Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze- Morelki koło Krakowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

odpowiedź dla kaja4: niestety od pewnego czasu nie pokazujemy już domku na żywo... Ale jeśli masz jakieś konkretne pytania o szczegóły, których nie widać na zamieszczonych dotychczas zdjęciach to mogę zrobić jakieś dodatkowe zdjęcia i przesłać lub zamieścić na forum.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo projekt a rzeczywistość to mogą być różne rzeczy. Co do pytań to my myślimy o powiększenie powierzchni garażu i wykuszu tak by zmieścił się podwójne okna po jego bokach i tym samym górna łazienka.Na zdjęciach ten dom wydaje się mały czy tak jest w rzeczywistości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaja4 - co do wielkości domu no to zależy kto czego szuka i wymaga od przyszłego domu. No i ile ma pieniędzy, żeby go zbudować bo każdy metr powierzchni to są dodatkowe koszty. Jak dla nas to dom jest idealny, ale myśmy właśnie takiego projektu szukali. My budujemy dom w morelach 2 więc większą wersję - powierzchnia zabudowy to jest 120 metrów więc znowu nie tak mało. No obiektywnie patrząc to jest to domek średniej wielkości. No ale tak jak mówię, nie wiem jakie macie wymagania co do projektu i wielkości pomieszczeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gratuluję, widze, że prace idą pełną parą. U nas też ruch jak w Rzymie. Mamy już położoną elektrykę na górze i wytynkowane cztery pokoje. Tynk cementowo wapienny, ale nakładany ręcznie i filcowany. Wygląda super. Mieliśmy robić gipsowe z agregatu, ale tynkarz sam przyszedł zapytać o robotę i przekonał nas. Cenowo też wyszło dobrze. No i równocześnie pracują też hydraulicy, no i my kończymy układać wełnę na poddaszu. Edytowane przez etka74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Morelki

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia

towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok.

Życzę, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,

spełnił zamierzenia i dążenia budowlane i zawodowe

oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

 

Jestem ciekawa czy już mieszkacie w nowym domku?

Pozdrawiam :)

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

cześć:)

potwierdzam, sami wszystko:) No oprócz mebli w kuchni, które zrobili kuzyni. A poza tym wszystko własnoręcznie czyli tata, mąż, ja i ostatnio szwagier przy panelach w przedpokoju oraz różni pomocnicy (kto się akurat nawinął) przy montowaniu gips-kartonów na poddaszu.

a jak tam u Was postępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netiu u na są okna ,brama garażowa ,drzwi w środku elektryka ,kanalizacja oraz woda ,mamy też tynki teraz z mężem ocieplamy poddasze pierwsza warstwa prawie koniec pare docinek w przedpokoju i zaczynamy drugą warstwę i folia i będziemy brać się za podłogę czyli folia ,styro, c.o i podłogówka i wylewka .No i robimy plany jak ma wyglądać nasz domek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff przeczytałam z marszu cały dziennik :)

Bardzo mi się podoba łazienka - zy planowaliście sami, czy ktoś pomagał?

Kuchnia też super :)

I teraz mały interesik po sąsiedzku - nam się przydadzą namiary na jakieś sprawdzone ekipy od różnych etapów (tynki, ocieplenie, wylewki, hydraulika itd.) jeżeli masz kogoś godnego polecenia to będę wdzięczna :)

 

Powodzenia w wykańczaniu ślicznego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

co do ekip to nie mamy zbyt wielkiego doświadczenia bo większość rzeczy robimy sami ale z tych "fachowców" którzy u nas byli to mogę polecić tynkarzy i wylewkarzy. instalacje wszystkie robiliśmy sami więc nie bardzo mam jak polecić ekipę - chyba że mnie z mężem;) No ale jakby coś to poszukam telefonów od panów od tynku i wylewek.

No i idę poczytać Wasz dziennik budowy:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...