Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

trochę domowo i ogrodowo........Paty nadaje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziewczynki kochane....................nerwa mnie od rana telepie...........moja Olka dzisiaj w nocy wyjeżdża do St.Tropez na obóz..............strasznie sie denerwuje , prawie 2000 km, autokarem...........zwariuje chyba prze te 20 godzin............czarne scenariusze mam przed oczami...........ona cieszy się jak wariat, spakowana od poniedziałku, męczy tylko o zakupy,pól walizki kosmetyków.........;) , same mini spódniczki i krócienkie portasy :jawdrop: pytam cholerę czy jedzie na obóz czy na podryw..............stwierdziła że jedno nie wyklucza drugiego :jawdrop:, ma nadzieję ze druga grupa która dołączy do nich w Krakowie to same męskie ciacha będą...........:rolleyes:..............do zabicia małpa jedna.........

 

Taka mam małpę......lat 15 ..........( będzie w październiku skończone.....kazała dopisać):wiggle:

 

DSC00646..JPG

 

DSC00942..JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty ...spokojnie ...przechodziłąm podobne dylematy na początku lipca (szkodnik mój własny rok młodszy) ...myślałam że po spacerze nad Sekwana ...śniadanku ich cudnych boulangerie ...zapała miłością do francuskiego ...nic z tego ...kolejne dni w Hiszpanii były i teraz ona hiszpańskiego ewentualnie może sie uczyć ....a że hiszpanie to ciacha to wiem ...przecież oczy mam ....i powiem ci pomimo lat wkładania w nań starannego wychowania ...to tak nie wiedziałam czy o droge siem bać najbardziej ....głowa do góry ...a córcia urocza ...pozdrawiam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę i przeglądam internet , trafiłam na świetny blog małżeństwa z dwojgiem dzieci , którzy podróżują po całym świecie, wspaniale opisują swoje wyprawy, dużo pięknych zdjec..........mam wrażenie że po to żyją żeby dzieciom pokazać świat................super lektura.....

 

http://www.malypodroznik.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty, a jaka Ty byłaś w jej wieku? Tylko w książkach siedziałaś czy na kolegów zerkałaś, co? Niech się Olka dobrze bawi, korzysta z życia - jest śliczną dziewczyną, na pewno mądrą i coś czuję, że się te ciacha za nią uganiać będą :)

 

PS Taka mądra jestem, bo mam dzieci malutkie, a numerowi 3 od urodzenia powtarzam }pamiętaj, że mama Cię nikomu nie odda, starą panną zostaniesz i bedziesz zawsze ze mną. A numer 3 się cieszy i mnie całuje :)

Tylko że wiesz - czuję, że to chwilowe, hmmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że pasowała by do koloru płytek , drzwi i mebla???.....................myślałam o kremie lub lekkim beżu.............

Kinkiety masz srebrne, prawda? Krany też chrom... Nawet srebrna biżu ozdabia lustro... a ściana z tynkiem strukturalnym powinna się bardziej różnić od ścianki z płytek wokół umywalki...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinkiety są łososiowo - zielonkawe , srebra tam ani ani..........klosze mleczne żyłkami morelowymi................... ( biżuty to robota mojej Olki;)) sto razy zastanawiałam sie na jaki kolor przemalować tę strukturę............koszyczki wikliniaczki idą do przemalowania, będą ciemnobrązowe............krem mi najbardziej pasił............tylko będzie mdło.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinkiety są łososiowo - zielonkawe , srebra tam ani ani..........klosze mleczne żyłkami morelowymi................... ( biżuty to robota mojej Olki;)) sto razy zastanawiałam sie na jaki kolor przemalować tę strukturę............koszyczki wikliniaczki idą do przemalowania, będą ciemnobrązowe............krem mi najbardziej pasił............tylko będzie mdło.........

 

No właśnie...:rolleyes:

 

 

 

Ale zdjęcia w takim razie strasznie przekłamują, bo dałabym sobie paznokcia uciąć, że kinkiety srebrne, tylko klosze szklane, na końcu w jakąś morelę wpadające...:rolleyes:

Kosze też możesz pomalować na srebrno, bo ciemne na tle ciemnej szafki, jak nie dobierzesz idealnie odcienia, to będzie tak sobie... Już lepsze takie, bo pasują do płytek na ścianach...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisze bo twierdzi że nie ma czasu....................to chyba dobrze no nie????????????:wiggle:

 

nic do przodu w sprawach ogródkowych.............trawa zjedzona , zero sznas na odbicie................w związku z tym powstała całkowicie inna koncepcja ogrodu..........będzie typowo "rozrywkowy".............czyli basen..........plaża...........szumiące trawy ..........miejsce na ognisko ................huśtawka .....................plan narysowany................realizacja wiosna przyszłego roku........

 

domowy remont również się przesunął na koniec września lub połowa października.............nie lubię tak bo jak się nastawiłam na teraz ...........to muszę się odstawić.......a potem z powrotem nastawić a to mnie bardzo stresuje.....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...