest fajna ale robiłam ją już tyle razy, zrobię ta z roszponki od Marty i może ta z fasolą, no i brokułki, chyba bedzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko:hug:, dziewczynki tagliatelle z tuńczykiem jest boooskie, dawno nie jadłam czegoś tak pysznego, rewelacja i jak któraś z Was jeszcze nie jadła to polecam:p

W ogóle jak zaczęłam robić obiad to rozniósł się taki zapach po domu, a nic nie mówiłam co to będzie, moi zlecieli się na dół i stwierdzili, że pachnie jak na wakacjach, dosłownie jak byliśmy na Kos to równie piękne zapachy dochodziły z restauracji /bardzo dobrej/:o bardzo nam smakowało, to będzie jedno z moich ulubionych dań:D

Ja dałam troszkę mniej czosnku i delikatnie cytryny, ale spokojnie można dać więcej:yes:

 

Dziewczyny może muszę się kiedyś Wam odwdzięczyć też jakimś przepisem:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko:hug:, dziewczynki tagliatelle z tuńczykiem jest boooskie, dawno nie jadłam czegoś tak pysznego, rewelacja i jak któraś z Was jeszcze nie jadła to polecam:p

W ogóle jak zaczęłam robić obiad to rozniósł się taki zapach po domu, a nic nie mówiłam co to będzie, moi zlecieli się na dół i stwierdzili, że pachnie jak na wakacjach, dosłownie jak byliśmy na Kos to równie piękne zapachy dochodziły z restauracji /bardzo dobrej/:o bardzo nam smakowało, to będzie jedno z moich ulubionych dań:D

Ja dałam troszkę mniej czosnku i delikatnie cytryny, ale spokojnie można dać więcej:yes:

 

Dziewczyny może muszę się kiedyś Wam odwdzięczyć też jakimś przepisem:yes:

to jest chyba przepis Monsabii na to tagiatelle z tuną:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...