Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

trochę domowo i ogrodowo........Paty nadaje


Recommended Posts

dziękuję Ci pięknie...............kupię ten papier do dekupażu..........klej i lakier i działamy...........myślisz że na stoliku z Ikea z serii Lack , da się to zrobić??????????

 

zmatowić powierzchnię papierem ściernym???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i miałam rano wstać żeby pofarbować włosiska i co....................i znowu sen wygrał tę rozgrywkę................czy Wy też tak macie że lubicie długo spać , czy tylko ja :sleep:?????

dl mnie 10 -12 godzin snu to czasami mało.............jeszcze w taka pogodę jak u mnie 14 stopni i leje..........brrrr..................powoli szykuję się do pracy ale odkładam tę chwile jak najdłużej, żeby posiedzieć w szlafroczku, poleżeć, po podglądać forum..................znowu śniły mi się meble, farby , aranżacje.............czas się chyba powoli zacząć .....

 

mimo paskudniej pogody MIŁEGO DNIA wszystkim odwiedzającym................do wieczora......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty, jak ja kocham spać ranoooooo! :)

Czytam i wiesz co? Ja mam męża co też chciał nowocześnie. A ja lubię wiejsko-czarodziejsko i skandynawsko. Biorę go metodą małych kroków. Najpierw na te lampy co u nas wiszą. Spodobała mu się jedna, drugą już sam znalazł i kupił. No to teraz przecież mi meble nowoczesne nie pasują, nie? ;)

Bierz się za decou, naprawdę fajna sprawa i nic strasznego. A Twoja córka ma bardzo fajną wizję pokoju - aż żal byłoby nie zrealizować.

Ten zegar, który pokazywałaś okrutnie mi się podoba, ach.... I Twoja tapeta. Jadę teraz pomóc siostrze się urządzić, ma być nowocześnie i z brązem, zaraz jje wątek Twój podeślę jeśli można - bo chyba dokładnie tego szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wadera.......działaj u siostry , tapeta fajna krem z brązem..............trochę nowoczesna ale jednocześnie "trąca myszką" może siostrze się spodoba .....

 

dzisiaj przestało padać , jakieś lekko rozjaśnione niebo,może wyjdzie słoneczko:wiggle:

 

 

konstancja...................właśnie zwlekłam się rano o 7 i ufarbowałam czerep.....................ale jak mi się nie chciało....................

 

młoda zaakceptowała pomysły i będziemy zaczynać.................tylko mąż mi się biesi że mu się nie chce...............:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paty, od kilku tygodni podlgąlam co wyrabiasz;), i jestem pod wrażeniem, fajnie że ciągle masz (mamy) coś do zrobienia, tylko te chłopy sie troche buntują, ja też jak sie uprę to musi być, ... zrobię i znów nowa myśl lata po głowie.

 

Pozdrawiam serdecznie i życze więcej słońca (tak ok. 27 st.);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się zastrzelę.......................mam pędraki w trawie ......................cały tył zniszczony............:evil::evil::evil::evil::evil: nie wiem co mam zrobić................podobno chemia nie pomaga , trawę trzeba posiać nowa....................ręce opadaja.............ciągle coś do robienia......................a było mieszkać w bloku.........to zachciało mi się ogrodu i domu..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska !!

To była impreza załatwiana przez znajomych, mają zaprzyjaźnioną rodzinę od lat od której wynajmują dom , nie jestem pewna czy ta kobieta wynajmuje pokoje na wrzesien, bo wiem że mieszka w Zagrzebiu i przyjeżdża tylko jak są turyści ............popytam znajomych .

 

to super! jakby coś to pw:rolleyes:ja narazie śleczę na różnych forach i czytam o Chorwacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się zastrzelę.......................mam pędraki w trawie ......................cały tył zniszczony............:evil::evil::evil::evil::evil: nie wiem co mam zrobić................podobno chemia nie pomaga , trawę trzeba posiać nowa....................ręce opadaja.............ciągle coś do robienia......................a było mieszkać w bloku.........to zachciało mi się ogrodu i domu..................

 

 

na pędraki Basudin ( wrzuć w google bo nie do końca nazwę pamietam) dziś czytałam na www.e-ogrody.pl teraz do września jest najlepszy moment żeby je pryskać tzn trawniki bo pedraki siedzą płytko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konstancja...................właśnie zwlekłam się rano o 7 i ufarbowałam czerep.....................ale jak mi się nie chciało....................

 

młoda zaakceptowała pomysły i będziemy zaczynać.................tylko mąż mi się biesi że mu się nie chce...............:bash:

 

jestem przekonana i będę przy tym obstawać, że tak jak istnieją tajemne bractwa tak istnieje jakiś tajemny wodopój, z którego mężczyźni czerpią ...........a) lenistwo ...b) niechęć do naszych rewelacyjnych i kreatywnych pomysłów....c) tumiwisizm odnośnie tego w jakim otoczeniu mieszkają ...(ściana bezowa czy zielona ..co to za róznica .......ups cofam ...jak usłyszą szara jest sprzeciw ...teoria wysnuta po zdiagnozowaniu forumowych relacji wielbicielek szarości )

 

trzeba panów odwadniać :);)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po południ zerwałam kawałek darni ok 1 m2 , matko ile tego dziadostwa tam siedzi, darń schodzi jak dywan można rolować................jutro wzywam ogrodnika niech działa...............bo zerwać by trzeba całą trawę, jak by się chciało to wygrzebać, .........................może jakoś zaskoczy po tym oprysku i odbije, a dwa dni temu sypnęłam nawóz na całą trawę.....:bash: , jak nie urok to sraczka,odechciewa mi się tego ogrodu, im więcej koło tego chodzę tym więcej kłopotów..............moja psiapsiółka nie cierpi ogrodu, ma posadzone na około płotu szpalery tuj, ani jednego kwiatka i krzewu, posianą trawę,, nie robi nic, oprócz koszenia, nie nawozi, nie pryska nie plewi.., nie podlewa ..........ma tak piękny dywan z trawy że ja jakbym nawet an uszach stawała to takiego mieć nie będę ............a tuje jak jest sprawiedliwość...............................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczyłam całe popołudnie z podlewaniem trawy preparatami na pędraki, prawdopodobnie trawa jest nie do uratowania.....:bash::bash::bash::bash::bash::evil::evil::evil::evil::evil::evil::cry::cry::cry::cry::cry::cry: na wiosnę czeka mnie sianie nowego trawnika...........przy okazji zrobię długo odkładaną inwestycję nawadniającą.................ręce opadają , same wydatki.......a chciałam robić mini remoncik w domu...........pewnie będzie samo malowanie bez nowych mebli i dodatków.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cholerstwo rozwija się w ziemi przez 4 lata..............chrabąszzce majowe ....bzykają się .....samica składa jaja w ziemie i one tam sobie siedzą , wyklują się jakieś mini pędraki włażą głęboko w ziemie i tam następują następpne stadia rozwoju....większe wyłażą tak 5 cm pod powierzchnię i żrą wszystkie korzonki traw i innych liściastych...........i na następny rok juz przepoczwarzają sie w chrabąszcze latające..............:stirthepot:...............można sobie to przywieźć z ziemią, jak na około jest dużo nieużytków to też tam siedzą..........generalnie nie lubią wilgoci ( nawadnianie się kłania), trawę trzeba od maja przeczesywać grabkami, bo świeżo zniesione jaja są tuz pod powierzchnią i wyciągnięte z trawy zasychają na słońcu..............teraz jestem mądrzejsza ale co mi z tego............jak i tak ogród na nowo do roboty :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...