Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

trochę domowo i ogrodowo........Paty nadaje


Recommended Posts

Paty, a jest jakaś praca bezstresowa w dzisiejszych czasach? :) Zwłaszcza jak człowiekowi zależy, żeby dobrze wyszło plus żeby klient był zadowolony plus żeby zarobił - to zawsze jakiś stres jest. Fakt, że w kryzysie gorzej, bo rynek trudniejszy.

Myślę jednak, że sobie poradzicie z i tym - bo jak ktoś gdzieś wkłada serce - to musi mu się udać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

waderko masz rację rynek trudniejszy , mniej klientów, ale mimo wszystko są, sklepy w moim mieście powstają jak grzyby po deszczu ale wykruszają sie z czasem............dla mnie klientki to jak dobre koleżanki, nigdy nie sprzedam rzeczy która nie jest odpowiednia dla danej kobitki lub źle na niej leży, czasami przypominam że już coś podobnego kupiły i po co druga taka sama bluzka itp................i może dlatego od 15 lat istnieję na rynku...............a wszystko przez moją mamulicę ( blondynka ze zdjęcia;)) to ona tak kocha szmaty i przelazło to na mnie ..........ona już 20 lat bawi sie w stylistkę.........

 

jakby co zakładam Pogotowie Ubraniowe:)

 

Lutka mnie wykończyła, byłam w odwiedzinach i znowu cudów narobiła............a ja nie mam kiedy się za robotę zabrać.........

 

babeczki sa w Biedronce fajne zestawy koszy bambusowych na bieliznę + dwa kosze na kosmetyki wyłożone lnem ........mam sama z zeszłego roku polecam 129 zł kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane zdjęcia ................ , ajkieś takie bladziochy.........chyba sie nie naucze robic zdjec.........instrukcja do aparatu to dla mnie czarna magia..........

 

DSC01116..JPG samoróbka Olki.....

 

DSC01123..JPG jeszzce takiego cudaka sobie zrobiła....

 

a to wspomnienia Chorwackie --kamiorki

 

DSC01110..JPG

 

a to wazony kupione w Biedronce po całe 11.99zł

 

DSC01111..JPG

 

a to kawałek "morskiej sypialni"

 

DSC01129..JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, Lutajka wykończyła chlebakiem - Ty stolikiem dobiłaś... i weź tu kobito przeżyj jeszcze 5 dekarzy na dachu. Litości nie masz chrześcijański narodzie!

I ta sypialnia morska też Twoja? Jestem zielona z zazdrości...

 

Na kosze biedronkowe czaiłam się rok temu - miałam szlaban na koncie, bo drzwi wewnętrzne trzeba było kupić.

Teraz znów są - ja mam dach i schody.

Co będzie za rok? Oby urlop (w końcu) w Chorwacji (wyczekany od chyba 7 lat...)

 

Jakby co, to pytaj o zdjęcia. Ale blado nie wyszło, dobrze jest. Możesz kontrast podwyższyć, ale to już w programie graficznym, sam aparat nie da rady raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty, Pogotowie Ubraniowe? świetny pomysł :)

Co prawda Konstancja zaklepała już sukienkę, która mi też mocno w oko wpadła, ale jest jeszcze jedna, ta z czarnym krawatem, równie urocza.

Na początku września mam wesele w rodzinie, muszę się do Ciebie wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieła Oli ...skarb masz w domu :) ...znakomicie dobrany temat na stolik ...a kolaż ...dzieje się i tak powinno się dziać :)

 

nabyte przydasie ...zazdraszczam ...polecam też l'eclerc ...drewniane skrzyneczki za grosze ...:)

 

 

u mnie na wsi tylko ....Lidl, Biedronka i Tesco.................nie am gdzie kupować pierdółek........

 

fajnie że podobają Ci sie "wytwory" Olki......do tego stolika robi jeszcze w tym samym stylu dwie półki Lack.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uznanie dla Oli szczere ...nie wiem czy to światło czy na kolażu przy zdjęciu Audrey w długiej sukni ma pomarszczenia ...jeżeli tak to z autopsji moge doradzić (co ja z takimi wojen stoczyłam :bash:) zmoczyć wycinek tak 30-40 sekund potem osuszyć w bawełnianym ręczniku i dopiero na posmarowane klejem podłoże ...później od góry do dołu lub odwrotnie zwiniętą gąbeczką pod światło zerkając przyciskać pojawiające się wybrzuszenia ...:) ...Ola wybrała dość trudną wersję ...to jak sądze wycinki z gazet co oznacza papier śliski i trudny do przyklejenia ...tym większe brawa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........w kolażu Audrey ma w ręce rękawiczkę i ona sie tak układa.............ale inne obrazki sie pewnie lekko pomarszczyły, muszę jej podpowiedzieć............tylko znając ją powie ze to drobiazgi ................przecież z tym stolikiem to nie poczekała aż kupię odpowiedni klej, tylko na nie zmatowiony stolik zwykłym klejem biurowym przyklejała te gazety............ona musi mieć już zraz natychmiast :wiggle:...............zastanawiam się jakim lakierem to wykończyć...........podpowiedzcie mi coś........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj rasia ..............jak dobrze żeś kobieto wylała z za tej zasłonki...............cieszę się że twórczość mojej kuli u nogi ci się podoba.............inspiracją do wszelkich działań są te wszystkie BABY z foruma...................ciągle coś malują, kleją , robią.................zabiją człowiekowi ćwieka i potem spać nie może i kombinuje.............a ile nawzdycha, odchoruje, potem zapije że tak nie ma....................:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj rasia ..............jak dobrze żeś kobieto wylała z za tej zasłonki...............cieszę się że twórczość mojej kuli u nogi ci się podoba.............inspiracją do wszelkich działań są te wszystkie BABY z foruma...................ciągle coś malują, kleją , robią.................zabiją człowiekowi ćwieka i potem spać nie może i kombinuje.............a ile nawzdycha, odchoruje, potem zapije że tak nie ma....................:rolleyes:

 

Zapijasz Ty czy Młoda zwana niegodnie "kulą u nogi"???:rolleyes:;)

 

Ja do takich klejo-malowań mam dwie lewe łapki, to tym bardziej podziwiam WasToRobiące...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rana łazienka duża ..............zmieniam kolor na kremowy...........lekki morel przyprawia mnie juz o mdłości:wiggle:

 

DSC01143..JPG

 

DSC01144..JPG

 

DSC01146..JPG

 

DSC01148..JPG

 

waderka....................dzięki za pomysł z lakierem................taki kupię.......

 

rasia..................nauczona doświadczeniem wiem że dobra Polska firma ( przez tyle lat juz wyselekcjonowałam te które odpowiadają mi i klientkom) o niebo lepsze niż zagraniczne.........ciuchy staranniej uszyte, dobre tkaniny...........szanująca się firma nie pozwoli sobie na byle co bo szybko by odpadła z rynku.........samo to ze firmy z którymi ja współpracuje mają odbiorców z całej Europy...............najwięcej ,najładniejsze i najdroższe rzeczy sprzedają się do Rosji..............jak ja zamawiam z danej firmy z kolekcji np. 200 sztuk to oni 2000!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jednak zdecydowałam na zamknięcie tych niskich szafek..............środkową polkę zostawię otwartą na jakieś koszyczki, ręczniczki pozostałe zamknę matową szybą w cieniutkiej ramie z tego samego mdf co cała szafka............przez chwilę były szafki zasłonięte tą samą tkaniną co w oknie , na patyczkach przymarszczane firaneczki............ale pozostała cześć domowników w liczbie 2 sztuki powiedziała że to wiocha............i jak tu z takimi wprowadzać shhaby ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty, krem to ja bardzo lubię :) Wiesz, ja widziałam ostatnio u ciotki męża wannę osłonięta materiałem. Dla mnie czad. I wymyśliłam, że i sobie tak zrobię plus umywalkę tak samo. Stary załamał ręce. Chwilowo odpuściłam, ale mnie kuci, oj kusi...

A tak poza tym - bardzo ładna łazienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...